קורס עיצוב גרפי בטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל

שירות אישי - צור קשר
קורס עיצוב גרפי בטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל

קורס עיצוב גרפי במכללה הטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל

 

במכללה הטכנולוגית אורט בראודה שבכרמיאל מתקיים קורס עיצוב גרפי שבו ניתן להכיר מקרוב מגוון תהליכי תכנון ועיצוב של מוצרי דפוס ודיגיטל. מעצבים גרפיים נדרשים היום לסל כלים נרחב הכולל הן מיומנויות אמנותיות ויצירתיות והן ידע טכנולוגי והיכרות עם סביבת מחשב, ומשום כך מקיפים המשתתפים בקורס את מכלול הכלים הנחוצים להשתלבות בשוק זה וכן מתנסים ביישום שלהם הלכה למעשה דרך בניית תיק עבודות.


בוגרי קורס עיצוב גרפי יכולים לפתוח דלת לקריירה יצירתית ומאתגרת במגוון של אפיקים בתעשייה. באפשרותם להשתלב בסטודיו לעיצוב, בבתי דפוס, במשרדי פרסום, בחברות דיגיטל ותקשורת ועוד. נוסף על כך, באפשרותם ליישם את הידע הנלמד בתחום הגרפיקה בעבודתם בענפים נוספים כגון תקשורת חזותית ואינטרנט שבהם נדרשים שירותיהם של עובדים בעלי ידע בעיצוב, וכך להרחיב את היצע השירותים שניתנים ללקוח וליצור תוצרים איכותיים ויעילים יותר.

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים רוכשים את הידע והכלים הנחוצים להשתלבות מקצועית בתחום העיצוב הגרפי הממוחשב. הם מתוודעים לסוגיות תיאורטיות ומעשיות שנדרשות למעצבים תוך היכרות עם כלים דיגיטליים להפקת מוצרים חזותיים שונים.


בתחילת הקורס הם מכירים יסודות בתחום העיצוב ובתולדות המדיה החזותית והדפוס ורכישת ידע בענפים כגון טיפוגרפיה וצילום. בהמשך נלמדים לעומק תהליכי עיצוב אריזות ומוצרי דפוס וכן עיצובם של מוצרים דיגיטליים שונים כגון אתרי אינטרנט ומולטימדיה. הם בוחנים את השלבים בתהליך העיצובי כדי להתאים את התוצרים לדרישות הלקוח ולצורכיו. נוסף על כך, הם מכירים תוכנות גרפיקה שונות כגון פוטושופ ואילוסטרייטור ולומדים על תפקידן של תוכנות אלה בעיצוב ובעריכה של תמונות.

 

מתכונת הלימוד


משתתפים בקורס זה יכולים ללמוד במתכונת בוקר או כקורס ערב. בתכנית משולבים תכנים פרקטיים וכן תרגילים שבהם המשתתפים מכירים מקרוב את התוכנות והתהליכים בתחום הנלמד, כמו כן הם בונים תיק עבודות שבו הם יכולים להשתמש לאחר תום ההכשרה ולהציגו למעסיקים פוטנציאליים וכך להעיד על כישוריהם ויכולותיהם כמעצבים.

 

נושאי הלימוד


בין מגוון הנושאים שמשתתפי הקורס לומדים נכללים התחומים הבאים:

 

 

  • טיפוגרפיה
  • עיצוב אריזה
  • יסודות בדפוס
  • עקרונות בצילום
  • תוכנת אילוסטרייטור
  • תולדות העיצוב החזותי
  • עיצוב תמונה בתוכנת פוטושופ
  • עימוד דפי אינטרנט ב – HTML
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


המכללה הטכנולוגית אורט בראודה היא מוסד ללימודי הנדסאים וללימודי תעודה הממוקם בכרמיאל. מתקיימים בה לימודים טכנולוגיים המוכרים על ידי מה"ט לתעודת הנדסאי וכן קורסים לתעודה במגוון ענפים. בין הקורסים הנוספים הנערכים במכללה זו אפשר למנות קורס עיצוב פנים שבו ניתן לרכוש מיומנויות לתכנון ולעיצוב של חללים פנימיים. כמו כן מתקיימים קורסים בתחומים טכנולוגיים ומנהליים כגון קורסים להכשרת חשמלאים, קורסים בהנהלת חשבונות, וקורסים בתחום המזכירות. בחלק מן ההכשרות הללו המשתתפים לומדים לקראת מבחנים שעורכים גופים ממשלתיים לצורך קבלת תעודת מקצוע או תעודת גמר המוכרת על ידיהם.


באמצעות הקורסים השונים המתקיימים במכללה, יכולים המשתתפים לרכוש כלים לבניית קריירה חדשה ולמעבר של הסבה מקצועית או לשכלל את המיומנויות הנדרשות במקצוע הנוכחי שלהם ולהתייעלות מקצועית. במוסד הלימוד שואפים להכשיר עובדים למגוון מסגרות במשק כגון לשוק העסקי, לתעשייה ולמגזר הפרטי וכדי לסייע למשתתפים בהשתלבותם המקצועית משלבים בתכניות הלימוד כלים פרקטיים ועיוניים הנחוצים כיום לעובדים. כמו כן מפעילים קשרים עם גופים מגוונים בתעשייה ובשוק העבודה כדי לסייע לבוגרים בתחילת דרכם אחרי סיום הלימודים.

 

תנאי קבלה


הקורס מתאים לתושבי כרמיאל וסביבתה הקרובה שלהם זיקה לתחום העיצוב, המעוניינים לקבל כלים להשתלבות במעצבים בתעשייה. כדי להתקבל לקורס על המשתתפים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולפחות וכן לעבור מבדק התאמה. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע המלא אודות תנאי הקבלה לקורס זה.

עוד מסלולי לימוד - הטכנולוגית אורט בראודה כרמיאל