קורס מסחר אלקטרוני On Line Trade Master בג`ון ברייס הדרכה

ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה
ג`ון ברייס הדרכה

קורס מסחר אלקטרוני בג'ון ברייס הדרכה - קורס On Line Trade Master


בעידן המתקדם של היום קניות עברו מהמרכז המסחרי אל הרשת ואל הקניון הווירטואלי. ענף המסחר האלקטרוני מתפתח בקצב מהיר במיוחד במטרה להציע שירותים מתקדמים ויעילים ללקוחות. אתרי המכירות הווירטואליות הגדולים בעולם היום הם אמזון ואיביי, שלכל אחד מהם מאות מיליונים של משתמשים מכל רחבי העולם. חברות אלה נמצאות בצמיחה מתמדת והם משכללים כל העת את הכלים שמוצעים לגולשים. היום משתמשים באתר איביי יכולים לבצע השוואות ומחקרי שוק וכמו כן סוחרים יכולים להשתמש במערכות מתקדמות לפרסום ולניתוח של מגמות הביקוש למוצרים וכך להתאים את ההיצע בחנויות שלהם לצורכים עכשוויים בשוק. אתר אמזון גם הוא חווה תמורות משמעותיות ובעשור האחרון מרחיב את אפיקי הפעילות שלו גם מעבר למסחר וירטואלי כגון משלוחים באמצעות רחפנים מתקדמים ושירותים למחשוב ענן.


אתרי המסחר הוירטואליים מציעים היום לסוחרים להקין חנויות בקלות וליצור לעצמם מקורות הכנסה עיקריים. מי שמעוניינים לרכוש את הכלים להקמה ותפעול של חנויות וירטואליות יכולים ללמוד בקורס מסחר אלקטרוני On line trade master של ג'ון ברייס הדרכה. קורס זה מציע לתלמידיו ללמוד בהרחבה על תהליכך הפיתוח של מותגים פרטיים ומכירתם באינטרנט והוא מתמקד באתרי המסחר האלקטרוני הגדולים והמוכרים בעולם - איביי, אמזון ושופיפיי. התכנית מתקיימת כמסלול ערב, חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון. הקורס מתקיים בסניף ג'ון ברייס הדרכה בתל אביב ובסניף בירושלים.


תכנית הלימודים


במהלך קורס מסחר אלקטרוני מקבלים הכשרה מקיפה בהקמה של חנות וירטואלית ובמכירות באתרי המסחר הגדולים איביי ואמזון וכן באתר Shopify. במהלך הקורס לומדים כיצד לפתח מוצג פרטי ולמכור אותו בהצלחה בפלטפורמות אמזון ואיביי ובפלטפורמות מקומיות נוספות. הם סוקרים כלים חשובים לשיווק נכון ולהגעה לקבל לקוחות מתאים למוצרים. כמו כן, הם לומדים בהרחבה על השלבים שבפיתוח מותגים פרטיים ולשיווקם בקניונים וירטואליים.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כ - 115 שעות אקדמיות. הוא מתקיים כקורס ערב וכולל שני מפגשים במהלך השבוע. המסלול משלב לימוד עיוני יחד עם תרגולים מעשיים, שדרכם המשתתפים יכולים להכיר מקרוס כלים חשובים למסחר דיגיטלי כגון תהליכי מכירה ומחקר, יצירה של קמפיינים ואיתור קהלי יעד. הם נדרשים גם לבצע תרגול של טכניקות המסחר גם בבית בין המפגשים באמצעות המחשב האישי.


נושאי הלימוד

 

 • אופטימיזציה לקמפיינים
 • פתיחת חשבונות באמזון
 • מודעות Facebook ads
 • דרופשיפינג ומכירה באיביי
 • הוספת מוצרים לקטלוג באמזון
 • יתרונות וחסרונות מסחר וירטואלי   
 • השקת מוצר
 • ממשק שופיפיי
 • Seller central
 • פרסום ומודולי מכירה
 • מכירה באמצעות איביי   
 • ועוד


סגל הוראה


מוביל תחום אמזון של הקורס הוא יזם מסחר אלקטרוני מנוסה ובעל ניסיון בשלל פלטפורמות מכירה. הוא משמש יועץ לעסקים ולארגונים שמפעילים ערוצי מכירה באמזון, באיביי ובאתרים נוספים למסחר אלקטרוני.


מוביל תחום איביי של הקורס הוא סוחר ותיק ומקצועי ומנהל חשבונאות מנוסה באתר איביי. נוסף על כך הוא פעיל בתחום היזמות באינטרנט ובקידום אתרים וחבר בקבוצות לשותפי מכירה.


על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס הדרכה נערכות שלל תכניות להכשרה מקצועית בתחומי ההייטק והמחשבים. בין הקורסים שאפשר ללמוד במוסד זה נכללים קורס ניהול רשתות, קורס מגן סייבר, קורס מפתחי פול סטאק, קורס טכנאי טלפונים סלולריים, קורס קידום אתרים, קורס פיתוח דוט נט, קורס תמיכה טכנית הלפ דסק ועוד מגוון של הכשרות. ג'ון ברייס הדרכה מתאימים את תכנית ההכשרות לצורכים העדכניים של שוק ההייטק במטרה לסייע למשתתפים בהשתלבותם בשוק העבודה אחרי תום הקורסים.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לבעלי אוריינטציה דיגיטלית שברצונם ליצור לעצמם הכנסה מפיתוח של מותגים פרטיים ומכירתם בקניונים וירטואליים מהגדולים בעולם. הוא מיועד לסוחרים ישראלים שמעוניינים לפתח עסקים וירטואליים בין לאומים וכן לסוחרי ישראלים מקוונים שמחפשים דרכים להרחבת גבולות העסקים שלהם מעבר לים. כמו כן, יכולים ללמוד בו מנהלי מכירות וסמנכ"לי מכירות שברצונם להכיר פלטפורמות בין לאומיות להרחבת ערוצי המכירה והשיווק. במסגרת תנאי הקבלה לתכנית, על המועמדים להכיר את מערכת "Windows" ברמה תפעולית, לשלוט בשפה האנגלית ולעבור ראיון אישי.


תעודה


למשתתפים שעומדים בכל דרישות הקורס מוענקת תעודת סיום והסמכה מטעם ג'ון ברייס הדרכה. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהמפגשים, להגיש את כל התרגילים והפרויקט, לעבור מבחנים מעשיים ותיאורטיים ולהשתתף במפגשי הלימוד. כמו כן, עליהם לבצע תרגול של חומרי הלימוד באמצעות המחשב האישי בבית בסך של כ - 10 שעות שבועיות.

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce

עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה

Whatsapp Whatsapp