רוצה פרטים על קורס NLP Practitioner?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס NLP פרקטישינר

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס NLP Practitioner? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס NLP פרקטישינר - NLP Practitioner


גישת NLP הופכת לאחרונה למבוקשת במיוחד, הן בקרב לקוחות פרטיים שמעוניינים לקדם שינוי בחייהם והם בקרב לקוחות עסקיים שמכוונים לייעול ולהגברת הפרודוקטיביות בעבודה. קורסי NLP Practitioner מהווים את הצעד הראשון בתחום ה - NLP והם מאפשרים לפתוח דלת לשיטת ייעוץ והדרכה מבוקשת. התכנית מתאימה בדרך כלל למטפלים, לקואצ'רים, ליועצים בעולם העסקי וכן למחנכים ולעובדים סוציאליים שברצונם לרכוש כלים טיפוליים נוספים ודרכם להעניק מענה מקיף ומלא יותר למטופלים שלהם.


דרך רכישת הכלים בגישת NLP יכולים מטפלים להרחיב את קהל הלקוחות שלהם וגם לפתוח אפיקים תעסוקתיים חדשים ומספקים. הדרכות NLP יכולות להתבצע באופן פרטני או קבוצתי ובשלל מסגרות, מקליניקות ומכונים טיפוליים, דרך מסגרות חינוך ועד לארגונים עסקיים שבהם נדרשים תהליכי שינוי והתייעלות.


NLP Practitioner מה זה


קורסים להכשרת מטפלים בשיטת NLP מתקיימים במספר רמות הסמכה. הראשונה שבהן היא הסמכת NLP Practitioner (פרקטישנר). קורס NLP פרקטישנר מכין את משתתפיו לקבלת ההסמכה הבסיסית הזו והוא מעניק להם ידע אודות טכניקות ראשוניות בשיטה.

 

לאחר השלמת רמת ההסמכה פרקטישנר ניתן להמשיך לקדם את הידע והדרגה המקצועית בטיפול. רמת ההכשרה הבאה היא - NLP Master ולאחריה ניתן להמשיך גם לדרגת NLP Trainer.

 

במהלך קורס פרקטישינר מתחילים בהיכרות עם גישת NLP ועקרונותיה וממשיכים ומפתחים מיומנויות ייעוץ וסיוע בגישה זו. נלמדים עקרונות מתחומים כגון שפת גוף, דמיון מודרך שכנוע ותקשורת בין אישית.


המשתתפים לומדים כיצד לסייע ללקוחותיהם להתמודד עם אתגרים שונים, בוחנים שיטות לניהול של תהליך משותף עם הלקוח וכן סוקרים טכניקות התמודדות עם התנגדויות. בין היתר, הם לומדים לעזור למטופלים שלהם להתמודד עם מגוון של חסמים וקשיים במעגלי החיים, ומתרגלים מיומנויות לשיפור תקשורת בין אישית, להשתחררות מדפוסים מגבילים ומהתמכרויות, להתגברות על חרדה ודיכאון ולהתמודדות עם חסמים בקריירה.

 

 

קורס NLP


הדגש בקורסים בתחום ה - NLP הוא רכישת כלים דרכם ניתן להוביל תהליכי שינוי אצל המטופלים. משתתפי הקורסים לומדים על טכניקות להתמודדות שם דפוסי מחשבה מגבילים של הלקוחות, כלים להגברת מוטיבציה ולביסוס יעדים ומטרות ודרכים לביסוס תקשורת יעילה ובונה בחדר הטיפולים.


היקפי הכשרה NLP ברמת פרקטישינר משתנה ממוסד למוסד. המסלולים נפרשים על פני פרק זמן שנע בין כשלושה חודשים לשנה. קורסים ב - NLP הם לרוב חווייתיים באופיים והם משלבים תרגילים מעשיים, סדנאות ודיונים כיתתיים שמטרתם לסייע למשתתפים לתרגל בפועל את הטכניקות הנלמדות. חלק מן הקורסים כוללים פרקטיקום מעשי שבמהלכו מתנסים בפועל בעבודה עם לקוחות.


מחיר קורס NLP - כמה עולה קורס NLP


קורסי NLP ברמת פרקטישינר מתקיימים בקשת רחבה למדיי של מחירים. עלות ההכשרות נעה בין 4,000 - 14,000 שקלים. מחיר ההכשרה תלוי בי היתר בקריטריונים כגון אורכו של הקורס, מיקום הלימודים, קיומן של התנסות מעשית או הדרכה אישית ומאפיינים נוספים. עלותם של מסלולים משולבים שמכשירים את המשתתפים למספר דרגות NLP היא גבוהה יותר בדרך כלל היות ומדובר לרוב על מסלולים רב שנתיים להכשרה.


קורס NLP חינם


מרבית הקורסים להכשרה ב - NLP מתקיימים בתשלום. אם זאת, ניתן למצוא קורסים חינם, שבדרך כלל מתקיימים במתכונת מקוונת. הקורסים אונליין כוללים לרוב מספר שיעורים מוקלטים שבהם ניתן להכיר באופן ראשוני את עקרונות NLP. עם זאת, חשוב להדגיש כי קורסים חינם אינם מכינים את המשתתפים בהם לקבלת הסמכת NLP Practitioner, אלא מקנים ידע בסיסי בגישה בלבד.


קורס NLP קצר


היקפיהם של קורסים בתחום ה - NLP משתנה ממוסד אחד לאחר. ישנם מוסדות המאפשרים ללמוד במסלולים מרוכזים במסגרת קורסים קצרים שבהם מתקיימים מפגשים משעות הבוקר ועד הערב וכך להשלים את ההכשרה תוך מספר חודשים בודדים. עם זאת, במרבית המוסדות אורכם של הקורסים הוא כחצי שנה וישנם גם מסלולים שנפרשים על פני כשנה עד שנתיים.


קורס NLP מקוון - קורס NLP אינטרנטי


מבין הקורסים המתקיימים להכשרת NLP פרקטישינר ניתן למצוא גם קורסים מקוונים. הקורסים אונליין מבוססים לרוב על הרצאות מוקלטות ותרגולים שאותם יכולים המשתפים לבצע בבית. אחד היתרונות המרכזיים בקורסים המקוונים הוא הגמישות במסלול הלימוד, אותו ניתן ללמוד מכל מקום ולהתאים את הלימוד ללוח הזמנים. עם זאת, יש לציין כי קורסים מקוונים ללימוד NLP בדרך כלל מתאימים למטפלים מנוסים יותר בגישה שברצונם לרענן את הידע שברשותם ולרכוש כלים פרקטיים חדשים ולא למי שמעוניינים לקבל את ההכשרה הראשונית בענף.


מכללות קורס NLP practitioner


בין המוסדות שבהם ניתן ללמוד בקורס NLP פרקטישינר נכללים המוסדות הבאים:

 

  • מכללת יוזמות (ברחבי הארץ): במכללת יוזמות מתקיים קורס אימון NLP, אשר מכין את תלמידיו לקבלת ההסמכה הבין לאומית NLP Practitioner.

 

  • היחידה ללימודי חוץ אשקלון: ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית אשקלון מתקיים קורס NLP פרקטישינר, המסלול כולל כ - 18 מפגשים והוא מתאים בעיקר למטפלים שמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם. בקורס משולבת פרקטיקה מעשית שמאפשרת לתלמידיו להתנסות בתהליכי קידום קריירה והגברת מוטיבציה אישית ועסקית. ביחידה ללימודי חוץ מתקיימים עוד מגוון של קורסים, כגון קורס אימון אישי ועסקי, קורס ייעוץ עסקי, קורס ייעוץ מס ועוד שלל הכשרות.

 

  • מכללת מירב (פרישה ארצית): מירב היא המכללה למקצועות הרפואה המשלימה של מערך לימודי החוץ באוניברסיטה הפתוחה. מכללה זו מציעה קורס NLP המכשיר לדרגת פרקטישינר, הקורס כולל כ - 128 שעות לימוד. הקורס הוא מעשי ועיוני והוא מאפשר למשתתפים לפתח מיומנויות תקשורת והדרכה בהתאם לעקרונות גישת NLP, והוא מתאים למטפלים ולמאמנים.

 

  • מכללת רטר (פרישה ארצית): זוהי מכללה למקצועות ה - NLP והדמיון המודרך, היא מציעה תכנית דו שנתית שבה מקבלים הכשרה ברמות NLP Practitioner ו - NLP Master. מסלול זה כולל סמינרים, התנסויות מעשיות וסדנאות כדי להטמיע את החומר הנלמד. ניתן ללמוד בתכנית הכוללת 18 מפגשים שנתיים, או במסלול מרוכז שבו 14 מפגשים.

 

  • מכללת תוצאות (פרישה ארצית): במכללת תוצאות ניתן ללמוד קורסים בשלוש רמות ההסמכה ב - NLP, בהן רמת פרקטישינר. הקורס כולל כ - 18 מפגשים, ניתן ללמוד במסלול בוקר או בקורס ערב. במהלך הקורס לומדים על שלל טכניקות בסיסיות לפיתוח תקשורת בונה עם לקוחות ושיטות להתמודדות עם אתגרים וקשיים במהלך החיים. נוסף על הקורסים בגישת NLP ניתן ללמוד גם בקורס הנחיית קבוצות.

 

  • בית הספר הישראלי ל - NLP (רמת אפעל): בית הספר מציע קורס NLP Practitioner שאורכו 13 מפגשים. הקורס נערך בקבוצות קטנות ומשלב תרגולים פרקטיים בכיתה. בוגרי ההכשרה יכולים להמשיך גם לקורס NLP Master Practitioner וכך להרחיב את הסמכתם בשיטת הטיפול.

 

  • מרכז מטרות (כפר סבא): זהו מרכז הכשרה שמתמקד בתחום ה - NLP, המרכז מציע קורס NLP לרמת פרקטישינר שמתקיים במתכונת קורס ערב. הקורס מתאים במיוחד למאמנים, למחנכים, למטפלים, לעובדים בשיווק ומכירות ולעובדים במקצועות פיננסיים. לאחר תום הקורס ניתן להמשיך להסמכות Master ו - Trainer. המכללה עורכת גם קורסים להרחבת ההסמכה למטפלי NLP, כגון קורס אימון, קורס NLP לילדים, קורס הנחיית קבוצות וקורס דמיון מודרך.


קורס NLP תל אביב


בעיר תל אביב מתקיימים מספר קורסים בתחום ה - NLP להכשרה ברמת פרקטישינר. בין היתר, ניתן למצוא קורסים אלה בשלוחת תל אביב של מכללת מירב, בסניף מכללת תוצאות בתל אביב, שלוחת תל אביב של מכללת רטר ומוסדות נוספים. כמו כן, קיימים מוסדות נוספים בערים אחרות באזור המרכז.


קורס NLP באר שבע


תושבי באר שבע והסביבה שמחפשים קורסים להכשרה כ - NLP Practitioner יכולים למצוא הכשרות אלה בשלוחות באר שבע של מספר מוסדות לימוד, בהם מכללת מירב, מכללת רטר, מכללת תוצאות ומוסדות נוספים.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס NLP Practitioner?

רוצה לדעת יותר על קורס NLP Practitioner?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורסים בפסיכולוגיה
התקבלו 13 דירוגים בציון ממוצע 4.6 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp