קורס פריוריטי ERP בהנדסאים בטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הנדסאים בטכניון - קורס ERP.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פריוריטי ERP של בית הספר הארצי להנדסאים בטכניון

 

עושים סדר בארגון


מערכת ERP (Enterprise Resource Planning) זוהי מערכת אינטגרטיבית שמאפשרת שיתוף מידע רלוונטי לכלל הגורמים והתהליכים בארגון מסוים. מערכת זו מאפשרת למנהלים להגיב במהירות על בסיס תמונת מצב עדכנית. ERP מסייעת לערוך סדר בארגון ומביאה להטמעת עבודה אשר מבוססת על נהלים מובחנים ומוגדרים ומאפשרת פיקוח ובקרה. זוהי אחת מהמערכות המתוחכמות, העדכניות והרלוונטיות ביותר עבור חברות ענק, חברות ציבוריות, ארגונים עסקיים שונים במשק וכדומה. השימוש ב - ERP מתאפיין בניהול תזרימי הכספים בארגון, הפעלת מערך השיווק, תפעול לוגיסטי וניהול יעיל יותר של החומר האנושי במקום העבודה.


Priority Software היא חברה פורצת דרך בינלאומית בכל הנוגע לתחום פתרונות ה - ERP. היא מציעה את חבילת ERP המלאה, האינטגרטיבית והקלה ביותר ליישום ולתחזוקה של ארגון. החזון של Priority מתמקדת בהעצמה של חברות ועסקים דרך פתרונות ניהוליים מקיפים, גמישים ופשוטים בכדי להביא להגברת הרווחיות והיעילות. בימינו אנו, ישנן יותר מ - 8,700 חברות ב - 40 מדינות אשר מסתמכות על הפתרונות של Priority Software לניהול היומיומי. כחלק מהיעדים שהציבה לעצמה להפוך את ERP לקל יותר ולספק אלטרנטיבה נגישה לפתרונות מורכבים ורבי ערך, Priority Software מקפידה על חדשנות טכנולוגית המחייבת בפתיחות המערכת, תמיכה במכשירים ניידים ובעבודה בענן. החברה הרחיבה את שירותי תוכנת ERP וכעת היא זמינה גם עבור בעלי עסקים קטנים יותר וזאת עם הרכישה של חברת Acclivity, מפתחת תוכנת הנהלת החשבונות למען עסקים קטנים.

 


תכנית הלימודים


קורס ERP פריוריטי של הנדסאים בטכניון קם במטרה להכשיר אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים אשר יוכלו להטמיע את מערכות המידע הללו על שלל הסוגים השונים שלהם בתוך מסגרות ארגוניות. הסטודנטים ילמדו במהלך הקורס על הצרכים של ארגונים, בין אם מדובר בעסקים קטנים או חברות ענק במשק, ארגונים מן השירות הציבורי וכדומה. כמו כן, הם ייחשפו לדרכי אפיונן של מערכות מידע וילמדו כיצד להוציא אל הפועל את התהליכים של הטמעת המערכות במסגרות הארגונים.


מתכונת הלימוד


קורס ERP פריוריטי מתקיים אחת לשבוע בשעות הערב. הלימודים כוללים כ - 40 שעות אקדמיות המתפרשות לאורכם של עשרה מפגשים.


נושאי הלימוד

 

 • הזמנת רכש ומחסן
 • הצעת מחיר מספקים
 • פתיחת חברה במערכת
 • הקמת פריטים במערכת
 • הפקת מכתבים ללקוחות
 • מערכת CRM ומטרותיה   
 • שיטות קטלוג
 • סוגי חשבוניות
 • הכרת מודולים
 • תקופות כספיות
 • הצעות מחיר ללקוח   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מאז שנוסד בשנת 1958, בית הספר הארצי להנדסאים של הטכניון שרוי בתהליך התפתחות וקידמה מתמדת. כיום, בית הספר נמצא תחת פיקוחו של מה"ט (המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע). בית הספר מספק הכשרה מקצועית בעבור הסטודנטים לקראת מילוי תפקידי מפתח בסקטור התעסוקתי הרחב. ישנם למעלה מעשרים וחמישה אלף בוגרי בית הספר להנדסאים פוקדים את שוק התעסוקה הישראלי, אשר נהנים מתפקידים מתגמלים ונחשקים אליהם הם הגיעו לאחר תקופת הכשרה מעמיקה שרכשו בבית הספר, במסגרת לימודי הנדסאים או לימודי תעודה במסלולים מגוונים.


תנאי קבלה


תנאי הקבלה לקורס פריוריטי ERP כוללים דרישה לידע בסיסי במחשבים ושליטה בשפה האנגלית.


תעודה


למסיימים בהצלחה את המסלול תוענק תעודה מטעם בית הספר הארצי להנדסאים בטכניון.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי קורס ERP פריוריטי יוכלו להגיש מועמדות לעבודה במסגרת ארגונים רבים, גדולים או קטנים. עם צבירת ניסיון מקצועי לצד שיפור היכולות שלהם יוכלו הבוגרים גם להתקדם לתפקידים ניהוליים במסגרת הארגונים אליהם הם ישתייכו. כמו כן, יוכלו הבוגרים לצעוד במסלול עצמאי לאחר מספר שנות ניסיון, או לתפקד בתור יועצי הטמעה של ERP בארגונים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר להנדסאים בקרית הטכניון - לימודי הנדסאים | תואר הנדסאי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp