קורס פיתוח בפייתון במכללת DevOps Experts

שירות אישי - צור קשר

DevOps Experts

קורס פיתוח בשפת פייתון במכללת DevOps Experts ברמת גן


אחת משפות התכנות המבוקשות כיום בתעשייה היא פייתון, שפת תכנות שימושית מאוד שעושים בה שימוש בפרויקטים משלל סוגים, החל מפיתוח של יישומים ואפליקציות ועד לניתוח נתונים ועבודה מול מערכות מידע גדולות.


בשל הגיוון הרב שפייתון מאפשרת, היא מהווה כלי חשוב במיוחד בארגז הכלים של ארגונים וחברות גדולות כמו יוטיוב ואינסטגרם עושות בה שימוש יום יומי בתהליכי פיתוח ועיבוד שוטפים. ידע בפיתוח פייתון הפך לאחרונה לאחד הכלים הנדרשים בשוק ורמות השכר שאליהן מגיעים מפתחים אלה נחשב גבוה למדיי בהשוואה לתפקידים דומים בהייטק.


המעוניינים להכיר את שפת התכנות הזו ולקבל את הכלים הנדרשים להשתלבות בתעשייה בשלל תפקידים יכולים ללמוד בקורס פייתון של מכללת DevOps Experts. בקורס מקיפים את מכלול השימושים האקטואליים של שפת הקוד ושמים דגש על התנסות מעשית מתוך מטרה לפתח ניסיון פרקטי חשוב לעובדים. הכלים הנלמדים במהלך הקורס יכולים לפתוח עבור בוגריו דלת לשלל אפיקי קריירה בהייטק וכן לסייע להם לשדרג קריירה קיימת כמפתחים.

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס, הסטודנטים לומדים בהרחבה על תהליכי פיתוח בשפת פייתון הן לצד הלקוח (פרונט אנד) והן לצד השרת (Back (End.

 

תכנית הלימודים מתחילה מלימוד שפת התכנות עם יתרונותיה ועם הכלים שהיא מציעה למפתחים. בהמשך, הסטודנטים מעמיקים באסטרטגיות פיתוח צד לקוח ושלל מוצרי ווב. כמו כן, נלמדות גישות בפיתוח לצד השרת בשיטת פול סטאק, תוך שימוש בטכנולוגיות כגון NoSQL ו - RestAPI. נוסף על כך, הסטודנטים לומדים להתנהל בסביבת העבודה של לינוקס תוך היכרות עם יישומים לפיתוח עבור שירותי אמזון ופלטפורמות פופולריות נוספות.

 

מתכונת הלימוד


קורס פייתון מתקיים במתכונת המותאמת במיוחד לאנשים עובדים המעוניינים לשלב את הכשרתם עם העבודה.


המכללה שמה דגש רב על לימוד מעשי ועל הקנייה של כלי עבודה, לכן התלמידים נדרשים לתרגל במהלך השיעור ואף אחריו, בבית. התרגילים נבדקים על ידי המרצים, שנותרים זמינים למשתתפים בין המפגשים לטובת מענה על שאלות.


הקורס משלב מספר פרויקטים יישומיים שבהם מתנסים התלמידים בעבודת תכנות בפועל, לטובת בניית כישורים פרטיים החיוניים למפתחי פייתון. הסטודנטים נדרשים להגיש שלושה פרויקטים שנבנים בהדרגה בסיוע המרצים. הפרוייקטים מהווים הזדמנות מעולה לסטודנטים לתרגל וליישם את מכלול הידע והכלים הנלמדים ויכולים לשמש כמצע לתיק עבודות אותו ניתן להציג בראיונות עבודה.

 

סגל הוראה


צוות המדריכים של מוסד הלימוד מגיעים כולם עם רקע מעשי בתחומי התכנות והפיתוח. המדריכים עובדים בתעשיית ההייטק במקביל לעבודתם במכללה, מה שמבטיח את היכרותם עם העדכונים בשוק. מרצה קורס פייתון הוא ראש צוות מנוסה שברשותו רקע בתחום ההדרכה הטכנולוגית בחברות פרטיות ובצה"ל.


על מוסד הלימוד


במכללת DevOps Experts מספר קורסים ומסלולים ללימוד תכנות ופיתוח. המכללה חרטה על דגלה ערכים של הקניית כלים פרקטיים המאפשרים השתלבות ועדכונים שוטפים על התפתחויות בתעשייה.


בסיוע המרצים במכללה המשתתפים מכירים מגוון של תהליכים ושיטות בתכנות, ידע זה יכול לשמש אותם בעת השתלבות בשוק ההייטק או למטרות קידום מקצועי ומינוף של קריירה קיימת. במכללה פועל מערך הכנה לראיונות עבודה שבו ניתן לפתח את מכלול הכישורים לצורך איתור משרות וניסוח קורות חיים ביעילות.

 

תנאי קבלה


קורס זה מתאים למועמדים שאין ברשותם רקע קודם בפיתוח פייתון או היכרות עם שפות תכנות אחרות ויכולים ללמוד בו גם מתחילים בתחום שמעוניינים להשתלב לראשונה בקריירה כמפתחים בהייטק. כמו כן, יכולים ללמוד בתכנית גם מפתחים מנוסים יותר שמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם ולהכיר שפות נוספות כדי לפתוח אפשרויות תעסוקה חדשות. מומלץ לפנות הישר אל מכללת DevOps Experts לצורך קבלת הפרטים המלאים והעדכניים בנוגע לתנאי הקבלה לתכנית זו.


תעודה


מכללת DevOps Experts מעניקה לבוגרי הקורס דיפלומת "מוסמך פיתוח פייתון". לצורך קבלת התעודה עליהם להגיש בהצלחה את שלושת הפרויקטים המסכמים ולעמוד בדרישות הנוכחות שמציבה המכללה.

 

 

למידע נוסף לחצו: מכללת DevOps Experts
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp