קורס הילינג פסיכו פיזי במכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

 מכללת רידמן - קורס הילינג פסיכו פיזי

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הילינג פסיכו פיזי - מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית


האנרגיה בידיים שלכם


הרפואה המשלימה איננה נוסדה במטרה להחליף את זו הקונבנציונאלית, אלא היא הגיעה במטרה להשלים אותה. בשנים האחרונות, לימודי רפואה משלימה הפכו למוקד משיכה גדול מאוד בעבור סטודנטים השואפים להעמיק את מגוון ההתמחויות שלהם, או אפילו לאלו אשר באים במטרה ללמוד כיצד ניתן לשנות את אורח חייהם לבריא יותר. ישנם לא מעט קורסים שנולדו כתוצאה ישירה מהביקוש ההולך וגובר בתחום, אחד מהקורסים הללו הוא קורס הילינג פסיכו פיזי.


הילינג פסיכו פיזי זוהי שיטה לריפוי גנטי רוחני ולהתפתחות אישית המושתת על מסורות עתיקות מן המזרח בשילובן של תיאוריות מהפסיכולוגיה המערבית. שיטה זו פותחה במכללת רידמן על ידי צוות מורי הילינג, על בסיס הניסיון הטיפולי המקצועי שלהם. ברוב התרבויות ניתן לפגוש את הטיפול הרוחני שכעת חלחל אל תוך מערכות הבריאות הקונבנציונליות ולבתי החולים שהשכילו לאמץ את הטיפול והבינו את חשיבותו הקריטית של ההיבט הרוחני כגורם בלתי נפרד מביסוס הצלחתם של תהליכי ריפוי. המטפל בהילינג פסיכו פיזי מתעסק בטיפול רוחני אשר מושתת על אמת פנימית של הנפש, המאפשרת מפגש עם כל אדם.


השיטה הזו עושה שימוש במגוון כלים אנרגטיים, אינטגרטיביים, רוחניים והוליסטיים כגון: ביו אנרגיה, הילינג אנרגטי, דמיון מודרך, מדיטציה, יוגה ועוד, כל זאת במטרה להפיק גישה טיפולית בעלת נדבכים רבים ועמוקים של ריפוי. השיטה הזו נמצאה כיעילה ביותר הן לתחזוקה ושימור הבריאות בעזרת איזון זרימת אנרגיה והן לטיפול בספקטרום רחב של בעיות נפשיות או פיזיות ובמחלות מאיימות חיים. הטיפול בהילינג פסיכו פיזי מבוסס על רעיונות מוכרים ומקובלים כיום בקרב הממסד הרפואי והמדעי המקובל.

 


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים בקורס הילינג פסיכו פיזי מטעם מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית, מציידת את הסטודנטים המשתתפים בקורס בידע תיאורטי וכן בהתמחות פרקטית, תוך כדי התנסות במגוון טכניקות שונות אשר נועדו בכדי לטפל בשדה האנרגטי בגוף האדם. התכנית כוללת בתוכה למידה של מיטב התיאוריות הפסיכולוגיות בנושא לצד למידה והתנסות בכלים טיפוליים של ההיליניג פסיכו פיזי. במסגרת הקורס מטמיעים הסטודנטים את שיטת הטיפול וכן רוכשים סט כלים עשיר וטכניקות לטיפול באנשים. מטרת הקורס הינה להכשיר בוגרים שיוכלו לעסוק בטיפול בבני אדם באמצעות אנרגיה, ובכך ישמשו אפיק להעברת אנרגיה שתעזור למטופל בתהליך הריפוי העצמי שלו.


מתכונת הלימוד

 

קורס הילינג פסיכו פיזי מתקיים במתכונת של מגמה תלת שנתית. היקף השעות בקורס הוא כ - 1636 שעות לימוד. ניתן ללמוד את הקורס כתכנית בפני עצמה במסגרת של שלוש שנות לימוד. במהלך הלימודים הסטודנטים נדרשים לעבור התנסות קלינית מעשית במוסדות ציבוריים מוכרים.


נושאי הלימוד

 

  • טכניקות של מגע
  • עבודה עם קערות
  • עבודה מדיטטיבית
  • ציור כתרפיה אמנותית
  • טכניקות נשימה והרפיה
  • חומרי יסוד וצמחי מרפא   

 


על מוסד הלימוד


נשיאת המכללה עלתה לישראל מארצות הברית בשנת 1987 והקימה בית ספר ללימודי עיסוי הוליסטי. עם השנים שעברו צמח אותו בית ספר עד שהגיע לממדים של המכללה הגדולה ביותר בישראל בתחום הרפואה המשלימה, המחזיקה בשלושים שנות ניסיון.


הסטודנטים זוכים ליהנות מהיצע רחב של קורסים להכשרת מטפלים אשר משלבים בין רפואות מסורתיות לאלה המערביות. תכניות הלימוד מוכרות על ידי מכללות ואוניברסיטאות הן בארץ והן מחוץ לגבולות המדינה על ידי איגודים מקצועיים. במכללה ניתן למצוא מסלולי לימוד רב שנתיים לצד קורסי המסכה והעשרה סמסטריאליים להשכלה מקצועית מעמיקה עבור מטפלים ועבור הקהל הרחב בישראל.


תנאי קבלה


הקורס פתוח לרופאים ולמטפלים, אך גם לקהל הרחב אשר מעוניין ללמוד את התחום ולהתחיל קריירה חדשה.


תעודה


הסטודנטים זוכים לתעודת הסמכה מטעם מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית החל מסוף שנה ב' של הלימודים. תעודת הסמכה זו מאפשרת להם לעסוק בתחום כבר במהלך הלימודים. לבוגרי תכנית הלימודים מוענקת תעודת מטפל מומחה בהילינג פסיכו פיזי.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי התכנית משתלבים כמטפלים במבחר מקומות מאתגרים ומרתקים, כגון: קליניקות פרטיות ומרכזים לטיפול הוליסטי, בתי החולים, קופות החולים, בתי כלא, בתי אבות, הוסטלים טיפוליים שיקומיים, גני ילדים, מתנ"סים ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת רידמן - לימודי רפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת רידמן - רפואה משלימה
Whatsapp Whatsapp