קורס פסיכומטרי אחד על אחד ב - EZ WAY

שירות אישי - צור קשר

EZ WAY

קורס פסיכומטרי אחד על אחד ברשת EZ WAY - קורס פסיכומטרי פרטי


הכנה אישית לפסיכומטרי


תלמידים רבים שעומדים בפני המבחן הפסיכומטרי מחליטים שלא להסתפק בלימוד בקורס קבוצתי, שבו לומדים בדרך כלל כמה עשרות תלמידים יחד ומעדיפים ללמוד יחד עם מורה פרטי לפסיכומטרי, שמסייע להם לכל אורך הלמידה באופן המותאם אישית לצורכיהם. ללמידה לפסיכומטרי עם מורה פרטי יש לא מעט יתרונות. המורה מתמקד בצורכים האישיים של התלמיד ויכול להדריך אותו באופן ממוקד ולסייע לו בקשיים ולבטים שייחודיים לו. בדרך לימוד זו ההסברים הם ממוקדים יותר והתרגולים מותאמים לרמה האישית. הכנה אישית לפסיכומטרי מתאימה גם למי שמעוניינים במתכונת גמישה מבחינת זמנים וקצב ההכנה.


ברשת EZ WAY ניתן ללמוד בקורס פסיכומטרי אחד על אחד, שמותאם באופן אישי לצורכים ולקצב הלמידה של התלמיד. החברה מלמדת מעל עשרת אלפים שעות פרטניות מדי שנה והמורים בקורס מקבלים הכשרה ייעודית להוראה פרטנית. הכלים והידע שנרכשים במסלול ללימוד אישי לפסיכומטרי באיזי ווי יכולים לסייע לנבחנים בדרך לקבלת הציון שנחוץ להם לצורך קבלה ללימודים האקדמיים.


תכנית הלימודים


הקורס מעניק למשתתפיו את כל הכלים הנדרשים להכנה לקראת הפסיכומטרי. במהלכו הם מפתחים מיומנויות למידה יעילות, מפתחים אסטרטגיות חשיבה שמותאמות לנדרש בפסיכומטרי ולומדים כיצד להתמודד באופן מהיר ואפקטיבי עם מגוון סוגי שאלות מורכבות שיכולות להופיע בבחינה.


בעזרת הליווי האישי במהלך התכנית, התלמידים בוחנים אסטרטגיית בחינה שמותאמת להם, המדריך האישי מסייע להם לפתח מיומנויות להשגת הציון המקסימלי שנחוץ להם. מורה פרטי לפסיכומטרי יכול גם לסייע לתלמידיו בהתמודדות עם לחצים וחרדות לפני הבחינה ומיקוד החשיבה והפעולה לקראת המבחן.


שיטת הלימוד של החברה מותאם גם לתלמידים המתקשים באנגלית ובמתמטיקה ומסייע להם להתגבר על הקושי. הוא גם מקנה כלים לנבחנים שמעוניינים לשפר את הציון לצורך קבלה למסלולי לימוד מבוקשים במיוחד.


מתכונת הלימוד


בקורס פסיכומטרי אחד על אחד יכולים המשתתפים להתאים את משך הקורס וקצב הלמידה לצורכיהם האישיים. באפשרותם לבנות את לוח הזמנים באופן שמותאם להם, וכך לשלב בנוחות רבה יותר בין הלימודים לעבודה. הם יכולים לבחור ללמוד בתכנית אינטנסיבית במתכונתה או במסלול "רגוע" יותר במתכונתו.


נוסף על השיעורים האישיים עם המורה הפרטי, תכנית זו כוללת גם שיעורי אונליין ומגוון תרגולים שמטרתם לסייע לתלמידים להגיע מוכנים ככל האפשר אל הבחינה. לתלמידי הקורס גישה למערכת לימוד מקוונת שבה הם יכולים לצפות בשיעורים אונליין לרבות מבואות ושיעורים מתקדמים וכן לתרגל בעזרת משחקי למידה. חומרי הלמידה כוללים מערך של ספרי לימוד, אפליקציות ייעודיות ללמידה ועזרי אונליין נוספים ומעודכנים. באופן זה המשתתפים יכולים לתרגל בין המפגשים בכל זמן שירצו ולהתאים את הלמידה ללוח הזמנים שלהם.


סגל הוראה


מורי הפסיכומטרי בקורס האישי הם מדריכים מנוסים שעובדים השתלמויות בתחום ומתעדכנים בחומר הלימוד לכל אורך השנה, בהתאם לשינויים ומגמות בבחינה. הם מלמדים בהתאם למערכי למידה ומתודות מוכחים של חברת איזי ווי.


על מוסד הלימוד


חברת EZ WAY מציעה מאז שנת 1998 שלל קורסים להכנה לפסיכומטרי. הקורסים מתמקדים בהכנה יעילה של תלמידים לקראת קבלה ללימודים האקדמיים במטרה להנגיש את עולם האקדמיה לשלל אוכלוסיות. בחברה זו ניתן ללמוד בקורס פסיכומטרי קבוצתי וכן בקורס פסיכומטרי ללקויי למידה.


תכני הלימוד של רשת איזי ווי נכתבים על ידי צוות מורים מנוסה שבהם בעלי תארים מתקדמים במקצועות מדעיים ובתחום החינוך. המדריכים בקורסים גם הם מנוסים בתחומים והם מעבירים מן הניסיון שלהם אל התלמידים. המכינות האקדמית של מוסדות שונים בוחרים לעשות שימוש בשיטת איזי ווי כדי לסייע לסטודנטים להתקבל למסלולי לימוד מבוקשים. לחברת EZ WAY שלוחות בערים ברחבי הארץ.

 


קהל יעד


קורס זה מיועד למי שעומדים בפני הבחינה הפסיכומטרית ומעוניינים ללמוד במסגרת אישית ולא כחלק מכיתה גדולה. הרשת מאפשרת לתלמידים במסלול האישי להתאים את תכני הלימוד והדגשים בקורס לצורכיהם וכך המסלול יכול להתאים ללומדים משלל אוכלוסיות. הקורס יכול להתאים הן למי שניגשים למבחן לראשונה והן למעוניינים בשיפור ציון בפסיכומטרי שברצונם לגשת לבחינה פעם נוספת.

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp