קורס אנגלית למתקדמים בבית הספר לאנגלית Wall Street

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על וול סטריט - קורס אנגלית למתקדמים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אנגלית למתקדמים בבית הספר וול סטריט


כיום, עקב הנחיצות של השפה האנגלית בכל תחומי החיים, מי שרוצים לפתח את הקריירה המקצועית שלהם, או ללמוד באקדמיה, נדרשים לרמת שליטה גבוהה בשפה זו. גם בשימוש בשפה לצרכי פנאי, כגון טיול בחו"ל או צפייה בסדרות וסרטים, שליטה בסיסית בשפה לרוב אינה מספיקה.


על כן, ניתן ללמוד בקורסים שונים המאפשרים לשפר ולחזק את השליטה בשפה חשובה זו; בקורסים אלו מסייעים להשריש טעויות ולתקן הגייה של מילים, וכן מטפחים את שטף הדיבור והשיחה על מנת להבטיח את היכולת לנהל דיאלוג עם דוברי השפה ברמה גבוהה.


בין האפשרויות שעומדות בפני מי שרוצים לשדרג את מיומנותיהם בשפה מרכזית זו, ניתן למנות את קורס אנגלית למתקדמים בבית הספר וול סטריט.


תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא לספק לתלמידים את הכלים להמשיך את הלמידה לאחר סיומו, באופן עצמאי. במסגרת הלימודים בקורס, המשתתפים מחזקים את מיומנויות השיחה שלהם בשפה זו ואת שטף הדיבור שלהם, לומדים לקרוא טקסטים מורכבים, ומעשירים את אוצר המילים שלהם.


בקורס שמים דגש על טיפוח המיומנויות ב – 4 מרכיבי השפה המרכזיים: קריאה וכתיבה, דיבור ושמיעה. חלק מתכנית הלימודים מתמקד בטיפוח יכולות השיחה בעניינים יומיומיים וכן בנושאים עסקיים.


כמו כן, בקורס מפתחים את יכולות האוריינות של התלמידים בשפה, ולשם כך מלמדים מבנים דקדוקיים ותחביריים מורכבים.


הקורס מותאם לעולם התוכן וליעדיהם של התלמידים; במסגרתו משולבים תכנים שיכולים לסייע לתלמידים להתפתח מבחינה מקצועית, כגון כתיבת מיילים ומסמכים עסקיים, בנייה והעברה של מצגות ללקוחות בינלאומיים, וכן סימולציות של ראיונות עבודה.

 


מתכונת הלימודים


הקורס מחולק לשני שלבים: Milestone ו – Mastery. בשלב הראשון, התלמידים מתמקדים בנושאי אוצר מילים, שטף דיבור, דקדוק והבנת הנקרא. בשלב השני, התלמידים עוסקים בחיזוק יכולות התקשורת והשיחה שלהם, תוך פיתוח שיחה עם דוברי אנגלית כשפת אם.


השיעורים מתקיימים בכיתות קטנות, כאשר קיימת אפשרות להשתתף גם בפעילויות חברתיות בשפה זו ולתרגל באמצעות מגוון עזרי למידה: מערכות מולטימדיה ממוחשבות ומתקדמות, וכן ספרי לימוד ובהם טקסטים מורכבים.


בבית הספר מדברים בשפה האנגלית בלבד, על מנת לוודא חשיפה לשפה והיטמעות בה.


קיימת אפשרות להשתתף במסלולים מיוחדים: מסלול ללא הגבלה, או מסלול בהתאמה אישית. קורס ללא הגבלה מאפשר להשתתף בשיעורים ללא הגבלת כמות או משך השיעור, לפרק זמן קצוב – חצי שנה, 9 חודשים, שנה או 15 חודשים.


קורס בהתאמה אישית מאפשר להתאים את התכנים הנלמדים במסגרת תכנית הלימודים לצרכים וליעדים הספציפיים של כל תלמיד, ולהשתתף באחת או יותר מתוך 20 רמות לימוד המוצעות בבית הספר.


נושאי הלימוד

 

 

 • הבנת הנשמע
 • דקדוק ותחביר
 • אנגלית עסקית
 • חיזוק האוריינות
 • הרחבת אוצר המילים
 • הגייה נכונה של מילים
 • קריאת טקסטים מורכבים
 • פיתוח שיחה ושטף דיבור
 • ועוד


על סגל ההוראה


צוות המורים בבית הספר הם דוברי אנגלית כשפת אם, המתמחים בהוראת השפה לדוברי עברית. המורים נותנים לתלמידים בוול סטריט יחס אישי, תמיכה וליווי, עונים על שאלותיהם ומקדמים אותם אל רמת השליטה באנגלית אליה הם מעוניינים להגיע.


על מוסד הלימודים


וול סטריט היא רשת בינלאומית של בתי ספר להוראת אנגלית, הפרושה על פני עשרות מדינות ברחבי העולם. בישראל, פועלים במסגרתה 11 מרכזי לימוד בערים כמו רעננה, אשדוד, באר שבע, חיפה והקריות, נצרת, תל אביב, ועוד.


בין הקורסים המוצעים בבית הספר, ניתן למנות קורס אנגלית למתחילים, וכן קורסים ייעודיים למבוגרים ולבני נוער.


כמו כן, בוול סטריט מציעים מגוון קורסי אנגלית עסקית בהזמנה אישית של חברות ולקוחות עסקיים; כך ניתן להתאים את תכניות הלימוד לצרכי כל חברה, ללמד ז'רגון מקצועי הקשור בתחומי העיסוק שלה, ולספק ליווי מקצועי עבור צרכים כמו תרגום, ניסוח תכתובות עסקיות, העברת מצגות, ועוד.


תנאי קבלה


לפני תחילת הלימודים בקורס, התלמידים נדרשים לעבור מבחן ידע על מנת לקבוע את רמת שליטתם בשפה זו. כך, הם יכולים להשתתף בתכנון תכנית הלימודים המתאימה לרמתם וליעדים אליהם הם רוצים להגיע.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Wall Street, לימודי אנגלית וול סטריט

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

הסמכה לפחחות רכב באזור הצפון
מוסטפא שומלי
1 תגובות
עלות קורס אבטחת איכות ברופין
פרי
1 תגובות
הרשמה לקורס כגון צריח
מוטראב
1 תגובות
קורס להנחיית סדנאות כתיבה
טלי דביר
1 תגובות
קורס הנחיית קבוצות פיתוח מנהיגות וצמיחה אישית
ענת ששון
1 תגובות
קורס הכנה ל - nclex ול - cgfns
אווה
1 תגובות
משך ודרישות קבלה לקורס ניהול ושיווק
שעיה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,071 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,225 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,453 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp