קורס דבאופס במכללת DevOps Experts

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על DevOps Experts - קורס דבאופס.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס דבאופס במכללת DevOps Experts רמת גן


מתודולוגיית DevOps מתמקדת בייעול של תהליכי העבודה בהייטק. אנשי DevOps שולטים הן בפיתוח התוכנה והן בשלב התפעול הנדרש לפני ההפצה ללקוח, שבו מוודאים את תקינות המוצר ואיכותו. מטרת העל של עובדים אלה היא שיפור כולל של מעגל החיים של המוצר, כדי להעניק ללקוח חוויה מיטבית ואיכותית. היות והמקצוע משלב בין שני תהליכים שונים בהייטק, הוא מחייב ראייה רב תחומית ודינמיות רבה, כדי לעמוד בקצב המהיר של השינויים שמתחוללים הן בתכנות והן באבטחת המידע.


המעוניינים להשתלב באחד התפקידים החדשניים והמבוקשים בתעשיית ההייטק יכולים ללמוד בקורס DevOps של מכללת DevOps Experts. בקורס זה רוכשים סל כישורים נרחב לפיתוח DevOps ומתמקדים בתהליכים וכלים אקטואליים שנדרשים כיום על ידי מעסיקים בחברות תוכנה. הידע הנרכש במהלך הקורס מקנה לבוגריו יתרון ביציאתם לשוק העבודה.


תכנית הלימודים


תלמידים בקורס לומדים את מכלול המושגים והכלים החיוניים לאנשי דבאופס בתעשייה. בתחילת התכנית הם רוכשים מיומנויות יסוד בתכנות ומתמקדים בשפת הקוד פייתון. לאחר מכן, הם לומדים בהרחבה על תהליכי הפיתוח של אוטומציה ושל כלים מתקדמים נוספים. הם מתוודעים גם לטכניקות לניתוח וניהול של נתונים ולשימוש במערכות מידע במסגרת תפקיד איש הדבאופס.


נוסף על כך, הקורס סוקר יסודות בעבודה בסביבת לינוקס ובסביבות ענן וכן מקנה כלים לעבודה בסביבות היברידיות המשלבות מספר פלטפורמות שונות. כמו כן, בתכנית שמים דגש גם על פיתוח מיומנויות למידה עצמאית בעולם התכנות, לצורך התנהלות מוצלחת ויעילה בהמשך הדרך המקצועית בעבודה מול טכנולוגיות ומתודולוגיות חדשניות בשוק.

 

בין הנושאים הנלמדים בקורס:

 

  • Scripting for DevOps Engineers - Python

  • (Build Automation and Continuous Integration (Jenkins

  • Version Control with GIT

  • (Data and Log Analytics (DB and ELK stack

  • Linux Fundamentals

  • Working with Containers - Docker and kubernetes

  • (Provisioning Resources on the cloud (AWS

  • Configuration Management using Ansible 

 

מתכונת הלימוד


קורס דבאופס מתקיים בשעות הערב וכך מתאימים למעוניינים לשלב את הקורס עם עבודה.


בתכנית שמים דגש על למידה פרקטית, מתוך תפישה כי תרגול מעשי וצבירת ניסיון יכולים לסייע לתלמידים להתכונן לקראת אתגרי שוק העבודה בהמשך הדרך. כך לצד הרצאות עיוניות משולבים תרגולים בכיתה המתקיימים בקבוצות קטנות, המלווים בדיון כיתתי וליווי של המרצים. התלמידים מגישים שני פרויקטים שבהם מתנסים בפועל בתהליכי העבודה של אנשי דבאופס. כמו כן, המשתתפים נדרשים לתרגול נוסף בבית בין המפגשים, לצורך חיזוק מיומנויות הפיתוח הנלמדות. בסיומו של כל מפגש הם מקבלים מטלה שבה מתנסים בפועל בתהליכים והמושגים הנלמדים בכל שיעור.


נוסף על כך, הקורס כולל סדנה להכנה לעבודה, שבה המשתתפים יכולים לפתח מיומנויות חשובות שישמשו אותם בהמשך דרכם המקצועית אחרי ההכשרה. בקורס לומדים בין היתר על תהליכי הנה לראיונות עבודה וכתיבת קורות חיים באופן המותאם לדרישות העדכניות בתעשייה.


סגל הוראה


מרצה התכנית הוא Lead DevOps בחברת Social-Gaming השנייה בגודלה בעולם, הוא בעל ניסיון רב בהדרכה בתחום הפיתוח וכן בהשתתפות בכנסים בשלל מסגרות בתחום זה.


על מוסד הלימוד


במכללת DevOps Experts ניתן ללמוד במספר הכשרות מקצועיות בתחומי הפיתוח. המכללה מציעה בין היתר קורס פייתון, שבו ניתן לפתח את הידע המקצועי בשפת הפיתוח המבוקשת. מוסד הלימוד מציע לסטודנטים לקחת חלק במגוון של סדנאות והדרכות בתחום פיתוח הקריירה, שבהן ניתן לקבל כלים לקראת השתלבות בשוק העבודה ומעבר ראיונות עבודה בהייטק. מוסד הלימודים ממוקם ברמת גן. כמו כן, בקורסים משולבים פרויקטים ותרגילים יישומיים שמדמים מצבים מן התעשייה, דרכם ניתן לתרגל אסטרטגיות להתמודדות עם אתגרים אמיתיים בהייטק.


תנאי קבלה


הקורס יכול להתאים הן לעובדים בעלי ניסיון בתעשיית ההייטק שמעוניינים לקדם עצמם מבחינה מקצועית והן למי שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בקריירה בפיתוח תוכנה. מומלץ לפנות אל מוסד הלימוד לצורך קבלת המידע העדכני והמלא לגבי תנאי קבלה.

 


תעודה


בסיומו של הקורס, משתתפים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות מקבלים תעודת "מוסמך קורס DevOps" המוענקת להם מטעם מכללת DevOps Experts. לצורך קבלת התעודה עליהם להיות נוכחים ב - 80% מן השיעורים לפחות ולהגיש בהצלחה 2 פרויקטים מסכמים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת DevOps Experts

פורום לימודי מחשבים
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס אקסל?
רביטל
1 תגובות
קורס בדיקות תוכנה במקום תואר מדעי המחשב
אנונימי
1 תגובות
לימודי מולטימדיה - תעודה או תואר?
רחל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp