קורס פסיכומטרי אונליין ב - EZ WAY

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על EZ WAY - פסיכומטרי אונליין.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכומטרי אונליין ברשת איזי ווי EZ WAY - פסיכומטרי לייב

 

מי שעומדים בפני הבחינה הפסיכומטרית ומעוניינים ללמוד למבחן מהבית, ללא צורך להגיע לכיתה פיזית יכולים ללמוד בקורס פסיכומטרי לייב Live Academy של רשת EZ WAY. זהו קורס אונליין לפסיכומטרי שבו מתקיימים שיעורים מקוונים בשידור חי, וכן עזרים שונים ללמידה בעזרתם ניתן לתרגל את החומר הנדרש.


קורס אונליין לפסיכומטרי יכול להתאים למי שברצונם ללמוד במסלול גמיש שאינו דורש הגעה לשיעורים פרונטליים, כגון אנשים עובדים שמחפשים לשלב בין העבודה להכנה לבחינה. המסלול מתאים גם למי שאינם מעוניינים להגיע לכיתה פיזית בתקופת הקורונה, ומחפשים מסלול מקוון ללימוד מהבית.

 

תכנית הלימודים

 

המשתתפים בקורס זה מתכוננים לקראת הפסיכומטרי באופן מקוון. תחילה הם מכירים את מבנה המבחן, את חלקיו השונים וסוגי שאלות אופייניות. לאחר מכן הם לומדים בהרחבה את החומר הנדרש לכל אחד מן הפרקים, לרבות חשיבה מילולית, חשיבה כמותית (מתמטיקה), אנגלית וכתיבת חיבורים.


נוסף על ההרצאות המקוונות, הסטודנטים מקבלים ליווי של המדריכים, הבונים תכנית אישית עבורם וכך מסייעים להם למצות את הפוטנציאל והיכולות האישיות. באופן זה ניתן להתמודד עם נקודות קושי או שאלות לא ברורות העולות לאורך תהליך הלמידה, וכן לאתר את נקודות החוזקה של התלמידים ולפתח את המיומנויות הנדרשות להצלחה בשאלות אלה.


משתתפי התכנית יכולים לקחת חלק גם בסדנאות לתרגול אסטרטגיות למידה, סדנה לפיתוח הזיכרון ותרגולים להתמודדות עם חרדת מבחנים ולחצים. תכנים אלה יכולים לסייע למשתתפים ביום הבחינה וכן בהמשך הדרך כסטודנטים באקדמיה.


השיטה שבה נערך הקורס יכולה להתאים גם לתלמידים המתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז. נבחנים הזקוקים לחיזוק במתמטיקה או באנגלית יכולים לקבל מענה מצוות המדריכים וסיוע בהתמודדות עם השאלות השונות בפרקי בחינה אלה. לאורך הקורס תלמידים אלה גם יכולים לתרגל אסטרטגיות למידה המותאמות לצורכיהם ולקצה הלמידה שלהם.

 

מתכונת הלימוד


זהו כאמור קורס אונליין והלמידה בו נעשית ב - live דרך מערכת מקוונת. הסטודנטים מקבלים גישה לשיעורים מלאים מקוונים שאותם מעבירים מדריכים מנוסים, וכן לחומרי למידה נוספים. בין היתר הם יכולים להיעזר בלומדות אינטראקטיביות לתרגול החומר הנלמד, סרטוני הדגמה והסבר, משחקי למידה וכן ערכת ספרי לימוד.


המשתתפים מקבלים ליווי אישי של המדריכים, המסייעים להם לחזק נקודות לשיפור. נערך ניתוח של סימולציות ותרגילים של המשתתפים ונבנית תכנית לימודים והתקדמות המותאמת לצורכים האישיים של הלומדים, כדי לסייע להם להתקדם בקצב המתאים להם. התלמידים יכולים לקבל מענה גם בווטסאפ, באמצעות מערכת EZ chat, שבה זמין להם צוות המדריכים המצלמים את ההסברים בווידאו.


על מוסד הלימוד


בין הקורסים הנוספים המתקיימים ברשת EZ WAY ניתן למצוא קורסים הנערכים בכיתה פרונטלית המתקיימים בשלוחות החברה בערים השונות, בהם קורס פסיכומטרי אחד על אחד, שבו לומדים באופן אישי עם מדריך בהתאם לקצב האישי; קורס פסיכומטרי קבוצתי שבו לומדים בקבוצות קטנות, הכולל גם עזרי למידה וסימולציות מבחן; וקורס פסיכומטרי ללקויי למידה, שמותאם למתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז וכולל תרגול של דפוסי למידה וארגון המותאם לתלמידים אלה.


את הקורסים ברשת זו מעבירים מדריכים בעלי ניסיון בהכנה לפסיכומטרי, הם מעבירים מן הידע שברשותם אל התלמידים ומסייעים להם לאורך הדרך. תכניות הלימוד בחברה זו מותאמות לדרישות המרכז הארצי לבחינות ולהערכה ומשתנות בהתאם לשינויים הנערכים במבחן.

 

למי זה מתאים?


קהל היעד של הקורס הוא מגוון. הוא מתאים לאוכלוסיות שונות המעוניינות ללמוד לקראת הבחינה מהבית, באמצעים מקוונים. יכולים לגשת לקורס תלמידים העומדים בפני שיפור ציונים לבחינה, הניגשים למבחן פעם נוספת, וכן מי שניגשים בפעם הראשונה. כך התכנית יכולה להתאים גם למי שמעוניינים להתקבל למסלולי לימוד מבוקשים באקדמיה, וניגשים לעיתים מספר פעמים לבחינה עד לקבלת הציון המבוקש במוסדות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: EZ WAY פסיכומטרי וקורסי הכנה

כלים שיעזרו לך לבחור