קורס מומחה סייבר במיקוד ניהולי במכללת סלע

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על סלע - קורס סייבר ניהולי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מומחה לוחמת סייבר במיקוד ניהולי - מכללת סלע


במכללת סלע מתקיים קורס מומחה לוחמת סייבר במיקוד ניהולי. תכנית זו מכשירה מנהלי סייבר, מומחי לוחמת סייבר ומנהלי אבטחת מידע ארגוניים ושמה דגש על ניהול מתקדם של פתרונות סייבר בסביבה הארגונית המתקדמת של היום. תכנית זו מותאמת לדרישות גופי התקינה והאכיפה הישראליים והגלובליים בתחום הסייבר והיא מכינה את תלמידיה לקראת קבלת הסמכות מוכרות בתחום, שיכולות לסייע להם להשתלב בשוק ההייטק כמנהלי סייבר, תפקיד שהביקוש לו רק הולך ועולה.


תכנית הלימודים


המסלול מתמקדת בהקניית מיומנויות תכנון ויישום של פתרונות מתקדמים להגנת סייבר בארגונים, תוך הכנה להסמכת מנהלי סייבר של רשות הסייבר ולהסמכת CISSP. המשתתפים בקורס לומדים לשלוט באופן מלא בסביבות עבודה לניהול סייבר בשלל סוגי ארגונים והם מתוודעים לכלים לניהול סייבר. כמו כן, הם לומדים לעומק על מתודולוגיות וגישות לפיתוח ולהטמעה של פתרונות סייבר בהתאם לצורכי ארגונים.


לאורך ההכשרה, המשתתפים מקבלים את מגוון הכלים הנדרשים לתפקידי מנהלי סייבר, הם לומדים כיצד להוביל פתרונות אבטחה בעזרתם ניתן למנוע ניצול לרעה של מידע ארגוני ולהוביל סביבה ארגונית בטוחה עבור עובדים וחברות. הם מעמיקים בתחום מערכות האבטחה ברמה האסטרטגית והטכנית כאחד ובוחנים שלל פתרונות סייבר ובוחנים את יישומם הלכה למעשה. הם גם בוחנים את הפן הכלכלי והתפעולי של פתרונות אלה ולומדים ליישם אותם באופן יעיל כדי לתת מענה לאיומים מסוגים שונים.

 


מתכונת הלימוד


קורס זה כולל כ - 1096 שעות לימוד אקדמיות, מהן 376 שעות להרצאות פרונטליות ו - 720 שעות המוקדשות לביצוע פרויקטים מעשיים ולהתנסות פרקטית במעבדות סייבר. היקפה הכולל של התכנית הוא כ - 12 חודשים. המשתתפים נדרשים להגיש את הפרויקט המסכם עד חצי שנה מתום הקורס. בפרויקט זה הם מתנסים בפועל בפתרון בעיות בתחום הסייבר ואבטחת המידע.


המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר שבו מתקיים מפגש שבועי אחד, לבין קורס ערב שבו נערכים שני מפגשים במהלך השבוע. התכנית משלבת תרגילים מעשיים רבים, המשתתפים מתנסים בניתוח של מקרי בוחן מן התעשייה ודרכם מתוודעים לתהליכי עבודה בסביבות כגון מרכזי פיתוח, רצפות ייצור, המערכת הבנקאית, מערכות בריאות, תחנות כוח ועוד שלל מסגרות בהן מיושמות מערכות מתקדמות להגנת סייבר.


נושאי הלימוד

 

 • תכנון מאובטח לציוד
 • שירותי אבטחת מידע
 • תקינה בעולם הסייבר
 • עקרונות מנהל אבטחה
 • פיתוח בקרות לאבטחה
 • אבטחת ערוצי תקשורת
 • בדיקות בקרה על אבטחה   
 • תקיפות רשת
 • הנדסת תהליכים
 • הגנה על פרטיות
 • סיווג מידע ונכסים
 • זיהוי וניהול סיכונים
 • ממשל בהגנת סייבר   
 • ועוד


סגל הוראה


המדריך הראשי והמפקח על הקורס הוא בעל תואר דוקטור ומומחה סייבר ותיק. הוא משמש יועץ בתחום הסייבר עבור משרדי ממשלה ומערכת הביטחון ומרצה במגוון קורסים בתחום.


תנאי קבלה


מסלול זה מיועד לבעלי רקע קודם וניסיון מקצועי בעבודה בענף הסייבר. הוא מיועד לבוגרי קורסים והכשרות טכניות בתחומי הסייבר, כגון קציני אבטחה ומועמדים לתפקידי מנהל סייבר. המסלול יכול להתאים למועמדים שמעוניינים לבצע את ההסמכות CISSP והסמכת מנהל הסייבר של רשות הסייבר הלאומית.


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי ציון של לפחות 75 בבגרות במתמטיקה ובבגרות באנגלית, או להוכיח ידע ברמה מקבילה. כמו כן, עליהם לעבור מבדק ממוחשב. על המועמדים לעבור בהצלחה שלב מבוא, שאורכו כחודש אחד, שלאחריו ניתן להתקבל אל הקורס.


תעודה


בתום ההכשרה, הבוגרים יכולים לגשת למבחנים חיצוניים לקבלת הסמכות בתחום הסייבר. בוגרים העובדים בחינות אלה זכאים לקבלת הסמכת "מנהל סייבר" של רשות הסייבר בישראל והסמכת CISSP בין לאומית בתחום.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת סלע | לימודי מחשבים | היי טק

פורום לימודי מחשבים
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס אקסל?
רביטל
1 תגובות
קורס בדיקות תוכנה במקום תואר מדעי המחשב
אנונימי
1 תגובות
לימודי מולטימדיה - תעודה או תואר?
רחל
1 תגובות
לימודי מבוא באבטחת מידע לאנשי IT בשיא סקיוריטי
שי מאירוביץ
1 תגובות
קורס או תואר במערכות מידע?
ציון זרבאילוב
2 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp