קורס איפור ביוטי ברוית אסף

שירות אישי - צור קשר

בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף

קורס איפור ביוטי ברוית אסף


איפור הוא אמנות בעלת מסורת ארוכה, שמאפשר ליצור מראה הולם לכל סיטואציה; כך ניתן לשנות את המראה עבור אירועים ומועדים מיוחדים, סיטואציות יומיומיות כגון ראיון עבודה או בילוי, וכן כחלק משגרת הטיפוח של כל אחד או אחת.


התמרוקים השונים הקיימים במשק מאפשרים להבליט או להסתיר אלמנטים בפנים, וכך למשל לחטב את הפנים או לשנות את צורתן, לעצב את צורת העיניים, להדגיש את השפתיים, וכן הלאה.


כיום, בעידן הרשתות החברתיות והסלפיז, המודעות לחשיבות התדמית והמראה החיצוני נמצאת בשיאה. על כן, יותר ויותר אנשים, נשים וגברים כאחד, מתעניינים ברכישת ידע מקצועי בתחום זה, בלמידת טכניקות וטרנדים אופנתיים, ולקבל את ההבנה האסתטית הנחוצה לצורך ביצוע עבודות איפור מורכבות.


בין האפשרויות הקיימות בפני מי שמתעניינים בתחום זה, ניתן למנות קורס איפור ביוטי בבית הספר של רוית אסף.


תכנית הלימודים


מטרתה של תכנית הלימודים היא להקנות למשתתפים את הכישורים והמיומנויות העדכניים בתחום. הסטודנטים רוכשים את הידע לגבי הטכניקות והסגנונות האמנותיים השונים, כולל טרנדים עכשוויים בעולם האיפור כגון קונטור. כמו כן, הם סוקרים את מגוון המוצרים בהם ניתן להשתמש, וביניהם תמרוקים שונים כגון סוגי אייליינר שונים, מייקאפ וקורקטורים, עבודה עם שימרים נוזליים ויבשים, ריסים מלאכותיים, עיפרון גבות, מסקרה, שפתונים, ועוד.


הסטודנטים לומדים טכניקות שונות לתיקון פגמים בפנים – פגמי עור, צורת פנים וצורת עיניים (כולל תיקון עיניים בולטות ושקועות), תיקון אסימטריה בשפתיים, וכן הלאה.


מעבר לכך, הם רוכשים את הידע ליצירת מראה ביוטי, כולל לוקים טבעי, לומדים את תורת ההצללות וכן סגנונות עיצוב לערב, כמו אייליינר מעושן, ומקבלים כלים תיאורטיים ואסתטיים נוספים שיכולים לשמש בעת התאמת המראה, המוצרים והסגנונות עבור סיטואציות ולקוחות שונים ומגוונים.

 


מתכונת הלימודים


הקורס משלב, לצד ההיבטים התיאורטיים, גם דגש מעשי חזק. הסטודנטים סוקרים כיצד להשתמש במוצרים וכיצד לבצע בפועל את הטכניקות והסגנונות הנלמדים. לקראת סיום הקורס, הם מתרגלים את החומר ומיישמים אותו בעבודה עם מודליסטית.


כמו כן, עם תום הקורס הסטודנטים נדרשים להשלים מבחנים מסכמים עיוני ומעשי, וכן לבצע פרויקט גמר בתנאי סטודיו, תוך השתתפות ביום צילום מקצועי. את התוצרים הם יכולים להוסיף לתיק העבודות שלהם, שמהווה מצרך חיוני בעת חיפושי עבודה והגדלת מאגר הלקוחות.


הסטודנטים מקבלים ערכות ציוד מקצועי מטעם ליין האיפור של בית הספר.


הקורס כולל 12 מפגשים, כאשר משך כל אחד מהם הוא 5 שעות לימוד אקדמיות. ניתן לבחור בין מתכונת בוקר לבין מתכונת ערב וימי שישי. הסטודנטים משתתפים בשיעורים פרונטליים והרצאות, וכן בתרגולים ובהתנסות מעשית.


מעבר לכך, הם יכולים להשתתף בשיעורי תרגול ייעודיים ובימי צילומים נוספים כדי לקבל ניסיון מעשי נוסף.


נושאי הלימוד

 

 

 • מראה מעושן
 • תיחום שפתיים
 • איפור ביוטי מלא
 • איפור עיניים מתקן
 • מורופולוגיה וקונטור
 • סוגי וסגנונות אייליינר
 • ריסים מלאכותיים ומסקרה
 • חיטוב הפנים ותורת ההצללות
 • התאמת מייקאפ לסוגי עור שונים
 • מייקאפ וקורקטורים לתיקון פגמים בעור
 • ועוד


על מוסד הלימודים


בית הספר למקצועות היופי של רוית אסף פועל מעל לשני עשורים בהוראת תחומי האיפור, העיצוב והאופנה.


בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד במגמות השונות של בית הספר: קורס עיצוב שיער, קורס ספרות גברים וילדים, קורס סטיילינג, קורס בניית ציפורניים, ועוד.


מסלולי הלימוד שמוצעים בבית הספר מוכרים לתשלום באמצעות הפיקדון לחיילים משוחררים. מומלץ לבדוק את הקריטריונים מול האגף והקרן לחיילים משוחררים של משרד הביטחון.

 


קהל יעד


הקורס מיועד למי שמתחילים את דרכם בתחום היופי, ורוצים לרכוש את הידע המקצועי והכלים לעבודה עם לקוחות שונים. כמו כן, הקורס מתאים לאנשי מקצוע מתחומי עיצוב השיער, עיצוב הציפורניים, סטיילינג, ומקצועות יופי נוספים, שרוצים לרכוש מיומנויות נוספות ומשלימות לתחום עיסוקם המקצועי.


מעבר לכך, הקורס מתאים גם למי שרוצים לשפר את הנראות והתדמית שלהם, ולחזק את שגרת הטיפוח שלהם, כדי לקדם את הקריירה שלהם בכלל ענפי העיסוק במשק.

 


תעודה


מי שמסיימים את הקורס, עומדים במבחנים העיוני והמעשי ומשלימים את פרויקט הגמר בהצלחה, זכאים לדיפלומת ביוטי בינלאומית מטעם בית הספר למקצועות היופי רוית אסף.

 

 

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp