קורס סייבר למקבלי החלטות במכללת סלע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על סלע - סייבר למקבלי החלטות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס סייבר למקבלי החלטות - מכללת סלע


הטכנולוגיות שמאחורי החלטות ניהוליות


מכללת סלע למקצועות ההייטק מציעה קורס סייבר למקבלי החלטות. זהו קורס סייבר שמיועד לבעלי תפקידים בכירים ולמנהלים, ומאפשר להם ללמוד באופן תמציתי וממוקד על מרכיבי הסייבר החשובים ברמת מנהלים, מפקחים ובעלי מקצועות חופשיים. בעזרת הידע הנלמד במסלול ניתן ללמוד כיצד לפתח אסטרטגיות סייבר ולעקוב אחרי יישומיהן כדי לעמוד ביעדים ובמטרות של ארגונים. כמו כן, ניתן להבין את המשמעויות שעומדות מאחורי החלטות טכנולוגיות מבחינת תקצוב וניהול סיכונים.


התכנים במסלול זה מתעדכנים לפחות פעמיים מדי שנה כדי לעמוד בדישות העדכניות ביותר בתחום הסייבר בתעשייה. תכנית זו מותאמת להכוונה של גופי תקינה ואכיפה המובילים כיום את תחום הסייבר בארץ ובעולם.


תכנית הלימודים


מסלול זה מאפשר למשתתפיו ללמוד על שלל המרכיבים של סביבת הסייבר ללא עיסוק במרכיבים הטכניים המורכבים בענף, אלא תוך התמקדות במאפיינים בעזרתם יכולים מנהלים ליישם פתרונות סייבר המתאימים לארגונים שלהם.


מגוון הכלים הנלמדים במהלך הקורס יכולים לשמש את משתתפיו כחלק מן הביצוע השוטף של שלל תפקידים. מנהלי מחשוב יכולים להשתמש בסייבר כחלק מן התהליכים השוטפים בחברות שלהם. מפקחים יכולים לבצע הנחיות הנהלה או גופים מפקחים רלבנטיים. גם בתפקידי שיווק וניהול מוצר יש צורך רב לשימוש בכלים מתחום הסייבר לצורך התמודדות עם שלל מצבים ותרחישים. עבור מנהלים טכנולוגיים, ניתן להפיק תועלת רבה מן הידע בסייבר לצורך שימוש בכלים טכנולוגיים הנתמכים על ידי מערכות ממוחשבות גדולות.

 


מתכונת הלימוד


היקפה של ההכשרה הוא כחצי שנה. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות הבוקר. בקורס נכללות כ - 464 שעות לימוד אקדמיות, מהן כ - 164 שעות להרצאות פרונטליות עיוניות ו - 300 שעות לעבודה מעשית במעבדות ולפרויקטים יישומיים. בעזרת תרגולים פרקטיים אלה משתתפי הקורס יכולים להתנסות הלכה למעשה בפתרונות הסייבר הנלמדים וכך לצבור ניסיון פרקטי בשימוש בהם.


נושאי הלימוד


בין שלל הכלים הנלמדים במהלך קורס סייבר למקבלי החלטות נכללים התחומים הבאים:

 

 • עלויות וכלים למדידת תועלת
 • רכיבי חומרה לסביבות סייבר
 • בדיקות תוכנה וחולשות בקוד
 • מרכיבי סייבר בתעשייה ובמשרד
 • מערכות IOT אינטרנט של דברים
 • פתרונות סייבר למערכות תקשורת   
 • כלים להוזלת עלויות
 • אנגלית טכנית לסייבר
 • פתרונות סייבר משובצים
 • וירטואליזציה ומחשוב ענן
 • חולשות במערכות הפעלה   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת סלע עורכת קורסים נוספים בתחום הסייבר, בהם קורס מומחי אבטחת מידע ולוחמת סייבר וקורס מומחה לוחמת סייבר במיקוד ניהולי המכשיר מנהלי סייבר. נוסף על כך, המכללה עורכת עוד שלל קורסים בתחום ההייטק, בהם ניתן למנות קורס בדיקות תוכנה להייטק, קורס פיתוח תוכנה, קורס מולטימדיה אנימציה ותלת ממד ועוד.


הקורסים המתקיימים במכללת סלע מותאמים לתהליכים עדכניים בהייטק והם מכינים את המשתתפים בהם לקריירות מבוקשות בתעשייה. הם משלבים התנסות מעשית דרך פרויקטים, סדנאות ותרגולים במעבדות כדי להכין את המשתתפים לקראת אתגרי התעשייה.


תנאי קבלה


מסלול זה מיועד לבעלי תפקידים ניהוליים ופיקודיים המנוסים בתפקידם, ומעוניינים להכיר שלל היבטים של עולם הסייבר לצורך יישום במסגרת תפקידם. בין היתר, הקורס מתאים למנהלי מערכות מחשוב, לרואי חשבון, למשפטנים ולמנהלים במסגרות ותחומים נוספים.


על המועמדים להיות בעלי בגרות באנגלית ובגרות במתמטיקה בציון של 75 ומעלה, או לחלופין להוכיח ידע מקביל. כמו כן, הם עוברים מבחן ממוחשב לבדיקת התאמתם. לאחר מכן, יש צורך להשלים שלב מבוא, שאורכו כחודש אחד ולאחר סיום מוצלח שלו ניתן לעבור אל הקורס.

 

 • מה רמות השכר בתחום הסייבר? קראו גם על שכר סייבר


תעודה


מכללת סלע מעניקה תעודת גמר למשתתפים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות במהלך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת סלע | לימודי מחשבים | היי טק

פורום לימודי מחשבים

מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
ללא תגובה
איפה ניתן לעשות קורס אקסל?
רביטל
ללא תגובה
קורס בדיקות תוכנה במקום תואר מדעי המחשב
אנונימי
ללא תגובה
לימודי מולטימדיה - תעודה או תואר?
רחל
1 תגובות
לימודי מבוא באבטחת מידע לאנשי IT בשיא סקיוריטי
שי מאירוביץ
1 תגובות
קורס או תואר במערכות מידע?
ציון זרבאילוב
2 תגובות
הנדסאי תוכנה או קורס בניית אתרים?
אריק
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp