EZ WAY - איזי ווי

שירות אישי - צור קשר
EZ WAY - איזי ווי

EZ WAY - קורסי הכנה בחברת איזי וויי


EZ WAY היא חברה שמציעה קורסים להכנה לפסיכומטרי, לבחינות הבגרות ולבחינות נוספות שנדרשות לקבלה ללימודים אקדמיים. הרשת החלה את דרכה בשנת 1998 ומאז מפעילה שלל תכניות לימוד שמתמקדות בהכנה ממוקדת של מועמדים ללימודים לקראת קבלתם למוסדות הלימוד. הרשת פועלת מתוך שאיפה למצוינות ולחדשות והיא דוגלת בהנגשה של עולם ההשכלה הגבוהה למגוון רחב של אוכלוסיות ולהתאמה של תכני הלימוד לצורכיהן הייעודיים.


קורס הפסיכומטרי של הרשת תוכנן של ידי קבוצת מורים שבהם ראש צוות במרכז הארצי לבחינות ולהערכה ומרצים בעלי תארים מתקדמים בחינוך ובמדעים מדויקים, בעלי ניסיון בפיתוח תכניות לימוד וכתיבת ספרי לימוד. מדריכי הקורסים הם מנוסים בתחומי הלימוד שלהם והם מעבירים מן הניסיון שלהם אל התלמידים ומסייעים להם באופן אישי דרך הדרכות ומפגשי תרגול. מלבד תכניות ההכנה שנערכות בחברה, היא מציעה גם שירותי פיתוח הוראה למוסדות אקדמיים, שמבוססים על הניסיון בפיתוח קורסי פסיכומטרי וקורסים נוספים לאורך השנים.


למעלה מ - 36,000 תלמידים ותלמידות סיימו עד היום את קורסי ההכנה בחברה והמשיכו בהצלחה אל הלימודים האקדמיים במגוון מסלולים ומוסדות.

 

סניפים

 

לחברה סניפים בערים רבות בפרישה ארצית.

 

מרכז: חולון, קריית אונו, רמלה, ראשון לציון, תל אביב, רמת גן, בני ברק, רחובות

דרום: קריית מלאכי, רמת נגב, ערד, אופקים, שדרות, באר שבע 

שרון ואריאל: הרצליה, רמת השרון, נתניה, כפר סבא, אריאל

צפון: יקנעם, טירת כרמל, חיפה, מגדל העמק, נוף הגליל, קיבוץ אלונים, צמח, אור עקיבא, עכו, עפולה, צפת, קריית מוצקין, חיפה, חדרה

ירושלים והסביבה: ירושלים, מודיעין, מטה יהודה


היצע הקורסים של חברת EZ WAY כולל את המסלולים הבאים:


קורס פסיכומטרי


קורסי הפסיכומטרי שעורכת רשת איזי ווי מתמחים בהכנה של מגוון אוכלוסיות ייעודיות למבחן. ברשת אפשר למצוא מגוון של קורסים שמתמקדים בצורכים של אוכלוסיות ייעודיות במטרה להכין אותן באופן המיטבי לקראת הבחינה. הקורסים משלבים למידה פרונטלית עם מפגשי תרגול ופתרון של סימולציות מבחן. אלה הם המסלולים להכנה לפסיכומטרי שעורכת החברה:

 

  • קורס פסיכומטרי למועמדים לרפואה - קורס זה מתאים למי שברשותם ציון של לפחות680 בפסיכומטרי שמעוניינים להתקבל ללימודי רפואה. התכנית מתקיימת בקבוצות קטנות של עד 20 משתתפים ונערכת במסלול אינטנסיבי שמסייע לתלמידים לאבחן את נקודות התורפה שלהם ולבנות אסטרטגיות למידה יעילות, שנחוצות למי שנדרשים לעמוד בתנאי הקבלה הגבוהים לפקולטות לרפואה. במסלול נכללות כ - 30 שעות לתרגול אישי עם מדריך. כמו כן, מתקיימים שיעורים להכנה למבחני המיון הייעודיים של הפקולטות לרפואה במוסדות השונים.

 

  • קורס פסיכומטרי ללקויי למידה - קורס פסיכומטרי ללקויי למידה ממוקד בצורכים של נבחנים עם לקות למידה והפרעות קשב וריכוז. הוא שונה מן הקורס הרגיל מבחינת שעות הלימוד ושיטות ההוראה במטרה לסייע לתלמידים אלה לשפר את הישגיהם. המסלול מלווה במצגות להמחשת החומר ולהפנמתו וכן הוא כולל סדנאות לתרגול אסטרטגיות למידה, לניהול סמן למידה ולהתמודדות יעילה עם חרדת מבחנים.

 

 

  • קורס פסיכומטרי לנשים - ברשת מאמינים כי נשים שלומדות בקבוצות של נשים בלבד יכולות להגיע להישגים גבוהים יותר במקצועות הכמותיים מאשר מי שלומדות בקבוצות מעורבות לנשים ולגברים. הקורס אינו מיועד בהכרח לנשים חרדיות והוא מתאים לאוכלוסייה הכללית.

 

 

  • קורס פסיכומטרי לתלמידי מכינה - זהו קורס פסיכומטרי שמתאים לתלמידים במכינות של מוסדות אקדמיים שונים בארץ. הקורס כולל מגוון אפשרויות לתרגול גם בין המפגשים באמצעות אפליקציה, ספרי לימוד ואתר ייעודי.

 

  • קורס פסיכומטרי ליוצאי אתיופיה - קורס פסיכומטרי ליוצאי אתיופיה נערך בשיתוף עם עמותת "עולים ביחד". הוא מתקיים במתכונת מוגברת ומציע לתלמידיו לקבל מלגות לימוד לפסיכומטרי. התכנית כוללת מכינה לפסיכומטרי ותרגולים להכנה לקראת השתלבות באקדמיה.

 

  • קורס פסיכומטרי למגזר החרדי - קורס פסיכומטרי למגזר החרדי מתאים מבחינת תכנים לצורכי הציבור החרדי ונערך בהפרדה מלאה בין נשים ולגברים. הקורס מתאים גם למי שלא למדו לימודי ליבה ומסייע להם להתכונן לשאלות באנגלית ובמתמטיקה.

 

  • קורס פסיכומטרי פרטי - הרשת מציעה קורס פסיכומטרי פרטי, שמתקיים אחד על אחד עם מדריך. כך יכולים המשתתפים לקבוע את לוח הזמנים ולהתמקד בנקודות קושי שעמן הם מתמודדים בהכנה לבחינה.

 

  • קורס פסיכומטרי אונליין - קורס פסיכומטרי מקוון של רשת EZ WAY כולל לימוד דרך ערכה של עשרה ספרי לימוד וחוברות ושיעורים אונליין שמשלבים מצגות וסרטונים. התכנית כוללת גם בדיקה של חיבורים על ידי צוות בודקים מנוסה.

 

הכנה לבגרות


רשת איזי וויי מציעה תכניות שונות לשיפור ולהשלמת בגרויות. תכניות ההכנה מציעות למשתתפים לקבל הכנה מן הבסיס ועד לשאלות ממבחנים קודמים. הם מתאימים הן למי שמעוניינים לשפר את ציוני הבגרות והן לחסרי תעודת בגרות שנדרשים להשלים בגרות מלאה כדי להתקבל אל מוסדות הלימוד השונים. במהלך הקורסים גם שמים דגש על פיתוח של אסטרטגיות למידה יעילות להמשך הדרך. הקורסים נערכים בקבוצות קטנות של עד עשרה תלמידים והוא כולל מפגשים אישיים עם מדריך. כל תכניות ההכנה לבגרות מתאימות גם לתלמידים עם לקויות למידה או הפרעות קשב וריכוז. בין המסלולים להכנה לבגרות שמתקיימים ברשת נכללים:

 

 

  • בגרות באנגלית - הרשת מציעה הכנה לבגרות באנגלית ברמת 3, 4 או 5 יחידות לימוד. בתכנית נכללת סדנה לאסטרטגיות למידה שבה מתמקדים בפיתוח כישורים באנגלית שחיוניים לעולם האקדמי. המסלול שם דגש על פיתוח אוצר המילים ועל יכולות כתיבה באנגלית שמותאמות למבנה הבגרות באנגלית.

 

 

  • בגרות במתמטיקה - ברשת איזי וויי אפשר ללמוד בקורס הכנה לבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות, 4 יחידות או 5 יחידות לימוד. הקורסים מתחילים בהשלמת פערים בחשיבה כמותית וממשיכים בהקניה של סל כלים ומיומנויות נרחב שמותאם למבנה הפרקים במבחן. לאורך הקורס המשתתפים גם מפתחים חשיבה כמותית שיכולה לסייע להם בהמשך הדרך באקדמיה.


קורס הכנה למבחן אמי"ר


ברשת איזי וויי אפשר ללמוד בקורס הכנה למבחן אמי"ר, מבחן שמכין את תלמידיו לקראת הגעה לרמת "פטור" אקדמי בשפה האנגלית, בהתאם לדרישות המועצה להשכלה גבוהה. הקורס מתמקד בהקניית מיומנויות להתמודדות עם שאלות קשות, דרך העשרת אוצר המילים והבנה של טקסטים אקדמיים ברמות קושי שונות. כשבועיים או שלושה שבועות לפני תחילת הקורס מתקיים מפגש מקדים, שבו מכירים את מבנה המבחן ורוכשים מיומנויות לימוד עצמאי באנגלית. לקראת יום המבחן הרשת עורכת מפגשי מרתון, שבהם פותרים פרקי בחינה יחד עם המדריך ומתרגלים שאלות קשות. כל תלמיד פותר במהלך הקורס חמש סימולציות מבחן מלאות דרכן ניתן לדמות את תנאי המבחן בשטח.


קורס הכנה למבחן מימ"ד


בחינת מימ"ד מתמקדת בקבלה למכינה קדם אקדמית. היא דומה במתכונתה לפסיכומטרי אך כוללת חומר לימוד בהיקף מצומצם יותר ובדרגת קושי שונה. בדומה לפסיכומטרי, גם בחינת מימ"ד נערכת על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. רבים מן הניגשים למבחן בוחרים לא ללמוד אליו באופן עצמאי אלא לקבל הכנה מקיפה ותמיכה לאורך תהליך הלמידה דרך קורס ייעודי. הצלחה בבחינת מימ"ד דורשת ידע ויכולות להתמודדות עם שאלות מסוגים שונים, שנידונות במהלך הקורס. התכנית מסייעת לתלמידים לפתח אסטרטגיות למידה יעילות ועוזרת להם להרחיב את השליטה בנושאים נבחרים באנגלית, בגיאומטריה ובאלגברה. במהלך הקורס מתמקדים בשאלות בנוסח המבחן ופותרים מבחנים משנים קודמות כדי להתנסות בפועל בסגנון המבחן. תלמידי הקורס גם מקבלים סיוע אישי מן המדריכים דרך תרגולים ופגישות אישיות.

 

חוות דעת של סטודנטים על EZ WAY
התקבלו 11 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

ספיר

10/12/2017
5/ 5

EZ WAY

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אין לי משהו רע לומר חוצמזה שהייתי שמחה אם זה היה קרוב לי לבית, הייתי צריכה לנסוע 30 דקות לכל כיוון,  קרא עוד...

על הקמפוס

מאוד מסודר, נקי, מזמין, תמיד יש היענות לביות, מקשיבים, מבינים אותך, מטפלים בבעיות מיד ומאוד מקצועיים

אדוה

07/12/2017
5/ 5

EZ WAY

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אין משהו שאני לא אוהבת. סהכ מאוד מרוצה מיחס של כולם בסניף, מאוד נחמדים, תמיד זמינים, יש מלא יחס אישי קרא עוד...

על הקמפוס

אני מאוד מתחברת למדריכה שלי יש גם עוד מורה שיושב אחד על אחד עם כל תלמיד, גם הוא מצוין מאוד אכפתי ודא קרא עוד...

רן

07/12/2017
5/ 5

EZ WAY

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב: יחס אישי, מורים קשובים, כלים טכנולוגים מפותחים, הרבה הקשבה ותשומת לב לפרטים הקטנים. לא אוהב: קרא עוד...

על הקמפוס

יחס אישי, מורים קשובים, כלים טכנולוגים מפותחים, הרבה הקשבה ותשומת לב לפרטים הקטנים.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp