itc - מסלולי הסבה להייטק

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על itc לימודי הייטק.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ITC - מסלולי הסבה להייטק לאקדמאים


Itc - Israel Tech Challange היא חברת הכשרה להייטק שמציעה לאקדמאים מענפים שונים לעבור הסבה לעולם הפיתוח והתוכנה. חברה זו מפעילה מספר מסלולי הכשרה להייטק, ששמים דגש על התחומים המבוקשים בתעשייה ועל הכלים והמיומנויות שנדרשים מן העובדים בהם. לאורך פעילותה של החברה היא הכשירה מאות בוגרים שהשתלבו בחברות הייטק מובילות. מוסד ההכשרה ממוקם בתל אביב.


כל מסלולי הלימוד שנלמדים ב - itc מועברים בשפה האנגלית. מסלולים אלה שמים דגש על הכישורים הנחוצים לאנשי הייטק היום והם מתעדכנים בהתאם להתפתחויות ולשינויים בתעשייה. תכניות אלה מתקיימות במתכונת אינטנסיבית שמבוססת על הכשרות יחידת 8200. מוסד הלימוד מפעיל שיתופי פעולה עם התעשייה דרך תרגולים, מנטורינג והתמחויות שונות וכן בהשמת הבוגרים לעבודה.

 

נוסף על כך, חברת itc היא בין הזוכים במרכז להפעלת סיירות תכנות של רשות החדשנות בישראל. אלה הם מסלולים אינטנסיביים להסבת אקדמאים לתכנות, שמטרתם לענות על מחסור במתכנתים ואנשי פיתוח בתעשייה הישראלית. קורסים אלה מתקיימים במתכונת מרוכזת ומכשירים תוך מספר חודשים את המשתפים להשתלבות בהייטק.


סגל המנטורים של תכניות הלימוד מורכב ממפתחים ואנשי הייטק מנוסים, שמעבירים מן הידע הרב שברשותם אל הסטודנטים. ביניהם אפשר למצוא חוקרי סייבר, אנשי Data science, מהנדסי תוכנה ומומחים נוספים שברשותם רקע בחברות מובילות ובסטארט אפים טכנולוגיים.


תהליך הקבלה לתכניות ההכשרה השונות בודק את הרקע הקודם והניסיון של המועמדים בעולם התוכנה, כאשר רק המועמדים המצטיינים ביותר מתקבלים ללימודים. המועמדים צריכים לעבור ראיונות ומבדקי קבלה מקוונים שבהם נבחנים הכישורים האנליטיים שלהם ונבדקת ההתאמה למסלול.


מסלולי הלימוד


Itc מפעילים מספר מסלולי לימוד בתחום התוכנה שמטרתם להקנות ניסיון פרקטי בפיתוח ולסייע לבוגרים להשתלב בתפקידים מובילים בהייטק הישראלי. חלק מן המסלולים מתאימים לבוגרי לימודי מדעי המחשב ומקצועות מדעיים שמעוניינים לרכוש כלי פרקטיים בפיתוח, בעוד אחרים מתאימים גם לחסרי רקע אקדמי בעולם התוכנה שמחפשים לעבור הסבה מקצועית ולהשתלב בהייטק. מרבית הקורסים כוללים התנסות מעשית שבה משתלבים בחברות הייטק וסטארט אפים ומיישמים בפועל את העקרונות הנלמדים במהלך הקורסים.


בין המסלולים שנלמדים ב - itc נכללים המסלולים הבאים:


מסלול תכנות ואבטחת סייבר - low level programming and cyber security


מסלול זה נפרש על פני עשר שבועות אינטנסיביים של הכשרה וכולל התמחות בשכר בחברת הייטק. הוא מאפשר לבוגרים מצטיינים של מקצועות המדעים המדויקים לקבל את הכלים הנחוצים להשתלבות כמפתחים. הקורס מספק תרגול hands on נרחב ששם דגש על הכישורים הפרקטיים שנדרשים ממפתחים ומעובדי סייבר. לאורך התכנית המשתתפים מתנסים בפתרון של בעיות מגוונות בנושאים כגון תכנות, רשתות מחשבים, ניתוח נוזקה ונושאים מבוקשים ועדכניים נוספים.


כדי להתקבל לתכנית זו, על המועמדים להיות בוגרי לימודי מתמטיקה, לימודי הנדסה או לימודי מדעים לתואר B.sc. או M.Sc. ממוסד אקדמי מוכר. כמו כן, יש צורך בידע קודם בתכנות באחת או יותר מהשפות הבאות: ג'אווה, פייתון, C++, אסמבלי או שפת C.


מסלול דאטה סיינס - deep learning, NLP and computer vision


התכנית מעניקה מיומנויות פרקטיות מתקדמות להכשרה בתפקידי מדעני נתונים - Data Scientists בעולם ההייטק. אורכו של המסלול הוא עשרה חודשים והוא כולל תרגול פרקטי מגוון שמאפשר להתנסות בפועל בתהליכי העבודה של מדעני נתונים היום.
המשתתפים יכולים לבחור להתמחות באחד מבין שני נושאים שיש להם ביקוש רב בתחום מדע הנתונים - NLP או ראייה ממוחשבת.


הקבלה לקורס היא למועמדים בוגרי לימודים בתחומי המדעים המדויקים וההנדסה, שברשותם תואר ראשון B.Sc או תואר שני M.Sc ממוסד אקדמי מוכר. נוסף על כך, יש צורך בניסיון בשפת תכנות אחת או יותר מהשפות הבאות: שפת C, שפת ג'אווה, פייתון, C++, C שארפ או שפת R. עליהם גם להיות בעלי ידע בהסתברות וסטטיסטיקה, באלגוריתמים ובמבנה נתונים.

 

מסלול מהנדס וריפיקציה - design verification engineering


מסלול שהיקפו עשרה חודשים שכולל התמחות בשכר בחברות הייטק. לאורך התכנית יכולים אקדמאים מענפי המדעים וההנדסה לרכוש מיומנויות פרקטיות להשתלבות בתפקידי מהנדסי וריפיקציה בתעשייה.


בתחילתו של המסלול מתקיים קורס מקוון שהיקפו כחודש ובו רוכשים מיומנויות יסוד בתחום. לאחר מכן, מתקיימת הכשרה שהיקפה כארבעה חודשים שבה לומדים בהרחבה על שפות תכנות, היבטים בחומרה ומתודולוגיות עבודה מתקדמות. שלב זה של המסלול משלב פרויקטים קבוצתיים, מטלות מעשיות והשתתפות בהאקתונים.לאחר מכן ממשיכים להתמחות בשכר בחברת הייטק, היקף ההתמחות הוא כשישה חודשים.


כדי להתקבל למסלול זה על המועמדים להיות בוגרי לימודי מתמטיקה, לימודי הנדסה או לימודי מדעים מדויקים בממוצע ציונים גבוה ממוסד אקדמי מוכר. עליהם לשלוט בשפות תכנות כגון פייתון, perl, ג'אווה, C++ ושפת C.


סיירות תכנות


ב - itc מתקיימות סיירות תכנות שמיועדות לאקדמאים מצטיינים שמעוניינים לעבור הסבה לתחום ההייטק ולהשתלב בקריירה כמתכנתים בחברות מובילות. המסלול מופעל כחלק מתכנית הכשרה של רשות החדשנות והיא שמה דגש על השמתם של הבוגרים בתעשייה. זוהי תכנית אינטנסיבית שהיקפה כחמישה חודשים בה לומדים בחמישה ימים בשבוע, משעות הבוקר ועד הערב. במהלך הקורס לומדים הן על פיתוח front end - פיתוח לצד הלקוח וכך מכירים היבטים בפיתוח HTML, JavaScript, react framework וכלים נוספים, והן על פיתוח לצד השרת וכך לומדים לפתח בשפת פייתון, לעבוד עם בסיסי נתונים בעזרת SQL ומכירים מתודולוגיות מבוקשות נוספות.


לקראת תום התכנית מתקיימת התמחות בהיקף של חודשיים שבה רוכשים ניסיון פרקטי בחברת סטארט אפ, שבמהלכה מפתחים כלים שחיוניים למפתחי full stack. יש לציין כי התמחות זו אינה מתקיימת בשכר.


על המועמדים לתכנית זו להיות בעלי תואר אקדמי ראשון לפחות, כאשר מוסד הלימוד מקבל רק את המועמדים המצטיינים ביותר. אין צורך בניסיון קודם בתכנות אך הדבר יכול להוות יתרון. כמו כן, נבחנת מצוינות בתחום העיסוק הנוכחי של המועמדים.


מסלול בלוקצ'יין - למפתחים מנוסים


מסלול בלוקצ'יין מיועד למפתחי תוכנה בעלי ניסיון שמעוניינים לצבור כלים פרקטיים להשתלבות באחד הענפים הצומחים והמבוקשים בתעשייה הטכנולוגית העולמית. זהו מסלול אינטנסיבי שאורכו כ - 8 שבועות שבו יכולים מפתחים מצטיינים להכיר לעומק את טכנולוגיות הבלוקצ'יין, להבין את פעילות המערכת, ולרכוש כלים מעשיים שחשובים לתכנון של מערכות חדשות ולייעול של מערכות בלוקצ'יין קיימות.


במהלך ההכשרה, המשתתפים לוקחים חלק בתרגול מעשי רב שמאפשר להכיר מקרוב את טכנולוגיות הבלוקצ'יין. הם מתנסים בניהול עסקת ביטקוין ברשת, בפיתוח של ארנק וירטואלי ובפיתוח של אפליקציות מתקדמות בתחום הבלוקצ'יין. הקורס מיועד לבעלי תואר ממוסד אקדמי מוכר, בוגרי לימודי מתמטיקה, לימודי מדעים מדויקים או לימודי הנדסה בממוצע ציונים גבוה. כמו כן, עליהם להיות בעלי ניסיון מעשי של לפחות שלוש שנים בתחום התכנות והיכרות עם שפות כגון פייתון, ג'אווהסקריפט ו - C++ כאשר ניסיון של מעל חמש שנים בתחום יכול להוות יתרון.


התמחות קיץ למצטיינים


התמחות זו נפרשת על פני כעשרה שבועות והיא מיועדת לסטודנטים מצטיינים ממדינות בחו"ל שמעוניינים לרכוש ניסיון פרקטי בעולם ההייטק הישראלי. התכנית מיועדת לסטודנטים מצטיינים ללימודי מדעי המחשב או ללימודי הנדסת תוכנה ממוסדות אקדמיים מובילים ברחבי העולם והיא כוללת מגוון של אפשרויות לצבור כלים פרקטיים דרך היכרות מקרוב עם תהליכי עבודה בהייטק.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים939 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp