לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגת רוטרי חולון

מלגות רוטרי חולון


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

סטודנט? אתר לימודים בישראל מחלק לך מלגה! לפרטים והרשמה>> (בחסות)

מלגת רוטרי חולון - מלגות מועדון רוטרי בחולון

 

מועדוני רוטרי שפועלים ברחבי הארץ והעולם שמו להם זה שנים רבות למטרה לתמוך בציבור הסטודנטים במהלך תקופת הלימודים והם מציעים להם מלגות שונות במטרה להקל עליהם את עלויות שכר הלימוד. מלגות רוטרי גם פועלות כדי לעודד את הסטודנטים לפעול למען החברה במסגרת פרויקטים קהילתיים שונים וכך לפתח מנהיגות סטודנטים שתוכל לקדם שינוי חברתי.

 

בין מלגות מועדוני רוטרי אפשר למצוא גם את מלגות רוטרי חולון שמוענקות מטעם הארגון שפועל זה עשרות שנים בעיר. מלגות אלה ניתנות לסטודנטים לתואר ראשון שזקוקים לסיוע סוציו אקונומי. במהלך תהליך הגשת המועמדות למלגה, וועדת הקרן בוחנת קריטריונים שונים כגון מצב כלכלי וכן את היקף שעות הלימוד של הסטודנטים. המלגות דורשות השתתפות במיזמים חברתיים שבהם הסטודנטים מסייעים לאוכלוסיות שונות בקהילה סביבם, בדרך כלל בתחום הלימוד שלהם.

 

דרך מלגות הלימוד שמציעים במועדון רוטרי חולון, יכולים הסטודנטים להקל על העומס הכלכלי בתקופת התואר וכך להתמקד בלימודיהם ולשאוף למצוינות. המלגות מתאימות לסטודנטים שלומדים מגוון רחב של מקצועות לתואר הראשון והן מוענקות מדי שנה.

שימו לב, המידע לגבי המלגות עשוי להשתנות מעת לעת. אני ממליצים לפנות ישירות אל מוסד הלימוד בו אתם לומדים כדי לקבל את כל המידע לגבי מלגות. כל המסתמכים על המידע המפורט בעמוד זה עושים זאת על אחריותם האישית בלבד.

 

על מועדון רוטרי חולון

 

מועדון רוטרי חולון נוסד בשנת 1958. הוא משתייך לארגון הבין לאומי רוטרי (Rotary), גוף שפועל בתחום העסקי אשר מאגד בתוכו בעלי מקצוע משלל ענפים במשק, שיחד מקדמים פרויקטים למען הזולת. חברי המועדון פועלים יחד למען החברה ויוזמים מפעלים הומניטריים. הארגון פועל עם אוכלוסיות רבות כגון ילדים ונוער בסיכון, נשים, חיילים בודדים וצעירים מן הפריפריה החברתית והגיאוגרפית.

 

תנועת רוטרי החלה את דרכה לפני יותר ממאה שנה בשיקגו, ארצות הברית. היום היא כוללת יותר ממיליון חברים בכל רחבי העולם שפועלים באלפי מועדונים במדינות שונות. מועדון רוטרי הראשון בישראל נוסד בשנת 1928, בעיר ירושלים. מאז ועד היום נוסדו מועדונים רבים בכל רחבי הארץ והארגון הישראלי כולל יותר מאלף חברים שפועלים במסגרת שישים מועדונים.

 

המועדון בעיר חולון כולל היום כ - 25 חברים וחברות אשר פועלים היום לפי רוח ערכי הארגון ומקדמים פעילויות בתחום החברתי והקהילתי. בין המטרות המרכזיות שמקדם מועדון חולון מאז הקמתו היא הפעלת קרן מלגות לסטודנטים. קרן זו באה להציע סיוע כלכלי במהלך הלימודים לסטודנטים תושבי חולון.

 

במסגרת הענקת המלגות לסטודנטים תושבי חולון, הוחלט לפני כחמישים שנה על כינון הסכם בין המועדון לבין עיריית העיר חולון. במסגרת הסכם זה, העירייה תומכת במועדון ומכפילה את סכום המלגה שנאסף על ידי חבריו בכל שנה. מדי שנה גובה המלגות הכוללות שמוענקות לסטודנטים בחולון מגיע ל - 70,000 שקלים בערך.

 

נוסף על הענקת המלגות לסטודנטים, הוא יזם לאורך השנים אירועים ופרויקטים עבור סטודנטים. בין היתר, ייסד יום עבור סטודנטים בין לאומיים, שבו פעלו למען סטודנטים זרים שלומדים בישראל במקצועות שונים. מועדון רוטרי חולון פועל בתחום ההומניטרי ומסייע במימון הליכים רפואיים עבור אנשים במצוקה כלכלית. כמו כן, המועדון מציע סיוע לתלמידי תיכון מצטיינים ומפעיל עבורם קורס גישור ונאום ומיזמים חברתיים.

 

מועדון רוטרי חולון מלגות

 

מלגות מועדון רוטרי חולון מוענקות מדי שנה לסטודנטים בשיתוף עם עיריית חולון. מדובר במלגות לתואר ראשון שמיועדות לסטודנטים שהם תושבי חולון שלומדים במוסדות אקדמיים מוכרים בעיר חולון וגם מחוץ לה, במגוון של תחומי לימוד ומסלולים לתואר.

 

כספי המלגה מגיעים מקרן שנוסדה על ידי חברי מועדון רוטרי חולון ומקורם בתרומות של תורמים פרטיים, תרומות מטעם גופים עסקיים וכן השתתפות של עיריית חולון. סכום מלגת רוטרי חולון הוא כ - 3,000 שקלים.


במסגרת קבלת מלגת רוטרי חולון, על הסטודנטים לקחת חלק בפעילות חברתית למען הקהילה. הסטודנטים צריכים להשתתף בפרויקטים חברתיים שנעשים בתיאום עם מינהל הרווחה של עיריית חולון. היקף שעות הפעילות הוא כ - 30 שעות שנתיות.


כמו כן, על הסטודנטים לעבור ראיונות קבלה אישיים במסגרת התנאים לקבלת המלגה. הראיונות נערכים על ידי חברים במועדון. וועדת המלגות של הקרן מרכזת חומרים שנשלחים על ידי הסטודנטים ודנה בהתאם בבקשות השונות עם נציגים ממינהל הרווחה בעיריית חולון כדי לבחון את הרקע הסוציו אקונומי של אותם סטודנטים.

 

את הבקשות לקבלת המלגה יכולים סטודנטים להגיש מדי שנה במהלך פרק זמן של כחודשיים, ההרשמה פתוחה בחודשים אוקטובר לדצמבר.

 

את ההרשמה לקרן מבצעים הסטודנטים באופן מקוון דרך אתר המועדון. עליהם למלא את פרטיהם האישיים ולשלוח את הטפסים באמצעות האתר. אחרי שליחתם של טפסים אלה המועדון שולח אל הסטודנטים הודעה שמאשרת את קבלת הבקשה ומפרטת מועדים לביצוע הריאיון האישי. ההחלטה על הענקת המלגה נעשית על ידי וועדת הקרן אחרי הראיונות האישיים ולאחר בחינה של כלל הקריטריונים שנוגעים לסטודנטים. התהליך נמשך ארבעה שבועות. המלגות עצמן מוענקות מדי שנה לסטודנטים בטקס חגיגי שמתקיים במעמד גורמים בכירים במועדון חולון וראש עיריית חולון.

 

רוטרי מועדונים

 

לארגון רוטרי מועדונים רבים ברחבי הארץ. בין היתר פועלים מועדוני רוטרי באזור הגליל והצפון, בחיפה, באזור העמקים, באזור השרון, באזור ירושלים, באזור השומרון, וכן בגוש דן והמרכז. ברבים מבין אותם מועדונים, מציעים מלגות לימוד לסטודנטים בדומה למלגות המוענקות במועדון רוטרי בחולון. המלגות מתאימות לסטודנטים שמתגוררים באותה העיר ושעומדים בכל דרישות הקרן באותו המועדון.

המלגות השונות שמעניקים מועדוני רוטרי ניתנות לסטודנטים שמשתתפים במיזמים למען החברה והקהילה באותה עיר, כגון מיזמי חונכות, פעילות עם בני נוער וצעירים ומיזמים בתחומים נוספים. יש לציין כי גובה המלגות משתנה ממועדון אחד לאחר, וכן עשוי להשתנות משנה לשנה. חלק מן המלגות ניתנות לסטודנטים על לימודים בתחום מסוים, כגון מלגות לסטודנטים להנדסה או מלגות לסטודנטים לחינוך, במטרה לקדם סטודנטים בענפים אלה לעבר מצוינות אקדמית וחברתית.

 


מלגות לסטודנטים חולון


סטודנטים תושבי חולון, או סטודנטים תושבי ערים אחרות שלומדים בחולון יכולים להיעזר במלגות לימוד לסטודנטים בחולון. המלגות שמוצעות בחולון הן מגוונות מאוד וניתנות על ידי גורמים שונים, כגון עיריית חולון, פרויקט פר"ח, קרנות ומיזמים פרטיים וכן מטעם מוסדות הלימוד שפועלים בחולון, אשר מציעים מלגות לימודים לסטודנטים עם הישגים לימודיים גבוהים במיוחד במהלך הלימודים.


חלק מן המלגות בחולון מותנות בביצוע של פעילות חברתית אולם הסטודנטים יכולים למצוא גם מלגות ללא התנדבות במקרים מסוימים. בין המלגות שניתנות לסטודנטים בחולון אפשר למצוא מלגות הצטיינות לסטודנטים עם הישגים לימודיים גבוהים במיוחד; מלגות לפי מוצא ועדה; מלגות לפי תחום לימודים; ועוד שלל מלגות לימודים שבהן יכולים להיעזר הסטודנטים בחולון במהלך הלימודים כדי לממן חלק מעלויות שכר הלימוד. המלגות מתאימות לסטודנטים בקשת רחבה של מסלולי לימוד, מן התואר הראשון ועד מלגות לדוקטורט. חלק מן המלגות מתאימות רק לסטודנטים שאינם נתמכים על ידי מלגות נוספות במהלך הלימודים אולם ניתן למצוא מלגות רבות שניתן לקבל גם אם כבר נתמכים על ידי מלגה אחרת.

 

רשימת מלגות: מלגת רוטרי חולון
לכל המלגות
 מועדון רוטרי נהריה הגישו מועמדות
 מלגת רוטרי - האקדמית גליל מערבי הגישו מועמדות
 פרוייקט עתיד בטוח - מלגה לסטודנטים למדעי ההתנהגותהגישו מועמדות
 מועדון רוטרי חולוןהגישו מועמדות
 אפקה-המכללה האקדמית להנדסה- מלגה בשיתוף מועדון רוטריהגישו מועמדות
 סיוע לסטודנטים תושבי רעננההגישו מועמדות
 הענקת מלגות לתלמידים ולסטודנטים תושבי חיפההגישו מועמדות
 מלגות לסטודנטים נזקקים בני קרית טבעוןהגישו מועמדות
 סיוע לסטודנטים תושבי רמת ישי המתנדבים לקהילה הגישו מועמדות
 מלגות תושבי הרצליה קבועים סטודנטים ללימודים לתואר ראשוןהגישו מועמדות
 סיוע לתושבי נתניה בשיתוף העירייה למעוטי יכולתהגישו מועמדות
 מלגה לתושבי בית דגן בגין תרומה לקהילההגישו מועמדות
 מכללת נתניה - רשימת מלגותהגישו מועמדות


שאלות הגולשים מהפורום: מלגת רוטרי חולון
כניסה לפורום מלגות
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קבלה אישור למלגת ההסתדרות (לפני 2 ימים, 21 דקות)
יצירת קשר עם הסתדרות המורים בקשר למלגה (לפני 2 ימים, 9 שעות, 23 דקות)
תודה רבה. עזרת מאוד (לפני 4 ימים, 4 שעות, 10 דקות)
מלגות לאמהות חד הוריות (לפני 4 ימים, 5 שעות, 36 דקות)
מלגות ללימודי קרימינולוגיה (לפני 5 ימים, 3 שעות, 25 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD