קורס אנגלית עסקית בג`רוזלם פוסט לייט טוק

שירות אישי - צור קשר

ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק

קורס אנגלית עסקית בג'רוזלם פוסט לייט טוק


התקשורת המהירה והאפקטיבית שמאפיינת את העידן הטכנולוגי, מאפשרת להתקשרויות עסקיות להיות יעילות מאי פעם.

 

ההשפעות של הגלובליזציה על יצירת שוק עולמי אחד, המורכב מחברות ותאגידים בינלאומיים, העלו את קרנה של השפה האנגלית בתור כלי מועיל לתקשורת בין אנשי עסקים לצרכי קיום שיתופי פעולה, מסחר, קניין ורכש, ושליטה בטכנולוגיות שונות.


מי שבמסגרת עבודתם נדרשים לשליטה ברמה גבוהה בשפה זו, יכולים להשתתף בקורס אנגלית עסקית, המוצע במבחר מוסדות לימוד ברחבי הארץ. בין היתר, ניתן להשתתף בלימודים אלו בג'רוזלם פוסט, המתקיימים בטלפון או באינטרנט וכך מאפשרים לבחור את הזמן ואת המקום שבו מתקיימים השיעורים.


תכנית הלימודים


במסגרת הקורס שמים דגש על חיזוק הביטחון העצמי של התלמידים בעת הדיבור. תכנית הלימודים מותאמת אישית לצרכים הספציפיים של כל תלמיד, ולרמת שליטתו בשפה.


הלימודים מתבצעים בהדרגתיות, תוך עמידה בקצב האישי של כל תלמיד ובהצבת יעדים אישיים. התכנים שנלמדים, אוצר המילים והסוגיות בהן דנים במהלך השיעורים מותאמות לתחומי העניין של כל תלמיד ולארגונים בהם הם פועלים.


במהלך הקורס, הסטודנטים מעמיקים את ידיעותיהם בשפה, ומרחיבים את היכרותם עם נושאים מרכזיים בתחביר ובדקדוק, על מנת לנהל שיחות ותכתובות בשפה תקנית המשדרת מקצועיות.


כמו כן, חלק חשוב מהלימודים מתמקד בהבנת תרבות עסקית, תוך גישה רב תרבותית המאפשרת לגשר מעל פערים בין תרבותיים – דרכים נכונות להצגה עצמית, נימוסים הנהוגים בשפה, כתיבת מיילים באופן מקצועי, כולל הגשת הצעות מחיר.


תכנית הלימודים בנויה כך שהתלמידים מתרגלים שימוש בשפה במגוון סיטואציות מקצועיות: כנסים, שיחות עם ספקים או עם לקוחות, הכנה לראיונות עבודה ולניהול שיחות טלפון מקצועיות.

 

  • מתעניינים בפתיחת צהר לתרבות חדשה? קראו עוד על לימודי שפות

 

מתכונת הלימודים


הלימודים מתבצעים במתכונת אונליין או מתכונת טלפונית, לפי בחירת התלמיד, כאשר קיימת גם אפשרות לשלב בין המתכונות.


קצב ההתקדמות של התלמיד מכתיב את קצב הלמידה בקורס, והמורים מעניקים לתלמידים ליווי אישי בעת הלימודים. קיימת אפשרות לעבוד ביחד עם המורים על מצגות, נאומים ופרזנטציות.


בסיום כל שיעור, התלמידים מקבלים סיכום של האימון למייל האישי, בו מודגשות המילים החדשות שאותן יש לתרגל, וניתנים נושאי שיחה ותרגול לאימון הבא.


מעבר לכך, ניתן לשלב כחלק מהלמידה גם את העיתון ג'רוזלם פוסט לייט, שמאפשר לנהל שיחות יומיומיות עם המורה סביב נושאים אקטואליים.


נושאי הלימוד


הנושאים מותאמים אישית לכל תלמיד, על פי רמתו והארגון בו הוא פועל. בין הארגונים שמשתמשים בשירותי ג'רוזלם פוסט ניתן למנות חברות הייטק, ארגונים בתחום הקמעונאות, הלוגיסטיקה, הפסלטיקה, המלונאות, חברות תרופות ותקשורת, בנקים ועוד. בין הנושאים הנלמדים:

 

 

  • ניהול משא ומתן
  • מונחים מקצועיים
  • הגדלת אוצר המילים
  • תכתובת עסקיות במייל
  • הכנה לנסיעות עבודה וכנסים
  • חיזוק יכולות ביטוי בכתב ובעל פה
  • הכנה לקראת מצגות, פרזנטציות ונאומים
  • עריכת שיחות חולין, שיחות ועידה ופגישות
  • ועוד


על סגל ההוראה


צוותי ההוראה בג'רוזלם פוסט מורכבים ממרצים ומורים, עורכים פדגוגיים, עורכי תוכן, המתמחים בשפה האנגלית. תכניות הלימוד מותאמות אישית לכל תלמיד על ידי הצוות המקצועי, שבונים אותן על בסיס מטרות ייעודיות לתלמידים, תכנים הנוגעים לעולמות התוכן המעניינים אותם ומתאימים לרמת השליטה שלהם בשפה.


על מוסד הלימודים


במסגרת ג'רוזלם פוסט עוסקים מעל 8 עשורים בהוראת אנגלית וביצירת תוכן בשפה זו. נוסף על המגזין והתוכן המודפס, קיים גם מערך לימודים דיגיטלי וכן קורסי אנגלית טלפוניים, המאפשרים ללמוד את השפה מהבית במתכונת גמישה המתאימה לשילוב עם עבודה ועם חיי משפחה.


הקורסים בג'רוזלם פוסט מותאמים על פי רמה, החל מקורס אנגלית למתחילים וכלה ברמת מתקדמים, וכן נערכים בהתאמה לקבוצות גילאים שונות: ילדים, נוער ומבוגרים.


בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד בג'רוזלם פוסט, ניתן למנות קורסי אנגלית מדוברת, קורסי הכנה לבגרות, קורסי הכנה למבחן אמי"ר ואמיר"ם, קורסי אנגלית אקדמית, ועוד.


תנאי קבלה


לפני תחילת הלימודים, על המשתתפים לעבור מבחן ממיין שמאפשר לקבוע את הרמה של כל אחד, וכך להתאים יעדים ותכנים באופן אישי.


אפשרויות תעסוקה


חיזוק השפה יכול להועיל באינטראקציות עסקיות מגוונות וכן בשליטה בטכנולוגיות, שפעמים רבות מיועדות לדוברי אנגלית.


מלבד זאת, יכול לסייע לקידום הקריירה של המשתתפים הדגש אותו שמים בקורס על פיתוח כישורים לשיח בין תרבותי, על השימושים העסקיים השונים לשפה, ועל טיפוח הביטחון העצמי של המשתתפים בעת תקשורת באמצעותה.

 

למידע נוסף לחצו: ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp