קורס אנגלית מדוברת לייטוק בג`רוזלם פוסט לייט טוק

שירות אישי - צור קשר

ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק

קורס אנגלית מדוברת לייטוק - ג'רוזלם פוסט לייט טוק


בשוק גלובלי שבו אנו מנהלים עסקים, מפתחים קשרים וצורכים מידע בשפה האנגלית, יש חשיבות רבה גם לשפה המדוברת. בשפה האנגלית קיימים הבדלים מסוימים בין השפה הכתובה לזו המדוברת וכדי לנהל תקשורת בין אישית יעילה יש צורך להבין את דקויות אלה ולשלוט באוצר המילים המדובר, כגון התאמת המשלב והביטויים לצורכים העולים בשיחה.


בחברת ג'רוזלם פוסט מתקיים קורס אנגלית מדוברת בשיטת לייטוק – קורס זה נערך במתכונת טלפונית באימונים אחד על אחד עם מאמן מנוסה. במהלך הקורס הטלפוני ניתן לשפר את יכולות ההבעה בעל פה ולרכוש ביטחון ושטף בעת השיחה. מתכונת גמישה זו מאפשרת התאמה של נושאי הלימוד וקצב הלמידה לצורכים האישיים וכך ניתן לייעל את חוויית הלימוד.

 

 

תכנית הלימודים


בקורס זה יכולים המשתתפים לשפר את שליטתם באנגלית מדוברת. באפשרותם לבחור באילו נושאים להתמקד במהלך השיחות עם המאמנים האישיים, כגון הכנה לקראת רילוקיישן או נסיעה לחו"ל, כישורי שיחה לצורכי עבודה בהתאם לתחום העיסוק, הכנה למבחנים בשפה האנגלית או לקראת קבלה ללימודים אקדמיים בארץ או בחו"ל ועוד.


את נושאי השיחה בוחרים התלמידים לפני תחילת השיעור. הם יכולים להחליט לשוחח על כתבה שקראו, על נושאים מחיי היום יום או על סוגיות מקצועיות שבהם הם נתקלים בעבודתם. בעזרת החשיבה מראש על הנושא הנלמד הם יכולים לגבש אוצר מילים לשימוש בעת השיחה.


כמו כן, המשתתפים לומדים עקרונות יסוד בדקדוק ויישומי בעת השיחה. דרך לימוד הדקדוק הם רוכשים מיומנויות הרכבה יעילה של משפטים תוך פיתוח שטף ודיוק בשיחה בשפה האנגלית.


מתכונת הלימוד


הקורס מתקיים באמצעות אימונים אחד על אחד באופן טלפוני. המשתתפים יכולים לתאם את האימונים באופן גמיש במהלך ימי השבוע משעות הבוקר ועד הערב, או בימי שישי בבקרים. את האימונים ניתן לקבוע בהתרעה קצרה יחסית דרך אתר האינטרנט של החברה.


הלימוד הטלפוני יכול להתבצע מכל מקום בהתאם לצורכים האישיים של המשתתפים. ניתן ללמוד מהבית או מחוץ לו.


אופן ביצוע השיחות מאפשר קבלת יחס אישי מן המאמנים, וכן מסייע לפיתוח הביטחון של המשתתפים בעת השיחה. את קצב הלימוד ניתן להתאים לקצב האישי של המשתתפים. חומרי הלימוד הנידונים בשיחות ממוקדים לצורכי הלומדים ולנקודות שאותם הם מעוניינים לחזק.


בסיומה של כל שיחה המשתתפים מקבלים סיכום של האימון אשר נשלח לאימייל. בסיכום זה מפורטים ביטויים חדשים הנלמדים במהלך אותו שיעור, נקודות שהתלמידים נדרשים לשפר לקראת השיפור הבא ונושאים מרכזיים לתרגול וחזרה.

 

סגל הוראה


המאמנים האישיים המדריכים את הקורס הם דוברי אנגלית כשפת אם. הם בעלי ניסיון בלימוד השפה במגוון של מסגרות ורמות. הם מסייעים לתלמידים לשפר את האנגלית דרך מתן יחס אישי ומעקב אחרי ההתקדמות והביצועים במהלך הקורס.

 

על מוסד הלימוד


ג'רוזלם פוסט היא חברה המתמחה בלימוד השפה האנגלית דרך עיתונות כתובה או לימודים מקוונים וטלפוניים. בחברה מציעים מסלולי לימוד נוספים כגון קורס אנגלית עסקית המתאים למעוניינים לשפר את השליטה בשפה ליישום במרחב הארגוני ובמסגרת העבודה; קורס אנגלית אונליין אשר נלמד במתכונת מקוונת דרך אתר ייעודי; קורס אנגלית למתחילים שמיועד למעוניינים לרכוש את יסודות השפה; קורס אנגלית לילדים שבו ניתן להתאים את רמת הלימוד לשלל שכבות גיל; ועוד. במוסד הלימוד מאמינים כי כדי לחזק את השליטה באנגלית יש צורך בתרגול מתמיד וכך התכניות השונות משלבות שלל תרגילים והתנסויות פעילות.

 

קהל יעד


הקורס מיועד לקהל יעד נרחב של משתתפים. היות והתכנים מותאמים אישית לכל אחד מן הלומדים, ניתן להתאים את רמת הלימוד לצורכים האישיים וכן את קצב הלמידה. כך יכולים ללמוד בתכנית זו הן מתחילים והן בעלי שליטה מתקדמת יותר בשפה.


כמו כן, התכנית יכולה להתאים לשלל מטרות ברכישת השפה. יכולים ללמוד בה מי שמעוניינים לשפר את האנגלית למטרות אישיות ועסקיות וכן למטרות כגון לימודים ונסיעות לחו"ל.

למידע נוסף לחצו: ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp