קורס 3D MAX בהנדסאים בטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הנדסאים בטכניון - 3D MAX.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס 3D MAX של בית הספר הארצי להנדסאים בטכניון

 

הופכים את הדמיון למציאות


עולם המולטימדיה והטכנולוגיה מוסיף להתפתח ככל שעוברות השנים. בימינו אנו, הטכנולוגיה והמחשוב עושים את מיטב מאמציהם בכדי לייצר דמויות, מסרים וסרטים שנראים מציאותיים ככל הניתן על אף היותם חלק מתוכנת מחשב. כיום, התוכנה השולטת בתחום הזה היא תוכנת 3D MAX , תוכנה אשר מצליחה לדמות באופן ריאליסטי ביותר את שלל הפרטים והמיצגים כך שהם נתפשים בעינינו כמציאותיים לכל דבר ועניין.


בעקבות האצת ההתפתחות בתחומי האנימציה ופיתוח משחקי המחשב, לימודי תלת ממד נהפכו למבוקשים ביותר בשוק העבודה כיום. ללא תוכנת 3D MAX לא היה זה אפשרי ליצור דמויות, נפח, תנועה ונופים ריאליסטיים במסגרתם של סרטי אנימציה. התוכנה הינה מקצועית ביותר בכל הנוגע ליצירת תמונה הממחישה את אשלייתם של שלושה ממדים. אנשי מקצוע רבים בתעשייה עושים שימוש בתוכנת 3D MAX , החל ממעצבים של משחקי מחשב ועד לאלו המשרטטים הדמיות בתחום האדריכלות. זוהי אחת מתוכנות הגרפיקה הממוחשבת בתל ממד המוצלחות , הפופולאריות וכן המובילות ביותר בשוק. כדי להשתלב בענפי העיצוב, נדרשת שליטה בפונקציות הרבות שמוצעות בתוכנה, אשר תורמת רבות לאיכות העבודה.


תכנית הלימודים


קורס 3D MAX בבית הספר הארצי להנדסאים בטכניון כולל בתוכם היכרות מעמיקה, נרחבת ומדויקת בשימוש בתוכנה. מטרת הקורס הינה להכשיר בוגרים אשר יהיו מסוגלים לייצר עבודות בתחום הרלוונטי של הדמיה ויזואלית ואנימציה המדמה מציאות באופן אמין וריאליסטי . תכנית הלימודים היא עשירה ומגוונת והיא דוגלת בשכלול הפן היצירתי בקרב הסטודנטים, כאשר אלו נהנים מהשכלה עיונית ותיאורטית מעמיקה וכן משלל התנסויות ותרגולים אשר מסייעים להם ליישם את החומר הנלמד ואף לבנות תיק עבודות מקצועי.


מתכונת הלימוד


הקורס נלמד בהיקף של 80 שעות אקדמיות בפרק זמן של 20 מפגשים המתקיימים אחת לשבוע בשעות הערב. עם תום הקורס, נדרשים הסטודנטים להציג את פרויקט הגמר שלהם.


נושאי הלימוד

 

  • גרפיקה תלת ממדית
  • רינדור תמונות ואנימציה
  • שינוי גופים ופרספקטיבה
  • מבוא לאנימציה ממוחשבת
  • הנפשת מודלים תלת ממדיים   
  • הדמיית חומרים
  • צל ונקודות מבט
  • אנימציה קלאסית
  • הדמיה ממוחשבת   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר הארצי להנדסאים אשר משתייך אל יחידת לימודי החוץ של הטכניון, נוסד בשנת 1958 ועוסק עד היום בהכשרתם של סטודנטים רבים למקצועות הטכנולוגיים וההנדסיים. בית הספר נתון תחת הפיקוח של המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע, והוא מהווה קרקע פורייה בעבור סטודנטים השואפים לאייש תפקידים בכירים ומאתגרים בשוק העבודה הישראלי. לא פחות מעשרים וחמישה אלף בוגרים של בית הספר להנדסאים השתלבו עד כה במגזר התעסוקתי בישראל, כשהם אוחזים במגוון תפקידים, זאת הודות שקיבלו בבית הספר הארצי להנדסאים.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס יש צורך ברקע בהפעלת מחשב והיכרות מקדימה עם תוכנת אוטוקאד ותוכנות בניה נוספות, עם זאת אין צורך בניסיון קודם בשימוב בתוכנת 3D MAX.


תעודה


בוגרי הקורס אשר השלימו את חובותיהם למסלול הלימודי יזכו לתעודת גמר מטעם בית הספר הארצי להנדסאים מבית היחידה ללימודי חוץ של הטכניון.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי הקורס מסיימים את מסלול הלימודים כשבבעלותם תיק עבודות אשר יכול לסייע להם להשתלב בשוק העבודה בחברות מולטימדיה ואינטרנט, חברות המפתחות משחקי מחשב, משרדי אדריכלים, משרדי פרסום, תעשיית הקולנוע והטלוויזיה ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר להנדסאים בקרית הטכניון - לימודי הנדסאים | תואר הנדסאי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp