קורס ניהול פרויקטים בבנייה בלימודי חוץ הקמפוס החרדי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קמפוס חרדי חוץ - ניהול פרויקטים בבנייה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

קורס מנהלי פרויקטים בכירים בבנייה ותשתיות בקמפוס החרדי - לימודי חוץ

 

כתוצאה מעלייה בהיקף הבנייה בארץ קמים יותר ויותר אתרי בנייה וכך עולה גם הדרישה למנהלי פרויקטים רבים יותר. מנהלי הפרויקטים מופקדים על תכנון העבודה ועל ביצועה בפועל. תפקיד זה כרוך בבקיאות רבה בהנדסה, בניה ונדל"ן על היבטיהם השונים. כך, מנהל הפרויקטים נדרש לוודא שהפרויקט מבוצע על הצד הטוב ביותר, תוך עמידה בזמנים ובתקציב שהוקדשו לו.


על מנת לרכוש את ארגז הכלים התיאורטי והמעשי הדרוש למנהל פרויקטים בכיר, ניתן להשתתף בהכשרות שונות שמוצעות במוסדות הלימוד בארץ. קורס מנהלי פרויקטים בכירים בבניה ותשתיות בקמפוס החרדי של היחידה ללימודי חוץ מציע הזדמנות לקידום הקריירה בענף הבניין לבני ובנות הציבור החרדי שמעוניינים להתמחות בניהול פרויקטים באווירה חרדית. המיוחד במסלול זה, שמהווה שיתוף פעולה עם לשכת יועצי המס והתאגדות העסקים הקטנים, שהוא מציע גם השתלמות במיסוי נדל"ן.

 


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים מקיפה את הידע התיאורטי והמעשי הדרוש עבור מנהל פרויקטים בכיר בבניה ותשתיות: תחומי האחריות שלו, עקרונות מרכזיים בניהול פרויקטים, שלבי תכנון וביצוע הפרויקט, ליקויי בנייה ודרכים להתמודד עמם, בטיחות בעבודה, ועוד. ניתן בקורס דגש מיוחד לשימוש בתכנה MS-PROJECT , בה ניתן לנהל פרויקטים באופן ממוחשב. נוסף על כך, חלק מההכשרה מוקדש למיסוי נדל"ן ופותח אפיק נוסף בפני המשתתפים המתעניינים בנושא זה.


מתכונת הלימודים


מסלול הלימוד מורכב מ- 4 מודולים מרכזיים ומסיור לימודי. סך כל שעות הלימוד הוא 140 שעות אקדמיות, כאשר הלימודים מתקיימים ב - 28 מפגשים, בני 5 שעות אקדמיות כל אחד. המודולים מחולקים לניהול פרויקטים לפי PMI והרחבות, מניעת ליקויי בנייה, תכנת MS-PROJECT וכן הכשרה במיסוי נדל"ן.


הקורסים בקמפוס החרדי נערכים בערים רמת גן וגן יבנה, ומיועדים הן לנשים והן לגברים מהציבור החרדי; קיימת הפרדה מגדרית, והאווירה במפגשים מתאימה לבני ובנות ציבור זה. נוסף על ספרי לימוד, הסטודנטים מקבלים גם גישה לחומרי הלימוד באינטרנט: מצגות, שיעורים מוקלטים, ופורום לייעוץ.


קיים מגוון של מלגות עבור סטודנטים מרקעים שונים, כך למשל מוצעות מלגות מטעם ההתאגדות לעסקים, ארגון הקבלנים, גורמים ממשלתיים שונים ועוד.


נושאי הלימוד

 

 

 • בטיחות
 • תמ"א 38
 • בניה ירוקה
 • תורת הבניה
 • מיסוי מקרקעין
 • שלביות הבניה
 • תקצוב פרויקטים
 • MS-PROJECT
 • חוק התכנון והבניה
 • קריאת תכניות בניין
 • תכנון וביצוע פרויקטים
 • עקרונות חישוב השבח
 • ועוד


סגל ההוראה


צוות המרצים מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי הבנייה, האדריכלות וההנדסה; מנהלי פרויקטים מובילים בבינוי, נדל"ן ויזמות. כמו כן, הסגל כולל גם בכירים מתחום המיסוי, כגון נשיא לשכת יועצי המס בישראל, סמנכ"ל מיסוי מקרקעין ברשות המסים, ומנהל אגף שומת מקרקעין ברשות המסים.


על מוסד הלימוד


הקמפוס החרדי של היחידה ללימודי חוץ מפעיל שלוחות ברמת גן ובגן יבנה, בהן מוצעים מסלולי לימוד תעודה לציבור החרדי. ההכשרות מתקיימות בנושאים מגוונים, בעלות תכנים המתאימים לבני ובנות ציבור שומרי המצוות, ונערכות בהפרדה מגדרית בין נשים לגברים. נושאי ההכשרות ממוקדים בתחומים מבוקשים במשק הישראלי, כגון בניה ונדל"ן, ייעוץ עסקי, הוראה, ועוד.


הדגש ששמה היחידה ללימודי חוץ על הפרקטיקה וחשיבות צבירת הניסיון המעשי כבר במהלך הלימודים, מתבטא בשילוב התנסויות מעשיות כגון פגישות עם מעסיקים, פרויקטים יישומיים, תרגולים וסיורים לימודיים. כך היחידה מכינה את הסטודנטים לקראת שוק העבודה הדינמי והתחרותי.


נוסף על הכשרות המתקיימות בשיתוף פעולה עם חברות וארגונים בתעשייה, חממת פיתוח הקריירה של היחידה ללימודי חוץ מציעה שירותים נוספים שעוזרים לשלב את הסטודנטים בשוק העבודה. חלק מהשירותים שמציע גוף זה כוללים סדנאות כתיבת קורות חיים, מפגשים עם מעסיקים וכנסי נטוורקינג, פיתוח מיומנויות חיפוש עבודה ועוד.


תעודה


על מנת לעבור את הקורס בהצלחה, יש להגיע ל80% לפחות מהמפגשים, להגיש פרויקט גמר בתכנה לניהול פרויקטים MS PROJECT, וכן לעבור מבחן מסכם בקורס פיקוח בניה.


העומדים בתנאים אלו זכאים לתעודת בוגרי תכנית ההסמכה לניהול ופיקוח פרויקטים בבניין ותשתיות, בשילוב השתלמות במיסוי נדל"ן ומודול ניהול ממוחשב MS-PJ. התעודה ניתנת מטעם היחידה ללימודי חוץ יחד עם לשכת יועצי המס והתאגדות העסקים הקטנים.


העוברים את מבחן קורס פיקוח בניה בהצלחה מקבלים גם תעודת בוגרי קורס פיקוח בניה מהיחידה ללימודי חוץ והתאגדות העסקים הקטנים.


נוסף על כך, יש אפשרות להירשם לבחינת PMI, שמקנה תעודה בינלאומית לניהול פרויקטים PMP מארגון PMI העולמי. בחינה זו כרוכה בעלות נוספת.


אפשרויות תעסוקה


הדרישה גוברת למנהלי פרויקטים בתחום הבנייה בארץ, משמעותה יותר צורך באנשי מקצוע מנוסים שינהלו אותם. כמו כן, ההשתלמות הנוספת במיסוי נדל"ן פותחת בפני המשתתפים בהכשרה עוד אופק לקידום הקריירה. כמו כן, קיימות הסמכות נוספות אליהן ניתן להירשם וכך להרחיב אף יותר את אפשרויות התעסוקה העתידיות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ - קמפוס חרדי

ssssssssss

פורום לימודים לחרדים דתיים

שאלה בקשר ללימוד בקבוצות
אדל
ללא תגובה
קורס גרפיקה ממחשבת לדתיים
נחמי
1 תגובות
לימודי יעוץ מס בהפרדה
דידי
1 תגובות
לימודי חינוך גופני ושחייה לדתיים חרדים
גלית מנשה
1 תגובות
השלמת קורס מבוא לפסיכולוגיה
מרים
1 תגובות
קורס בישול ואפייה כשר באשקלון
אילה
1 תגובות
קורס שיווק לגברים בלבד
קובי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,061 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp