קורס אנגלית בהתאמה אישית בבית הספר לאנגלית Wall Street

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על וול סטריט - קורס אנגלית בהתאמה אישית.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אנגלית בהתאמה אישית בבית הספר וול סטריט


השפה האנגלית היא אחת מהשפות המדוברות בעולם, ומשמשת פעמים רבות לתקשורת בינלאומית בין אנשים מיבשות ומדינות שונות.


על כן, ידיעת אנגלית חשובה עבור מי שרוצים לפתח את הקריירה, ללמוד באקדמיה, לקדם יוזמות עסקיות בחו"ל ואף לשפר את דרכי התקשורת שלהם עם אנשי ברחבי העולם.


מי שרוצים לחזק את שליטתם בשפה האנגלית יכולים להשתתף בקורסים ובשלל תכניות ללימוד השפה, שמוצעות ברחבי הארץ.


בין היתר, ניתן להשתתף בקורס אנגלית בהתאמה אישית שמתקיים בבית הספר וול סטריט.


תכנית הלימודים


התכנית נבנית כך שהלמידה תתבצע בצורה הדרגתית, על פי היעדים האישיים שנקבעים לכל תלמיד ובהתאם ליכולותיו ולרמתו הנוכחית בשפה. קיימות 20 רמות קושי שונות אליהן משובצים התלמידים.


במהלך הקורס, המשתתפים מתרגלים ורוכשים הבנה מעמיקה בארבעת מרכיבי השפה: הבנת הנשמע, דיבור, קריאה והבעה בכתב. תרגול אינטגרלי של ארבעת רכיבים אלו הוא חלק הכרחי מהתהליך הטבעי של רכישת השפה.


חלק מהתכנים בקורס עוסקים בשיפור שטף הדיבור של התלמידים, בנושאי שיחה יומיומיים וגם שיחות באנגלית עסקית; כמו כן, המשתתפים לומדים כיצד לערוך תכתובות עסקיות באנגלית, מרחיבים את אוצר המילים שלהם, ומחזקים את שליטתם בתחביר ובדקדוק.


מתכונת הלימודים


הקורס מתקיים במתכונת מותאמת אישית, כך שקצב הלימודים מותאם לרמתו של כל תלמיד. התלמידים משובצים לאחת מבין 20 רמות הקושי הנלמדות בקורס, כאשר אורך כל רמת לימוד היא 3 חודשים. עם זאת, קיימת אפשרות להאריך את הקורס במידת הצורך.


הלימודים נערכים בכיתות קטנות, על מנת לאפשר מתן יחס אישי לכל תלמיד ואת הלמידה הקבוצתית הממוקדת. מלבד השיעורים הפרונטליים, המשתתפים יכולים לקחת חלק גם בפעילויות העשרה מגוונות, כגון מועדון חברתי, תרגולי דיבור, וכן להיעזר באתר האינטרנט של בית הספר.


נושאי הלימוד

 

בין התכנים והסוגיות שנלמדים לאורך הקורס, ניתן למנות:

 

 

  • אוצר מילים
  • הבנת הנשמע
  • דקדוק ותחביר
  • אנגלית עסקית
  • הבעה בכתב וקריאה
  • שיחה יומיומית ושיפור שטף דיבור
  • ועוד


על מוסד הלימודים


בית הספר וול סטריט הוא מוסד להוראת אנגלית שפועל במספר רב של מדינות ברחבי העולם. ברשת העולמית של וול סטריט פועלים 450 מרכזי לימוד, בהם לומדים מעל 200,000 תלמידים בכל שנה. בישראל, פועלים במסגרת וול סטריט 11 מרכזי לימוד בערים כמו ראשון לציון, תל אביב, רעננה, אשדוד, נצרת, חיפה והקריות, ועוד.


שיטת הלימוד בבית הספר כוללת הטמעה מוחלטת בשפה: ההתנהלות מול צוות בית הספר נעשית בשפה האנגלית, החל מעמדת ההרשמה וכלה במהלך השיעורים. השיטה בה מלמדים המורים מותאמת במיוחד לתלמידים מבוגרים, ומתכונות הקורסים מותאמות ללוח הזמנים העמוס של מי שמשלבים את לימודי השפה עם עבודה או עם משפחה.


בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד בוול סטריט נמנים קורס אנגלית למתחילים, קורס אנגלית למתקדמים, וכן קורסים בהם הלמידה מותאמת לאוכלוסיות כגון ילדים, בני נוער ובני הגיל השלישי.


תנאי קבלה


התלמידים משובצים ברמת הלימודים המתאימה להם: החל מרמת מתחילים, המתאימה למי שיש להם ידע בסיסי בלבד בקריאה וכתיבה, וכלה ברמת אנגלית למתקדמים.


לשם השיבוץ, הם נדרשים לעבור מבחן ממיין באנגלית לפני תחילת הקורס.


אנגלית ללא הגבלה


בבית הספר מוצע הקורס בהתאמה אישית גם במתכונת ללא הגבלה; במסגרת זו, התלמידים בוחרים תקופת זמן במהלכה הם רוצים לראות שיפור בשפה, וקובעים יעדים אישיים להתקדמות. במשך תקופת זמן זו, הם יכולים להגיע למרכזי הלימוד ולהשתתף בשיעורים ללא הגבלה על מספר השיעורים או על אורכם.


משכי הזמן האפשריים הם 6 חודשים, 9 חודשים, 12 חודשים, ו – 15 חודשים.


אפשרויות להמשך


לאחר סיום הקורס, ניתן להמשיך את למידת השפה באמצעות השתתפות בקורסי אנגלית למתקדמים, כולל התקדמות לרמת מתקדמים בבית הספר וול סטריט.


מעבר לכך, ניתן לשקול השתתפות בסאמר סקולים ובתכניות ללימוד אנגלית ייעודיות למבוגרים, שמתקיימות במדינות דוברות אנגלית ברחבי העולם.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Wall Street, לימודי אנגלית וול סטריט

פורום לימודי תעודה | קורסים

רישיון משא כבד C
יובל ביטון
1 תגובות
קורס שעווה ועיצוב גבות
לנה
1 תגובות
הסמכה לפחחות רכב באזור הצפון
מוסטפא שומלי
1 תגובות
עלות קורס אבטחת איכות ברופין
פרי
1 תגובות
הרשמה לקורס כגון צריח
מוטראב
1 תגובות
קורס להנחיית סדנאות כתיבה
טלי דביר
1 תגובות
קורס הנחיית קבוצות פיתוח מנהיגות וצמיחה אישית
ענת ששון
1 תגובות
לכניסה לפורום

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp