קורס אנגלית למתחילים בבית הספר לאנגלית Wall Street

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על וול סטריט - קורס אנגלית למתחילים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אנגלית למתחילים בבית הספר וול סטריט


בעשורים האחרונים, השפה האנגלית הפכה להיות שפה בינלאומית נפוצה, שנמצאת בשימוש נרחב באינטרנט, באקדמיה, בעולם העבודה, וכן מאפשרת תקשורת עם אנשים ממגוון מדינות ברחבי העולם.


ציפיות הולכות וגדלות אלו משמעותן ששליטה ברמה טובה בשפה זו היא כיום דרישת סף עבור מי שרוצים להתקדם בקריירה למשרות בכירות, או ללמוד לתואר אקדמי. מעבר לכך, הבנה בסיסית באנגלית משמעותית גם עבור מי שרוצים לטייל בחו"ל, להנות ממגוון התכנים הקיימים באינטרנט וברשתות החברתיות, וכן להתעדכן בחדשות וידיעות מרחבי העולם.


על מנת ללמוד שפה חדשה, יש להתמיד, לתרגל, וחשוב מכל – להחזיק ביסודות איתנים על מנת לוודא קריאה, כתיבה, דיבור שוטף והגייה נכונה. כדי ללמוד את השפה מהבסיס, ניתן להשתתף בקורס אנגלית למתחילים בבית הספר וול סטריט.


תכנית הלימודים


הלימודים בקורס סובבים סביב הקניית יסודות השפה האנגלית לתלמידים, החל מהיסוד. התלמידים בקורס רוכשים היכרות עם האותיות השונות, ולאחר מכן לומדים מילים בסיסיות ומרכיבים משפטים בנושאים מרכזיים. בהמשך, הם מחזקים את יכולות הקריאה והכתיבה שלהם.


כמו כן, לאורך הקורס התלמידים מקבלים הנחייה בהגייה נכונה של המילים הנלמדות. זאת מתוך ראיית חשיבות חיזוק מכלול מרכיבי השפה: הן הקריאה והכתיבה, והן הבנת הנשמע והדיבור.


החשיפה לשפה שאותה מקבלים הסטודנטים במהלך לימודיהם מסייעת להם לפתח את הבסיס הנדרש להמשך פיתוח שליטתם בשפה.


הנושאים הנלמדים בשיעורים מגיעים גם מחיי היומיום של התלמידים, על מנת להעניק להם את הכלים לפיתוח שיחות חולין ולוודא שהתכנים הנלמדים רלבנטיים אליהם.

 


מתכונת הלימודים


משכו של הקורס כשישה שבועות, והוא מהווה מכינה לקראת השתלבות בקורסים השונים, המתקיימים בוול סטריט במגוון רמות.


חומרי הלימוד בקורס מגוונים ואינטראקטיביים, וכוללים מערכת מולטימדיה ממוחשבת באמצעותה ניתן לתרגל בבית קריאה, כתיבה והגייה נכונה של מילים. אוצר המילים הבסיסי הנלמד בשיעורים נמצא גם הוא במערכת הממוחשבת.


כמו כן, קיימות תכניות אנגלית ללא הגבלה, במסגרתן התלמידים קובעים מסגרת זמן (חצי שנה, 9 חודשים, שנה, או 15 חודשים) בה הם מעוניינים לשפר את שליטתם בשפה. כך הם יכולים להגיע לסניף וללמוד ללא הגבלה על מספר השיעורים או על משכם.


שיטת הלימוד


שיטת הלימוד בה מועברים הקורסים השונים פותחה על ידי בית הספר וול סטריט, ובה משתמשים כבר מעל ל – 30 שנים, תוך עדכונה בהתאם לפיתוחים טכנולוגיים והתאמתה לגישות הוראה חדשניות. השיטה מבוססת על למידה ממוקדת ומעשית, משולבת טכנולוגיות מתקדמות.


על סגל ההוראה


צוות המורים בקורס מדברים אנגלית כשפת אם, ויש להם ניסיון רב בהוראת השפה כשפה שנייה לתלמידים בארץ.


בצוות ההוראה משתמשים בעזרים טכנולוגיים מתקדמים על מנת להבטיח למידה חווייתית עבור המשתתפים בקורסים השונים, וכן מעניקים להם הכוונה, תמיכה ויחס אישיים על מנת לחזק את הביטחון העצמי שלהם בשימוש בשפה.


על מוסד הלימודים


בית הספר וול סטריט הוא חלק מרשת בינלאומית להוראת אנגלית, המפעילה בתי ספר ב – 28 מדינות ברחבי העולם, בהם לומדים כל שנה כ – 200,000 תלמידים. וול סטריט הוקמה בישראל לפני מעל ל – 20 שנים, ומרכזי הלימוד שלה פועלים בפרישה ארצית רחבה.


תכניות הלימוד של הקורסים השונים הנלמדים בבית הספר מותאמות באופן אישי לצרכים ולמטרות של כל תלמיד, ועל כן השיעורים הפרונטליים נערכים בכיתות קטנות.


הדגש העסקי שאותו שמים בבית הספר, מתבטא גם בהיצע רב של הכשרות לחברות ולארגונים. ניתן להזמין קורסים וסדנאות באנגלית עסקית בהיקפים משתנים, המותאמים לצרכים המגוונים ולעולם התוכן המקצועי של כל חברה.


קורסים נוספים שבהם ניתן להשתתף בבית הספר הם, בין היתר: קורס אנגלית למתקדמים, וכן קורסים ייעודיים למבוגרים ולבני נוער.


קהל יעד


הקורס מתאים למי שאין להם רקע קודם באנגלית, או למי שרוצים לחזק את הבסיס שלהם כדי להמשיך ולבנות את שליטתם בשפה.


אפשרויות המשך


כאמור, קורס מבוא זה מהווה מעין מכינה לקראת השתתפות ברמות הלימוד הנלמדות בוול סטריט. לאחר סיום הקורס, הבוגרים יכולים להמשיך וללמוד ברמה הראשונה בבית ספר זה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: Wall Street, לימודי אנגלית וול סטריט

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס הסדרי תנועה
אברהים
1 תגובות
קורס תאית במרכז
נגה
1 תגובות
קורס ביופידבק 2020
זהבי הלוי אורלי
1 תגובות
לימודי תעודה בתחום הרכש
אורטל
1 תגובות
קורס לימוד השפה הדנית
עדן
1 תגובות
הצעה לקורס מיזוג אוויר
משה ניסן
1 תגובות
קורס מדביר מוסמך בצפון
זבידאת עאטף
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,096 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,263 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp