הסבת אקדמאים לתכנות וסייבר ב - itc

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על itc - הסבה לתכנות וסייבר.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מסלול הסבת אקדמאים לתכנות ואבטחת סייבר ב - itc


בעידן שבו המידע הארגוני הפך למשאב חיוני מאין כמותו כדי לזכות ביתרון בשוק, גם ענף הסייבר הולך והופך לנחות יותר. הענף מתמקד בהגה מפני תקיפות ובהגנה על משאבים ארגוניים חשובים. לצד מפתחי תוכנה, גם לעובדי סייבר ואבטחת מידע יש דרישה רבה במיוחד בתעשייה, כאשר הציפייה היא שעם הצמיחה המתמדת במשק הדרישה רק תלך ותגבר בשנים הקרובות.


מי ששואפים להשתלב בקריירה מאתגרת בהייטק ומעוניינים לרכוש את הידע והכלים לשם כך יכולים ללמוד במסלול הסבת אקדמאים לתכנות של חברת itc, שמציעה תכנית ITC fellowship להכשרת low level programming and cyber. זוהי תכנית אינטנסיבית להסבת אקדמאים להייטק, שכוללת גם התמחות מעשית בתשלום. המסלול מתאים לבוגרים מצטיינים של מקצועות מדעיים והנדסיים שיש ברשותם רקע קודם בתכנות, שמעוניינים לרכוש את הכלים הנדרשים להשתלבות בקריירה בהייטק.


תכנית הלימודים


במהלך תכנית הסבת האקדמאים לתכנות המשתתפים רוכשים ידע פרקטי בפיתוח תוכנה שחיוני הם לתפקידי מפתחים והן לעובדים בעולם הסייבר. בתחילת הקורס הם לומדים על מתודולוגיות פיתוח יעילות ומתקדמות ולאחר מכם רוכשים כלים דרכם ניתן להציע פתרונות יצירתיים בתחום התכנות ובענף אבטחת המידע. הם לומדים לעבוד בסביבות פיתוח שונות, בתנאים משתנים ומול לקוחות מסוגים מגוונים.


מתכונת הלימוד


היקף הסבת האקדמאים כעשרה חודשים. הוא משלב לימוד עיוני עם מגוון של תרגולים מעשיים שמדמים מצבי אמת בתעשייה. חלק מן השיעורים כוללים מפגש עם בכירים מארגוני הייטק שחושפים את המשתתפים לתהליכים עמם מתמודדים בתעשייה. הקורס מתקיים בשפה האנגלית.


לפני פתיחת מסלול ההסבה, המשתתפים לוקחים חלק בחודש של תכנית מבוא, שמתקיימת באופן מקוון. שלב המבוא חושף ליסודות בתכנות במספר שפות כגון C, פייתון ואסמבלי ולתהליכי עבודה בעולם הפיתוח.

 

לאחר השלמת שלב המבוא המשתתפים ממשיכים לתכנית ההסבה עצמה שנפרשת על פני ארבעה חודשים. התכנית משלבת פרויקטים מעשיים, האקתונים ומטלות קבוצתיות בפיתוח. עם תום ההכשרה, המשתתפים ממשיכים להתנסות מעשית בשכר בחברות הייטק. ההתנסות מאפשרת לצבור ניסיון פרקטי ולהיחשף לתהליכי עבודה של מפתחים.


נושאי הלימוד


תלמידי תכנית ההסבה לומדים על מגוון של נושאים וביניהם:

 

 • אבטחת רשתות
 • שפת פייתון
 • ניתוח נוזקה
 • עקרונות בקריפטוגרפיה
 • שפת אסמבלי   
 • מערכת ההפעלה לינוקס
 • ועוד
 • Reverse engineering   
 

 

על מוסד הלימוד


חברת ITC עורכת תכניות מגוונו להסבת אקדמאים לעולם ההייטק. מסלולי ההסבה של החברה מתמקדים במקצועות שיש להם ביקוש בתעשיית ההייטק של היום והם מקנים את המיומנויות העדכניות ביותר שנחוצות לעובדים. המסלולים מבוססים על הכשרות של יחידת 8200 והם מתקיימים במתכונת אינטנסיבית שמספקת הכנה ממוקדת לתפקידים בהייטק. המרצים בחברת ITC כוללים מפתחים מנוסים וותיקים בעולם ההייטק, שמעבירים מן הידע והכלים שברשותם אל הסטודנטים. החברה הכשירה בוגרים רבים שעובדים היום בחברות מובילות בעולם התוכנה ואבטחת המידע.


כמו כן, חברת ITC נמנית בין הזוכים במרכז לקיום סיירות תכנות להסבת אקדמאים להייטק. זהו מיזם ארצי של רשות החדשנות שתפקידו להכשיר מפתחים למגוון ענפים בתעשייה. במסלולי בוטקאמפ תכנות שואפים לספק לאקדמאים את הידע והכלים שנחוצים להשתלבות בהייטק תוך זמן קצר יחסית ותוך סיוע בהשמה בתפקידים רלבנטיים עבורם עם תום הקורסים. מוסד הלימוד ממוקם בתל אביב.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לתכנית ההסבה, על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון לפחות מסוג B.Sc. במקצועות המדעים כגון לימודי מתמטיקה, לימודי מדעי המחשב, לימודי הנדסה ומקצועות נוספים. כמו כן, הם נדרשים להיות בעלי ניסיון ורקע קודם בתכנות, כאשר נדרשת שליטה באחת או יותר מבין השפות הבאות: C, שפת אסמבלי, שפת C++, שפת פייתון, שפת ג'אווה או שפת C#.


תהליך הקבלה כולל כמה שלבים. ראשית על המועמדים להגיש את מועמדותם באופן מקוון, לאחר מכן הם נדרשים לפתור מבחן מקוון שבודק את היכולות האנליטיות והטכנולוגיות שלהם ואת שליטתם בתכנות ובפיתוח תוכנה. כמו כן, מתקיימים ראיונות אישיים שאליהם מתקבלים מי שעוברים את הבחינות. ראיונות סופיים נערכים מול וועדה שקובעת את קבלת המועמדים לתכנית.


לאחר תום התכנית


לאחר תום ההכשרה בחברת ITC הבוגרים ממשיכים להתנסות בשכר שהיקפה כחצי שנה בחברות הייטק ובסטארט אפים בתעשייה. לאחר סיומה של ההכשרה המעשית, הם יכולים להשתלב בשורות חברות הייטק שונות, בתפקידי מפתחים או בתפקידים מגוונים בתחום הסייבר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: itc - הסבת אקדמאים להייטק

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

לימודים בענף המחשבים לבוגרי רפואה
מוחמד מאדי
1 תגובות
הסבה מביוטכנולוגיה למדעי המחשב
אסתר
1 תגובות
קורס מחשבים או IT
וורקו מקונן
1 תגובות
כניסה לתחום אבטחת מידע ללא ידע קודם
אלעד
1 תגובות
התמקצעות וכניסה לתחום אבטחת מידע
יצחק
1 תגובות
הסבה מניהול מערכות בריאות לתחום ההייטק
סארה
1 תגובות
קורס הכרת המחשב ותוכנות אופיס
מאיר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp