לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגות בחולון

מלגות לסטודנטים חולון


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

מלגות לימודים חולון - מלגות בעיר חולון


כל המלגות לסטודנטים תושבי העיר חולון


סטודנטים שהם תושבי חולון ומחפשים מלגות למימון הלימודים יכולים להיעזר במגוון של מלגות שמיועדות במיוחד לתושבי העיר. חלקן ניתנות מטעם עיריית חולון במסגרת שאיפתה לעודד את תושבי העיר למצוינות בלימודיהם. כמו כן, עמותות ופרויקטים חברתיים שונים שפועלים בעיר חולון מציעים מלגות לסטודנטים שלוקחים חלק בפעילות חברתית משמעותית לקידום פני העיר ולסיוע לתושביה. נוסף על כך, מוסדות הלימוד שפועלים בעיר מציעים מלגות לסטודנטים על סמך קריטריונים שונים כמו הצטיינות לימודית ורקע סוציו אקונומי, במטרה לסייע לסטודנטים במהלך הלימודים לתואר.


המלגות מאפשרות לסטודנטים להתמקד בלימודיהם ומקלות מעט על עומס מימון עלויות שכר הלימודי בתקופת הלימודים. יש לציין שבחלק מן המלגות, הסטודנטים נדרשים לבצע מספר מסוים של שעות התנדבות כדי לקבל את המלגה. עם זאת, אפשר למצוא גם מלגות ללא התנדבות שניתנות על סמך גורמים שונים. תהליך הגשת המועמדות לקבלת המלגה כולל לרוב מספר שלבים, במהלכם הסטודנטים נדרשים לשלוח מסמכים שונים אל הקרנות או מוסדות הלימוד, המעידים על נתונים כמו מצב סוציו אקונומי, הישגים לימודיים וקריטריונים נוספים. הצעות אלה נבחנות בדרך כלל על ידי וועדה שלאחריה מוזמנים הסטודנטים לעיתים גם לראיון. את המלגות מקבלים לעיתים בסוף שנת הלימודים ובמקרים אחרים בסיומו של התואר.

 

הנה חלק מן המלגות שמתאימות לסטודנטים תושבי חולון:

 

שימו לב, המלגות עלולות להשתנות מעת לעת. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד לקבלת המידע העדכני לגבי המלגות.

 

 

מלגות לימודים עיריית חולון


עיריית חולון מציעה מספר מלגות לימודים לסטודנטים תושבי העיר. המלגות מתאימות לסטודנטים שלומדים מגוון רחב של מסלולים ותחומי לימוד, מתוך שאיפתה של העירייה לעודד את צעירי ותושבי העיר לעבר מצוינות ופעילות בתחום הקהילתי. בין המלגות הללו:

 

  • מלגת ראש העיר ופרויקט פר"ח - מלגה זו מוענקת לסטודנטים תושבי חולון והיא מתקיימת בשיתוף עם פרויקט החונכות פר"ח. מטרתה של המלגה היא לעודד צעירים תושבי חולון לרכוש השכלה אקדמית ולסייע להם במימון הלימודים. בתמורה לקבלת המלגה, על הסטודנטים להתחייב לקחת חלק בפעילות התנדבותית במסגרת פרויקט פר"ח. כחלק מפעילות זו, הם מסייעים לתלמידים בבתי ספר שמתגוררים בעיר חולון וכמו כן לוקחים חלק בפרויקטים ייחודיים שונים. סטודנטים שעומדים בתנאי מלגת החונכות מקבלים את מלגת פר"ח ונוסף על כך זכאים למענק מטעם ראש העיר. סכום המלגה הכולל הוא 10,000 שקלים.

 

  • מלגות לסטודנטים לאמנויות - סטודנטים תושבי העיר חולון, שהם בין הגילים 18 - 28 שנים אשר לומדים את מקצועות האמנות יכולים לקבל מלגה מטעם עיריית חולון. המלגה לסטודנטים לאמנות מוענקת ללומדים את מקצועות המוזיקה, התיאטרון, הקולנוע, המחול והאמנות החזותית. במסגרת תהליך קבלת המלגה, המועמדים צריכים להציג פרסים ותעודות שמעידים על פעילות בתחום האמנות וכן להציג תיק עבודות שבו בין 3 - 7 עבודות המייצגות את פעילתם. את החומרים יש להעביר פיזית אל מרכז הצעירים של חולון. במקרים מסוימים יש לעבור ראיון אישי.

 

  • מלגת עיריית חולון וקרן "אייסף" - סטודנטים תושבי חולון, שהם בוגרי לימודים תיכוניים בעיר, יכולים להגיש בקשה למלגת לימודים רב שנתית, אשר ניתנת בשיתוף עם קרן אייסף. המלגה מוענקת למשך שלוש שנים וגובהה כ - 20,000 שקלים. המלגה ניתנת לסטודנטים בוגרי שירות צבאי או לאומי מלא, שלומדים במוסדות אקדמיים באזור מרכז הארץ אשר בהם פועלות תכניות עם פרויקט אייסף כגון מכון טכנולוגי חולון, אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת בר אילן והמרכז הבינתחומי הרצליה. בהענקת המלגה, מובאים בחשבון גם היבטים של צורך סוציו אקונומי ורקע של המועמדים בפעילות התנדבותית וחברתית. נערכים ראיונות וימי מיון במרכז הערכה כדי לבחון את הפוטנציאל למעורבות חברתית של המועמדים. במסגרת פרויקט זה, המלגאים לוקחים חלק בתכנית לפיתוח מנהיגות חברתית שמתקיימת אחת לשבוע במוסדות הלימוד. כמו כן, עליהם להשתתף בפרויקט חינוכי וחברתי שעורכת עיריית חולון בהיקף של כ - 4 שעות שבועיות וכן להשתתף בסמינר עיון אחת לשנה.

 

  • מלגה ליוצאי אתיופיה - זוהי מלגה לסטודנטים יוצאי אתיופיה, על המועמדים להיות תושבי העיר חולון. גובה מלגה זו הוא כ - 1,000 שקלים. בין הקריטריונים לקבלת המלגה מובאים בחשבון גם הישגים לימודיים של המועמדים.


מלגות למצטיינים חולון


מלגת הצטיינות זו מוענקת על ידי עיריית חולון לסטודנטים תושבי העיר שלהם הישגים לימודיים גבוהים במיוחד. המלגה מוענקת אחת לשנה במטרה לעודד הצטיינות לימודית בקרב צעירים בעיר. יכולים להגיש מועמדותם למלגה סטודנטים שהם תושבי העיר חולון בלבד, שלומדים במעמד מן המניין לתואר ראשון או לתואר שני במוסדות המוכרים על ידי המל"ג. גובהה של המלגה הוא כ - 7,000 שקלים. כמו כן, העירייה מעניקה מלגות הצטיינות גם לסטודנטים בעלי הישגים יוצאי דופן בתחום הספורט.

 

רוטרי חולון מלגות


מועדון רוטרי שלוחת חולון מציעה מלגות לסטודנטים, שלוחת העיר חולון נוסדה בשנת 1958 והיא פועלת בתחום הקהילתי למען תושבי העיר. בין פעילותו של המועדון נכללים סיוע לעמותות ולבתי חולים, מימון של פעילויות לנוער ולצעירים וסיוע ברכישה של ציוד רפואי ותהליכים רפואיים שונים. כמו כן, המועדון מסייע לסטודנטים שלומדים בעיר חולון לממן את לימודיהם דרך הענקת מלגות לימוד. מדובר במלגות לתואר ראשון, גובהה של המלגה הוא כ - 3,000 שקלים. מלגות רוטרי חולון מיועדות לסטודנטים שאינם זוכים לסיוע או מימון מגורמים אחרים. כיד לקבל את המלגה, על הסטודנטים לקחת חלק בפעילות חברתית בהיקף של לפחות 30 שעות בפרויקטים שמתקיימים מטעם מחלקת הרווחה של עיריית חולון. במסגרת תהליך קבלת המלגה על המועמדים לעבור ראיונות קבלה.

 


מלגות HIT חולון


המכון הטכנולוגי חולון HIT מציע שלל מלגות לסטודנטים שלומדים בו. במכון ניתן ללמוד את מקצועות העיצוב וכן לימודי הנדסה בתכנית מגוונות, לתואר ראשון ולתואר שני. בין המלגות שניתנות במכון טכנולוגי חולון אפשר למצוא מלגות הצטיינות, מלגות סיוע סוציו אקונומי ומלגות על סמך פעילות חברתית:

 

  • מלגות סיוע כלכלי: המלגות ניתנת לסטודנטים מרקע סוציו אקונומי נמוך לפי החלטת וועדת המלגות של המכון. הן מיועדות ללומדים לתואר ראשון ושני שאינם מקבלים מימון לימודים ממקורות אחרים. קבלת המלגה מחייבת פעילות התנדבותית.

 

  • מלגות הצטיינות: המלגות ניתנות לפי נתוני הקבלה ללימודים. לתואר הראשון, נקבעים תנאי קבלת המלגה לפי הציון בפסיכומטרי, או לפי ממוצע בגרויות גבוה. סטודנטים לעיצוב מקבלים מלגות גם על סמך הישגיהם במבחני המיון למכון. המלגות ניתנות לשנה הראשונה בלבד. כמו כן, המכון מעניק למלגות הצטיינות למועמדים לתואר שני, אשר ברשותם ממוצע ציונים גבוה בתואר הראשון רף הציונים הנדרש משתנה בהתאם לתכנית אליה מבקשים להתקבל.

 

  • מלגות תכנית "אקדמיה פלוס": התכנית מציעה מלגות לסטודנטים שהם דור ראשון במשפחתם להשכלה גבוה שמגיעים מרקע סוציו אקונומי נמוך וכן לסטודנטים מן הפריפריה החברתית והגיאוגרפית. מלגה זו מציעה תמיכה כלכלית וגם ליווי אקדמי וחברתי במהלך הלימודים. המלגה ניתנת בשנה א' בלבד, יש צורך בפעילות חברתית בהיקף של כ - 120 שעות.

 

  • מלגות מעורבות חברתית: במכון טכנולוגי חולון מעניקים מלגות לסטודנטים שלוקחים חלק בפרויקטים חברתיים שונים שמפעיל מוסד הלימוד. הפרויקטים מתמקדים בתחומי הטכנולוגיה והאמנויות והם כוללים הנגשת האקדמיה לאוכלוסיות שוות וכן פרויקטים בתחום החינוך לטכנולוגי והאמנות בקהילה.

 

סטודנטים שלומדים במכון טכנולוגי חולון יכולים גם להיעזר במלגות חיצוניות שמעניקות קרנות ועמותות שונות. בין המלגות הללו אפשר למצוא את מלגת אימפקט, מלגת משרד החינוך, מלגת קרן קציר, מלגת גרוס ועוד מגוון של מלגות לימוד.

 

רשימת מלגות: מלגות בחולון
לכל המלגות
 עיריית רמלה - מלגה לתושבי רמלההגישו מועמדות
 מלגת המשקםהגישו מועמדות
 עיריית חולון - מלגת ראש העיר בשיתוף פר"חהגישו מועמדות
 עיריית חולון - מלגת מצטיינים לתושבי חולוןהגישו מועמדות
 מלגה לחיילים משוחררים - הקרן ע"ש בתיה עמיר ז"להגישו מועמדות
 HIT המכון הטכנולוגי חולון - קרן פולבר לבעלי אזרחות קנדיתהגישו מועמדות
 מועדון רוטרי חולוןהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות ע"ש זכריהו מנשההגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות ע"ש דוד כרובי למעורבים חברתיתהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות ע"ש ברק מדמוןהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות ע"ש רז שאוליאןהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מענקים והלוואות משרד החינוךהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - קרן לעולים סטודנטים בודדים ונזקקים של הסוכנות היהודיתהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות קרן ליכטנשטייןהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון -מלגות ע"ש אלכס רובין לעולים חדשיםהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות מהתעשייההגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגה לסטודנטים נפגעי טרורהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות היא"סהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - קרן ההנצחה עש יוסף וקרוליין גרוסהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגת מצוינותהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות סיוע כלכליהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות ללומדים במכינה במכון טכנולוגיהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - מלגות לנשים ללימודי טכנולוגיההגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - תכנית אקדמיההגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - תוכנית יוצאי אתיופיה ללימודי טכנולוגיההגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - קרן הישג לחיילים בודדים משוחרריםהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון - קרן IMPACT חיילים קרביים משוחרריםהגישו מועמדות
 מלגות לתושבי חולוןהגישו מועמדות
 מכון טכנולוגי חולון- מלגה מטעם קרן קצירהגישו מועמדות


שאלות הגולשים מהפורום: מלגות בחולון
כניסה לפורום מלגות
 מלגה ללא התנדבות - לימודים בHIT22/12/2017    (825 צפיות)
 מלגה למדעי המחשב לנשים 08/01/2017    (863 צפיות)
 מלגה לדולה/יועצת שינה/ מלווה התפתחותית02/03/2016    (425 צפיות)
 עזרה במציאת מלגות לחרדיות - תושבי חולון11/01/2016    (457 צפיות)
 מלגה ללימודי תרפיה בתיאטרון לאם11/08/2015    (440 צפיות)
 מלגות לבני 30 ומעלה03/08/2013    (1119 צפיות)
 מלגה ליוצאי יחידות טכנולוגיות23/10/2011    (1230 צפיות)
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
מלגות לכנס פוסט דוקטורט בחו"ל (לפני 6 שעות, 51 דקות)
מלגה לתואר ראשון בחינוך מיוחד (לפני 1 ימים, 7 שעות, 2 דקות)
סיוע דחוף ללימודים של ביתי נעה (לפני 1 ימים, 7 שעות, 16 דקות)
האם אפשר לקבל מילגה ללימודי רפואה משלימה? (לפני 1 ימים, 7 שעות, 23 דקות)
מלגות לתלמידי תיכון שרוצים ללמוד במקביל באקדמיה (לפני 1 ימים, 8 שעות, 13 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD