רוצה פרטים על קורס בלוקצ`יין?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בלוקצ'יין - קורס פיתוח בלוקצ'יין

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס בלוקצ'יין? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פיתוח ומסחר בלוקצ'יין - קורס blockchain


כמעט כל מי שפועלים בזירה הטכנולוגיות או הפיננסית היום כבר שמעו על טכנולוגיית הבלוקצ'יין, תשתית טכנולוגיה פורצת דרך שפועלת כמעיין פנקס או רשימה דיגיטלית שאיננה תלויה בגוף מרכזי כמו בנקים, דרכה ניתן לערוך עסקאות ללא מתווכים באופן מאובטח ומתקדם. המטבעות הקריפטוגרפיים המוכרים כוללים את הביטקוין והאת'ריום, אולם מטבעות קריפטוגרפיים הם רק יישום אחד של המגוון העצום שמציעה טכנולוגיית בלוקצ'יין למשק. מאחורי רעיון הבלוקצ'יין ניצבת תפישת עולם מהפכנית ששואפת לשנות סדרי עולם ולהגדיר מחדש תחומים כגון מסחר, שיווק, נדל"ן ותעסוקה.


כבר היום, פחות מעשור מהולדת המטבעות הדיגיטליים הראשונים, אפשר לראות חברות ענק ברחבי העולם שמשקיעות משאבים בפיתוח מוצרים וטכנולוגיות שמתבססים על בלוקצ'יין ועל האפשרויות שהוא מציע לעסקים ולמשתמשים פרטיים. אמזון, פייסבוק ומיקרוסופט הם רק חלק מהארגונים הגדולים שבהם מקנים חשיבות רבה לשוק הקריפטו ושואפים להמשיך לפתח אותו.


הצורך הגובר בפיתוח טכנולוגיות שמתבססות על בלוקצ'יין הביא גם לדרישה מוגברת למפתחים שמומחים לתחום. בשוק של היום ישנו ביקוש רב למומחים לבלוקצ'יין והציפייה היא כי הביקוש רק צפוי להמשיך ולגדול. כדי להגיע לתפקידים אלה בדרך כלל יש צורך ברקע בתכנות ומחשבים, או בתואר אקדמי במדעי המחשב. כמו כן, ניסיון בענף הפינטק ובניתוח סיכונים יכול להוות יתרון. העובדים צריכים גם להבין בקריפטוגרפיה, אלגוריתמים ואבטחת מידע, באחסון מבוזר ובשפות פיתוח עכשוויות.


מי שמעוניינים להצטרף למהפכת הקריפטו, בין אם בתור מפתחים ובין אם בתור משקיעים, יכולים למצוא שלל קורסים בתחום הבלוקצ'יין בהם ניתן לרכוש את הידע הנדרש. בדרך כלל מדובר בקורסים שמיועדים לבעלי ניסיון קודם בעולם התכנות שברצונם לקבל את הידע העדכני ביותר בנוגע לבלוקצ'יין, שיכול להעניק להם את היתרון שדרוש להשתלבות במשרות מבוקשות.


לימודי בוקצ'יין


לימודי בלוקצ'יין מתקיימים נכון להיום במסגרת לימודי תעודה בלבד, הם חושפים בפני הסטודנטים את כל הידע האקטואלי בנוגע לטכנולוגיות בלוקצ'יין. הקורסים השונים עוסקים בתחומיםכגון קריפטוגרפיה, חוזים חכמים, טוקנים וטכנולוגיות מבוזרות. רבים מן הקורסים מתמקדים במטבעות הוירטואליים המוכרים ביותר, כגון ביטקוין או אתריום, וחלקם מרחיבים גם למטבעות וירטואליים נוספים.


כמו כן, רבים מבין הקורסים שמים דגש בטכנולוגיות לפיתוח בלוקצ'יין. המשתתפים רוכשים ידע מתקדם בתכנות ופיתוח שנחוץ לכתיבה של חוזים חכמים ולפיתוח מעל מטבעות קריפטו. במהלך הקורסים מכירים פתרונות חכמים ומתקדמים בפיתוח תוכנה, שבהם עושים שימוש בחברות קריפטו בחרבי העולם.


קורס מסחר במטבעות דיגיטליים


קורסי מסחר במטבעות וירטואליים מתמקדים לרוב בפן הפיננסי של עולם הקריפטו ובהם אפשר להכיר אסטרטגיות מסחר להשקעה במטבעות כגון ביטקוין, אתרים, ריפל ומטבעות נוספים. משתתפים בקורסים אלה לומדים כיצד לזהות הזדמנויות להשקעות כדאיות ודנים בתהליכי ההשקעה הנכונים והיעילים ביותר. כמו כן, הם בוחנים את אופן הפעולה של טכנולוגיות הבלוקצ'יין כדי להבין את הטכנולוגיות שמניעות את השוק. הקורסים מתאימים בדרך כלל לבעלי זיקה לעולם שוק ההון והמסחר והם מיועדים הן לסוחרים מנוסים שמחפשים אפיקי השקעה חדשים ומבטיחים והן לחסר ניסיון מעשי קודם במסחר שמעוניינים להכיר את אחת מפלטפורמות ההשקעה המבוקשות של היום.


קורס מסחר בביטקוין


בדומה לקורס מסחר במטבעות וירטואליים, קורס מסחר בביטקוין מתמקד אף הוא בתהליכי השקעות בשוק הקריפטו אך הוא שם דגש על אחד המטבעות הגדולים המוכרים ביותר - הביטקוין. במהלך הקורסים לומדים על תהליכי כרייה של ביטקוין, על אסטרטגיות מכירה וקנייה ועל תהליך הניהול של ארנקים וירטואליים. הקורסים חושפים בדרך כלל למושגים מרכזיים בשוק ההון ולמודלים להשקעות שמתאימים לעולם הביטקוין.


קורס פיתוח בלוקצ'יין


קורס פיתוח בלוקצ'יין נבדל מן הקורסים להשקעות במטבעות וירטואליים בכך שהוא מתמקד בתשתית הטכנולוגית של הבלוקצ'יין ומיועד למפתחים שמעוניינים להשתלב בענף חדשני ופורץ דרך זה. פיתוח בלוקצ'יין נחשב היום לאחר המקצועות המבוקשים בתחום ההייטק, כאשר בחברות רבות ישנה דרישה למפתחים מקצועיים שיכולים לסייע לבנות ולתחזק פלטפורמות קריפטו חדשניות.


משתתפי הקורסים לומדים לעומק על תחום הקריפטוגרפיה ומתמקדים בתהליכי הפיתוח של יישומים מעל רשתות הבלוקצ'יין. חלק מן הקורסים מכשירים מפתחי פול סטאק שבקיאים הן בצד הלקוח והן בצד השרת ומאפשרים לסטודנטים לשכלל את שליטתם בשפות תכנות עכשוויות ומתקדמות.


קורס פיתוח בלוקצ'יין מתאים במיוחד למגיעים עם ניסיון קודם בתכנות ובעולם המחשבים. ברוב מוסדות הלימוד דורשים מן המועמדים להכיר שפות תכנות כגן פייתון, רובי, Javascript, PHP או Node.js וכן לשלוט בתכנות מונחה עצמים ובאלגוריתמים.
חלק מן המוסדות מקבלים רק מועמדים שמגיעים עם רקע אקדמי בתחומי המחשבים וההנדסה, כגון בוגרי לימודי הנדסת תוכנה, לימודי מדעי המחשב, לימודי מערכות מידע ולימודי מתמטיקה לתואר ראשון. בוגרים אלה נדרשים גם למספר שנים של ניסיון פרקטי בפיתוח תוכנה ולעבודה עם מסדי נתונים גדולים.

 

בלוקצ'יין דרושים


טכנולוגיית הבלוקצ'יין הפכה תוך פרק זמן קצר למדיי לאחת הפלטפורמות המבוקשות והצומחות במשק ובשוק העבודה ניתן לראות ביקוש אדיר למפתחי בלוקצ'יין ולעובדים שבקיאים בתחום. ההיצע בשוק היום נחשב לנמוך לעומת הביקוש וכך נפתחות מגוון של הזדמנויות בפני מפתחים ועובדים איכותיים. חברות בלוקצ'יין בין לאומיות ממשיכות לגדול ולהתרחב וחלקן אף מגייסות עובדים בישראל. בין החברות הללו אפשר למצוא חברות פינטק שעוסקות בטכנולוגיות חדשניות להעברת כספים, סטארט אפים טכנולוגיים שעוסקים בכרייה של מטבעות וירטואליים, חברות בתחום ה - AI, הבינה המלאכותית וגופים רבים נוספים.


בלוקצ'יין ישראל


ישראל ידועה בכל העולם כמעצמת סטארט אפ וגם בתחום הבלוקצ'יין פועלים בארץ מיזמים וחברות פורצי דרך. טכנולוגיות בלוקצ'יין החלו את דרכן בישראל כחמש שנים והיום כבר ישנם מאות סטארט אפים גדולים וקטנים שמתמחים בטכנולוגיות בלוקצ'יין. הרשויות בארץ מציעות תמיכה רבה בחברות ומיזמים בתחום הפינטק וכך מסייעות גם לסטארט אפים חדשניים שמתמקדים בבלוקצ'יין.


בישראל, בדומה למדינות נוספות בעולם, המטבעות דיגיטליים כפופים למס, אך עדיין לא הוסדר להם מעמד חוקי. עם זאת, משרד האוצר וגופים נוספים פועלים בימים אלה להסדרה של מעמד המטבעות המבוזרים. כמו כן מתרחשת פעילות ענפה לביסוס של כלים לניהול של סיכונים בתחום ההשקעות בקריפטו.

 

מכללות קורס בלוקצ'יין

 

  • Itc (תל אביב) - חברת ITC מתמקדת בהסבת אקדמאים לעולם ההייטק. ביןההסבות השונות שהיא מציעה מתקיים קורס בלוקצ'יין למפתחים שנערך בשפה האנגלית. זהו מסלול הכשרה אינטנסיבי שמיועד לבעלי ניסיון רב בפיתוח תוכנה והוא נפרש על פני שמונה שבועות. במהלך התכנית המפתחים לומדים על אופן הפעילות של מערכות בלוקצ'יין ועל הכלים הטכנולוגיים לפיתוח מערכות אלה. המסלול מיועד לאקדמאים מענפים כגון מתמטיקה, מדעי המחשב או הנדסה שברשותם לפחות שלוש שנים של ניסיון מעשי בתכנות. החברה עורכת מסלולים נוספים להסבת אקדמאים לתכנות. אלה כוללים מסלול בתחום הדאטה סיינס, מסלול תכנות ואבטחת סייבר ומסלול הנדסת וריפיקציה. חברת ITC היא גם אחת מן המפעילות של תכנית סיירות התכנות להסבת אקדמאים להייטק ולשילוב הבוגרים בתעשייה.

 

  • קריפטו ג'ונגל (רמת גן) - בחברה זו עורכים קורס ביטקוין ובלוקצ'יין שמתמקד בתחום ההשקעות ומעניק למשתתפים ידע בנוגע לאסטרטגיות השקעה ובניית תיקי השקעות בתחום הקריפטו. הקורס כולל כ - 28 שעות לימוד שמחולקות לשבעה מפגשים, שבהם מתקיימים גם תרגולים מעשיים של טכניקות המסחר וההשקעה הנלמדות.

 

  • האקדמיה למטבעות דיגיטליים - cryptocurrency academy - מוסד זה עורך קורסים שונים בתחום המטבעות הדיגיטליים והביטקוין. ניתן למצוא בו בין היתר קורס קריפטו למתקדמים, שבו לומדים על טכניקות מתקדמות להשקעה בעולם הבלוקצ'יין, טכנולוגיות אתריום, חוזים ואסטרטגיות מסחר.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס בלוקצ`יין?

רוצה לדעת יותר על קורס בלוקצ`יין?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס בלוקצ`יין
התאמתך לתפקיד מתכנת
מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
חוות דעת של סטודנטים: מחשבים
התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp