לימודי חוץ הקמפוס החרדי - גן יבנה ורמת גן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ קמפוס חרדי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הקמפוס החרדי של היחידה ללימודי חוץ ברמת גן וגן יבנה

 

על מוסד הלימוד

 

הקמפוס החרדי של היחידה ללימודי חוץ פועל בערים רמת גן וגן יבנה. הוא מציע לבני ובנות הציבור החרדי ללמוד במגוון רחב של קורסים ללימודי תעודה באווירה חרדית המותאמת לצורכיהם ובהפרדה בין נשים לגברים. באמצעות תכניות הלימוד המתקיימות ביחידה, שואפים להעניק למשתתפים סל נרחב של כישורים לפיתוח קריירה מספקת בתחומים שיש להם ביקוש בשוק העבודה של היום.


בין היתר, מתקיימים קורסים בבית הספר למנהלים של היחידה, בבית הספר למקצועות הבניה והנדל"ן ובמרכז לאימון, ייעוץ והנחייה. המקצועות הנלמדים ביחידה מותאמים לדרישות המשק, תכנית הלימוד בהם מתעדכנת לפי צורכי שוק העבודה, התפתחויות טכנולוגיות ודרישות המעסיקים.


הקורסים המתקיימים בקמפוס החרדי הם פרקטיים באופיים והם משלבים מגוון של תכנים מעשיים כדי לאפשר לתלמידים לצבור ניסיון יישומי בתחום הנלמד כבר במהלך ההכשרה. התנסויות פרקטיות אלה חושפות את התלמידים לתהליכים בשוק העבודה ומפגישות אותם עם מעסיקים, חברות וגופים במשק.


מוסד הלימוד מפעיל גם חממת תעסוקה שמטרתה לסייע לתלמידים לפתח את הכלים הנדרשים להשתלבות בשוק העבודה. חממה זו מציעה שלל שירותים לסטודנטים כגון הכנה לראיונות עבודה וסיוע בכתיבת קורות החיים, עריכת כנסים ומפגשים עם מעסיקים, סיוע בפיתוח מיומנויות חיפוש עבודה ברשת ועוד. חממה זו פועלת בשיתוף גורמים שונים בתעשייה, בהם התאגדות העסקים. דרך שיתופי פעולה אלה שואפים לפתוח שלל הזדמנויות מקצועיות עבור בוגרי ההכשרות.

 


מסלולי לימוד בקמפוס החרדי

 

בקמפוס החרדי מתקיימות שלל תכניות לימודי תעודה לציבור החרדי, במבחר של נושאים. בין התכניות הללו אפשר למנות:


קורס יועצים עסקיים - בקורס יועצים עסקיים סבורים כי היות ושוק העבודה של היום הוא דינמי במיוחד, ליועצים עסקיים נחוץ סל כלים רב תחומי כדי להצליח בו וכדי להעניק מענה מתאים ללקוחותיהם. משום כך, הקורס משלב מספר מודולים שיחד מספקים לתלמידים מגוון של כישורים ייעוציים. בין המודולים הללו נכללים ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים, ייעוץ לכלכלת המשפחה, אימון עסקי, ייעוץ משכנתאות ותחומים נוספים. תלמידים מצטיינים בקורס זה יכולים להגיש את מועמדותם להצטרפות למערך היועצים בהתאגדות העסקים הקטנים. כמו כן, הבוגרים יכולים במקרים מסוימים להשתלב בפרויקטים ובמכרזים במגזר הממשלתי.


קורס מנהלי פרויקטים בבניה ותשתיות - קורס מנהלי פרויקטים בבניה ובתשתיות משלב מספר הסמכות שיכולות לסייע לעובדים בתחום הבניין לפתח ולשדרג את הקריירה ולהתקדם לתפקידי מנהלים של אתרים ופרויקטים. בין ההסמכות בתכנית זו נכללות הסמכה בניהול פרויקטים בהתאם ל - PMI, הסמכה למפקחים בכירים למניעת ליקויי בנייה, הסמכה במיסוי נדל"ן מטעם לשכת יועצי המס וכן היכרות עם תוכנת ניהול הפרויקטים MS PROJECT ומאפייניה. סגל הקורס משלב שלל מומחים בתחום הבנייה כגון מנהלי מחלקות הנדסה, מפקחי בנייה מנוסים, אדריכלי ערים, מהנדסים אזרחיים ועוד. בתכנית זו נכללות כ - 120 שעות לימוד אקדמיות.


קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת - קורס יישומי זה מתאים למטפלים, למדריכים ולאנשי הוראה וחינוך שמעוניינים ללמוד כיצד לשפר הישגים של תלמידים המתמודדים עם קשיי למידה והפרעות קשב. לאורך ההכשרה לומדים כיצד לסייע לתלמידים אלה לשפר את ההישגים בלימודיים ולחזק את תחושת המסוגלות האישית לצד חיזוק מיומנויות חברתיות ואישיות. במהלך התכנית המשתתפים דנים במגוון היבטים רגשיים של לקויות למידה, בטכניקות לשיפור תהליכי קריאה וכתיבה, מתמטיקה ואנגלית וכן אסטרטגיות להתמודדות עם נקודות קושי. המסלול כולל גם פרקטיקום מעשי לתרגול בפועל של טכניקות ההוראה המתקנת.


קורס עוזרי בטיחות - קורס עוזר בטיחות מוכר על ידי מינהל הגהות התעסוקתית והוא מכשיר מומחים מעולם הבנייה שברשותם וותק מתאים להשתלב בתפקידי עוזרי בטיחות מוסמכים ולסייע למנהלי העבודה בבניין בפיקוח על הבטיחות באתרים. לאורך ההכשרה, אשר נפרשת על פני כ - 45 שעות אקדמיות, מתמקדים ביסודות מקצועיים וברשימות תיוג הנדרשים לעוזרים וכן ביסודות התנהגותיים שנחוצים לקיום של התערבות מועילה בתחום הבטיחות בשטח.


מתכונת הלימוד


הלימודים בקמפוס החרדי של היחידה ללימודי חוץ נערכים באווירה שמותאמת במיוחד לסטודנטים ולסטודנטיות מן הציבור החרדי. סטודנטים וסטודנטיות לומדים, כאמור, בהפרדה מלאה בין גברים ונשים. גם תכני הלימוד ואופי הלמידה מתאימים לצורכים של הסטודנטים החרדים.


משך הלימוד משתנה מקורס לקורס. כדי להתאים לצורכים של אנשים עובדים המעוניינים לשלב את ההכשרה עם הקריירה, מתקיימים רבים מן הקורסים ביחידה כלימודי ערב לתעודה. תכניות אלה מתאימות במתכונתן גם להורים שמעוניינים לשלב לימודים עם שגרת חייהם לצורך פיתוח מקצועי ואישי.


בקורסים משולבת עבודה מעשית רבה שמטרתה לסייע לתלמידים להכיר מקרוב את התחום הנלמד ולפתח מיומנויות פרקטיות הנחוצות לאנשי המקצוע בעבודתם בפועל. ברוב ההכשרות, משלבים בין לימוד באמצעות הרצאות פרונטליות וערכות ספרי לימוד לבין הסתייעות בממשק אינטרנטי שבו יכולים התלמידים לצפות במצגות והרצאות מצולמות מן הקורס ולקבל סיוע לשאלות בפורום ייעודי. כמו כן, מוסד הלימוד מעניק סיוע לקראת ההשתלבות בשוק העבודה. התלמידים זכאים לליווי וסיוע אישיים בפיתוח ובניית עסקים עצמאיים משלהם. כמו כן, הם מקבלים חשיפה לכנסי מעסיקים ומשתתפים בסדנאות לכתיבת קורות חיים.


סטודנטים בקורסים השונים יכולים להיעזר בשלל מלגות לימוד שמציעים ביחידה ללימודי חוץ. חלק מן המלגות מיועדות לבעלי עסקים קטנים שחברים בהתאגדות העסקים ועומדים בתנאים הנדרשים. כמו כן, תלמידים במקצועות שוחקים שגילם מעל 40 יכולים במקרים מסוימים לקבל מלגות ייעודיות. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע המלא והמדויק לגבי מלגות הלימודים בקורסים השונים.

 


קהל יעד


תכניות לימודי התעודה המתקיימות בקמפוס זה מתאימות לנשים וגברים חרדים שמעוניינים לפתח את הקריירה ולהשתלב בשלל תפקידים בשוק העבודה. חלק מן הקורסים מתאימים למי שאין ברשותם ניסיון קודם בתחום הנלמד וברצונם לרכוש את הידע שנדרש לפיתוח קריירה בענף חדש. כמו כן, קיימים קורסים שבהם יכולים ללמוד עובדים מנוסים מן המגזר החרדי אשר שואפים לפתח את סל הכלים בתחום הנוכחי שבו הם עוסקים וכך לפתוח אפשרויות לקידום מקצועי.


במרבית המקרים, מתקיימים ראיונות קבלה למועמדים במטרה לבדוק את התאמתם למסלול הנלמד. בחלק מן התכניות מתקיימים מבחני מיון והערכה. יש לציין כי תנאי הקבלה משתנים ממסלול למסלול ומעת לעת. בתכניות מסוימות, תנאי הקבלה מוכתבים על ידי גורמים ממשלתיים רשמיים שמפקחים על הקורסים ועל ההכשרה המוענקת בסיומם.


תעודות ואפשרויות תעסוקה


בסיום הקורסים השונים, מוענקת לתלמידים תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי חוץ. בחלק מן ההכשרות מקבלים הבוגרים דיפלומות נוספות מטעם גופים ממשלתיים או חברות שונות. בדרך כלל, כדי לקבל את הדיפלומות הללו יש צורך במעבר של מבחני הסמכה חיצוניים שעורכים אותם גופים.


אחרי קבלת הדיפלומה, נפתחות שלל אפשרויות לתעסוקה בפני הבוגרים. הם יכולים לעשות את הצעדים הראשונים לעבר פיתוח קריירה בתחום החדש שלמדו, או לחלופין להשתמש בידע שנרכש כדי להתקדם במקום העבודה הנוכחי שלהם. קורסים מסוימים מאפשרים לבוגרים להתקדם לתפקידים בכירים או ניהוליים בתחומם. בוגרים שמעוניינים להמשיך להרחיב את אפשרויות התעסוקה שבפניהם יכולים לפנות לתכניות נוספות ללימודי תעודה הנלמדות ביחידה ללימודי חוץ.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,899 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.2

    מכללת תל חי555 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp