קורס אנגלית למתחילים בג`רוזלם פוסט לייט טוק

שירות אישי - צור קשר

ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ג`רוזלם פוסט לייט טוק

קורס אנגלית למתחילים - ג'רוזלם פוסט לייט טוק

 

למידת שפה חדשה היא תהליך לא פשוט, אולם בין הכלים להצלחה בו נמצאת ההתמדה במהלך הלימוד. בחברת ג'רוזלם פוסט מאמינים כי עם עקביות והתמדה ניתן לשפר את האנגלית ולהתקדם לעבר שליטה בשפה. מתחילים המעוניינים לרכוש את הבסיס באנגלית יכולים ללמוד בקורס אנגלית למתחילים המתקיים בחברה, במתכונת מקוונת או טלפונית. קורס אנגלית למתחילים מתאים במיוחד למי שמעוניינים ללמוד מן הבסיס ולפתח ביטחון בעת השיחה בשפה.

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס אנגלית למתחילים לומדים המשתתפים כיצד לשפר את האנגלית לשלל מטרות, הן אישיות והן מקצועיות. המעוניינים לשפר את האנגלית לצורכי עבודתם יכולים ללמוד כיצד להתכונן לראיונות עבודה בשפה האנגלית או להציג את העסקים והשירותים שלהם. מי שברצונם לחזק את מיומנויות התקשורת באנגלית למטרות אישיות יכולים ללמוד כיצד לשוחח עם חברים וקרובים תוך שימוש באוצר מילים יום יומי. המשתתפים מכירים ביטויים מוכרים שבהם משתמשים דוברי אנגלית במדינות שונות. במקרה הצורך נלמד גם אוצר מילים מתחום התיירות והנופש, כגון למעוניינים לשפר את האנגלית לקראת טיול.


הלימוד נערך בקצב המותאם לתלמידים באופן אישי. המורים שמים דגש על שיחה פעילה ועל חיזוק הביטחון העצמי של הלומדים. הדגש הוא על הקניית הידע הנחוץ לכל אחד ואחת מהמשתתפים תוך פיתוח היכולות לשוחח בחופשיות ובביטחון בשפה זו.

 

מתכונת הלימוד


הקורס בנוי מסדרה של שיעורים קצרים המתקיימים במסגרת קורס אונליין או בשיחות טלפוניות כחלק משיטת לייטוק.
במסגרת אימוני לייטוק, המשתתפים לוקחים חלק בשיחות טלפון אחד על אחד עם מאמן אישי. הם משוחחים בשפה האנגלית על שלל נושאים הרלבנטיים להם. המאמנים מתקנים במקרה הצורך, מצביעים על נקודות לשיפור ושולחים לתלמידים משוב כתוב לקראת השיעור הבא עם אוצר המילים המתאים ונקודות לקראת השיעור הבא.


שיעורים אלה זמינים בימי השבוע משעות הבוקר ועד הערב, ובימי שישי בבקרים. המשתתפים יכולים לקבוע את השיעורים בהתראה קצרה באופן יחסי דרך אתר הקורס, ללא צורך בתיאום זמן רב מראש. כך הם יכולים להתאים את הלמידה ללוח הזמנים האישי ולשילוב עם עבודתם. בשיטת לימוד זו ניתן ללמוד מכל מקום, מהבית או מחוץ לו. אורך כל שיעור הוא כ – 15 דקות מתוך השקפה כי זהו פרק זמן מספק לשיחה יעילה ומלמדת, במקרים מסוימים ניתן לבצע שיחות ארוכות יותר בהתאם לצורכי הלומדים.


רמת הקושי של התכנית היא מובנית ועולה באופן הדרגתי ומתון במהלך הקורס, בהתאם לצורכים האישיים של התלמידים. הקורסים מתקיימים במתכונת אחד על אחד והנושאים הנכללים בהם מותאמים למטרות של המשתתפים וליכולות השיחה שלהם. המורים יכולים לחזור על החומר הנלמד בהתאם לצורכי הלומדים, וכן קצב ההתקדמות מוכתב על ידי ההתקדמות של המשתתפים. באפשרותם לחזור על החומר במהלך השיעורים וכן בתרגולים השונים.


סגל הוראה


צוות המורים בקורס מורכב מבעלי ניסיון אשר הוכשרו ללימוד אנגלית למתחילים. הם מלווים את המשתתפים לאורך הלימוד ומסייעים להם לפתח את השליטה באנגלית. הצוות כולל מורים בעלי מבטאים שונים מארצות דוברות אנגלית כדי להתאים לצורכים ולמטרות הלמידה של התלמידים.

 

על מוסד הלימוד


חברת ג'רוזלם פוסט עורכת קורסים נוספים ללימוד אנגלית, שנערכים במתכונת שיחות טלפוניות או לימוד אונליין. בין המסלולים הללו נכללים קורס אנגלית מדוברת שמיועד לבעלי שליטה בשפה המעוניינים לשפר ולדייק אותה, קורס אנגלית למתקדמים שבו ניתן ללטש את השליטה בשפה, קורס אנגלית אונליין הנלמד במערכת לימוד מקוונת, קורס אנגלית לילדים ועוד.


הקורסים מתקיימים במתכונות גמישות המתאימות לרמת הלומדים ולצורכיהם מבחינת מיקום הלימוד וקצב הלמידה. במהלך התכניות מתמקדים בנושאים הרלבנטיות לעולם התוכן של המשתתפים מה שיכול לסייע לחזק את הביטחון העצמי בעת השיחה ולהגיע באופן ממוקד להשגת יעדים ומטרות.

 

קהל יעד


הקורס מתאים למבוגרים ששליטתם בשפה האנגלית היא ברמה בסיסית. יכולים ללמוד בו מי שמעוניינים להרחיב את הידע בשפה האנגלית ולפתח את יכולות השיחה והביטוי בעל פה, למגוון של מטרות. הקורס מתאים הן למי שברצונם ללמוד אנגלית למטרות אישיות והן למי שנדרשים להשתמש בשפה במסגרת עבודתם. לפני תחילת הקורס מתקיים בדרך כלל מבדק מיון שבו נבדקת שליטתם הקודמת של המועמדים בשפה, לצורך מיון לרמות לימוד.

למידע נוסף לחצו: ג`רוזלם פוסט לייט טוק
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp