קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת בקמפוס החרדי לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על חוץ קמפוס חרדי - הוראה מתקנת.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת ביחידה ללימודי חוץ הקמפוס החרדי - רמת גן וגן יבנה

 

קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת של הקמפוס החרדי ביחידה ללימודי חוץ יכול לסייע לאנשי הוראה לקבל את הידע והכלים הנדרשים לסייע לתלמידים שמתמודדים עם קשת רחבה של קשיים בכיתה. הקורס שם דגש על חיזוק התלמידים מבחינה כוללת וכך במהלכו מתוודעים לשיטות לשיפור ביצועים לימודיים במקצועות כגון אנגלית וחשבון, לצד גישות לקידום התלמידים מבחינה חברתית ואישית ופיתוח תחושת המסוגלות שלהם.


מוסד הלימוד עורך קורסים המותאמים במיוחד לסטודנטים ולסטודנטיות מן הציבור החרדי. מתכונת הקורסים מותאמת לעולמם של הסטודנטים החרדים מתוך שאיפה לאפשר להם לפתח את הכלים הדרושים לפיתוח קריירה מספקת ומבוקשת. בקמפוס החרדי נשים וגברים לומדים בהפרדה מלאה. מוסד לימוד זה פועל בגן יבנה וברמת גן.

 

תכנית הלימודים


לאורך קורס זה, המשתתפים סוקרים גישות מגוונות בתחום ההוראה המתקנת, שדרכן ניתן לסייע לתלמידים לבנות אסטרטגיות למידה המותאמות להם ולצורכיהם. הם בוחנים שיטות חינוכיות דרכן ניתן לעודד תלמידים ללמוד ולטפח בקרבם מוטיבציה, וכן כלים לחיזוק מיומנויות חברתיות.


בתכנית שמים דגש בין היתר גם על התאמת הלמידה לצורכי תלמידים בכיתות הטרוגניות. המשתתפים דנים בדרכים יעילות שבעזרתן ניתן לבנות תכניות למידה מותאמת שהולמות את קצב הלמידה האישי של התלמידים במסגרת למידה פרטנית, וכן נסקרות שיטות ללימוד בקבוצות קטנות. נוסף על כך, המשתתפים סוקרים שיטות מקובלות בהוראה המתקנת המותאמים למקצועות שונים בבית הספר, כגון הוראה מתקנת באנגלית או הוראה מתקנת בחשבון.


כמו כן, הם בוחנים שיטות שונות בעזרתן ניתן לסייע לילדים העומדים בפני העלייה לכיתה א' מבחינה לימודית וחברתית. בהקשר זה הם סוקרים גם דרכים לאיתור מוקדי הקושי האישיים של כל תלמיד ובנייה של תכנית עבודה המותאמת לאותם קשיים, כדי לאפשר למידה יעילה יותר המלווה בתחושה של הצלחה.

 


מתכונת הלימוד


הקורס כולל כ - 120 שעות לימוד. במהלכו המשתתפים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים לצד התנסויות מעשיות ופרויקטים שמאפשרים להכיר מקרוב את עקרונות ההוראה הנלמדים. כמו כן, הקורס כולל פרקטיקום יישומי שבו מתרגלים עקרונות אבחון והוראה מתקנת במסגרות חינוכיות שונות ועורכים רפלקציה קבוצתית לדיו בדילמות ונושאים העולים מתוך ההתנסות. כאמור, הקורס מתקיים במתכונת מותאמת לסטודנטים וסטודנטיות חרדים תוך הפרדה מגדרית.


סטודנטים ביחידה יכולים במקרים רבים להסתייע במלגות לימוד שמציעים ביחידה ללימודי חוץ. המלגות מוענקות לסטודנטים שעומדים בתנאים מטעם גורמים שונים, כגון ארגונים מקצועיים, התאגדות העסקים ועוד.

 

נושאי הלימוד


המשתתפים בתכנית זו לומדים מגוון רחב של נושאים, הנה כמה מהם:

 

 

 • הפרעות קשב וריכוז
 • תפקוד ומנגנונים באבחון
 • מוקדי קושי של תלמידים
 • סגנונות בהוראה מתקנת
 • דרכים למשוב וארגון מידע
 • תכניות מותאמות ללקויי למידה
 • פיתוח מוטיבציה בקרב תלמידים
 • הקניית אסטרטגיות למידה בכתיבה
 • ועוד


סגל הוראה


הסגל הבכיר בתכנית מורכב ממומחים בתחומי החינוך, ביניהם חוקרים בעלי תואר דוקטור שתחומי מחקרם מתמקדים בלקויות למידה ופיתוח אסטרטגיות למידה. כמו כן, חלק מן המרצים עוסקים בייעוץ לסיוע ללקויי למידה במסגרת קליניקות פרטיות, חלקם גם עוסקים בענף האבחון הדידקטי ובעלי ניסיון בשטח בתחום זה.


על מוסד הלימוד


בקמפוס החרדי של היחידה ללימודי חוץ נערכים מסלולים שונים להכשרה מקצועית, בענפים שיש להם ביקוש בשוק של היום. בין היתר ניתן למצוא בקמפוס קורסים בניהול, קורסים במקצועות התשתיות והנדל"ן ומסלולים בתחומי האימון וההנחייה. אלה הם מסלולים פרקטיים באופיים שמותאמים לעולמם של נשים וגברים מן העולם החרדי ששואפים לעבור הסבה מקצועית או לפתח קריירה קיימת. כדי לתמוך בסטודנטים במהלך הלימודים, מציע סגל היחידה שירותים שונים כגון מערך מלגות לסטודנטים חרדים והפעלה של מערך השמה וסיוע בחיפוש עבודה.


תנאי קבלה


המעוניינים ללמוד בקורס נדרשים להיות בעלי רקע בתחום ההוראה או ההדרכה, הקורס מתאים במיוחד למורים ולמחנכים, וכן למאמנים ומנחים שברשותם ניסיון בעבודה עם צעירים וילדים עם הפרעות קשב ולקויות למידה.


תעודה


סטודנטים שעומדים בכל דרישות הקורס בהצלחה זכאים לקבל דיפלומת "בוגרי קורס הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה". דיפלומה זו שמוענקת על ידי היחידה ללימודי חוץ, ניתנת למי שעומדים בכל דרישות הנוכחות ומגישים את המטלות ואת פרויקט הגמר המסכם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ - קמפוס חרדי

ssssssssss

פורום לימודים לחרדים דתיים

קבלה למכינה בגיל 19
נתנאל
1 תגובות
הרשמה לקורס כתיבה שיווקית
מאיה רובינשטיין
1 תגובות
פענוח ציורי ילדים בהפרדה
תם אמזלג
1 תגובות
מוסד במרכז לנשים ללימודי מנהל עסקים
י
1 תגובות
תואר באדריכלות בשילוב לימודי קודש במרכז
h
1 תגובות
קלינאות תקשורת תנאי קבלה
שרה כץ
1 תגובות
תרפיה באומנות במכון לומדה
רבקה נעמי
2 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,158 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,224 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp