לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגות לפי מוצא

מלגות לפי מוצא או מגזר


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

מלגות לסטודנטים לפי מוצא עדתי


מחפשים מלגת לימוד לפי מוצא ועדה?


בין הגורמים שלפיהם מוענקות מלגות לסטודנטים נמצא גם המוצא העדתי. ישנן לא מעט קרנות ועמותות שבאות לסייע לסטודנטים ומעניקים מלגות לפי ההשתייכות העדתית של הסטודנטים ושל בני משפחתם. חלק מן הקרנות גם מעניקות מלגות לסטודנטים עולים, שמותאמות לארץ המוצא ממנה עלו לארץ, ולעיתים גם לארץ המוצא ממנה עלו ההורים.


מלגות ליוצאי עיראק


מלגה ליוצאי העדה העיראקית תושבי באר שבע: מלגה זו ניתנת על ידי העמותה לשימור מסורת יהדות בבל. מטרתה של המלגה היא לסייע לסטודנטים מבחינה כספית לאורך הלימודים וגם לעודד אחרים לבחור בלימודים אקדמיים. גובה מלגה זו נע בין 1,500 - 2,500 שקלים.


הקרן לקידום החינוך ליוצאי עיראק: מלגה זו מיועדת לסטודנטים יוצאי עיראק, עד דור שלישי. היא מוענקת בצורת הלוואה. הקרן מציעה מלגות לסטודנטים לתואר ראשון, מלגות לתואר שני, מלגות לתואר שלישי ומלגות להנדסאים.

 


מלגות ליוצאי צפון אפריקה


מלגת קרן שולה: זוהי מלגה לסטודנטים יוצאי צפון אפריקה, שמטרתה לעודד לימודי מדעים, לימודי מדעי המדינה ולימודי מדעי החברה. יכולים להגיש מועמדותם סטודנטים עד גיל 28, שלומדים לתואר ראשון או לתואר שני באחד המוסדות הבאים: אוניברסיטת חיפה, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת בר אילן, הטכניון, אוניברסיטת בן גוריון. בין הקריטריונים הנוספים לקבלת מלגה זו נכללים הישגים לימודיים, מצב כלכלי, מקום מגורים ותרומה לקהילה.

 


מלגות לסטודנטים יוצאי אתיופיה


מלגת הפרויקט הלאומי של עולי אתיופיה: מלגה זו מוענקת על ידי הפרויקט הלאומי של אולי אתיופי ENP, לסטודנטים שלא עומדים בקריטריונים לקבלת מלגות ממשלתיות. מדובר במלגות לסטודנטים לרפואה וכן לסטודנטים לרפואת שיניים.


מלגת היא"ס: זוהי מלגה לסטודנטים עולים מאתיופיה. היא מוענקת לסטודנטים לשלל מקצועות כגון לימודי הנדסה, לימודי מדעי המחשב, לימודי סיעוד, לימודי מדעים ותחומים נוספים. היא מיועדת למי שהשלימו לפחות סמסטר אחד ללימודים ושנותרה להם לפחות שנה אחת לתום התואר. המלגה אינה מיועדת ללומדים במכינה קדם אקדמית.


מלגת חנן עינור: קרן חנן עינור באה לתמוך בסטודנטים יוצאי אתיופיה והיא פועלת ליצירת קרעין מנהיגות לתרומה לקהילה. היא מציעה מלגות סיוע כלכלי ותמיכה לימודית לסטודנטים לתארים מתקדמים שהוריהם אינם בעלי השכלה אקדמית, ושאינם זכאים לקבלת מימון מגורמים אחרים. כמו כן, מוענקות מלגות לסטודנטים פורצי דרך בקהילה על ידי למידת מקצועות שטרם נלמדו בקרב בני העדה האתיופית.


מלגת תכנית "ישראל שבלב": המלגה ניתנת במסגרת שיתוף פעולה בין המרכז הבינתחומי הרצליה לארגון "ישראל שבלב", לסטודנטים שלוקחים חלק בפעילות מנהיגות ומצוינות בעדה האתיופית. היא כוללת מלגת לימודים ומלגת קיום. בין הקריטריונים לקבלה לתכנית נכללים שירות צבאי משמעותי ושירות ביחידה קרבית או יוצאי קצונה, הישגים גבוהים בבגרות באנגלית ובבגרות במתמטיקה ותרומה קהילתית.

 


מלגות ליוצאי איראן


מלגת קרן מכבים: מלגה זו מיועדת לסטודנטים יוצאי איראן שלומדים במוסדות המוכרים על ידי המל"ג, כאשר היא פועלת לגישור על פערים חברתיים דרך עשייה חינוכית. הקריטריונים לקבלת המלגה משתנים מדי שנה, לפי שיקולי הקרן. על הסטודנטים להיות בוגרי שירות צבאי או לאומי מלא וכמו כן נבחן המצב הסוציו אקונומי של המועמדים. את המלגה יכולים לקבל סטודנטים עד גיל 30.

 


מלגות ליוצאי רוסיה


מלגת הפדרציה הארצית של דוברי הרוסית: מלגה זו מוענקת מטעם פדרציה ארצית של דוברי רוסית, לעולים חדשים עד חמש שנים שלומדים במוסדות אקדמיים מוכרים ומשתתפים בפעילות חברתית בתחום קליטת העלייה.


מלגה לדוברי רוסית בתמיכת קרן ג'נסיס: זהו פרויקט ללימוד הזהות היהודית והשואה, שמיועד לסטודנטים דוברי רוסית יוצאי ברית המועצות וחבר העמים. במסגרת המלגה, הסטודנטים לוקחים חלק בתכנית העשרה שבה הם חוקרים סוגיות בלימודי שואה ויוזמים פרויקטים חברתיים שונים. ישנה מחויבות ל - 120 שעות שנתיות בערך של פעילות התנדבותית. סטודנטים שנבחרים להשתתף בתכנית יכולים לזכות במלגה של עד 2,000 דולרים.


מלגת מיכאל צ'רנוי לעולים: מקרן מיכאל צ'רנוי מציעה מלגות לסטודנטים עולים, שמיועדת לעולים ממדינות חבר העמים, כאשר ישנה עדיפות למתן מלגות לסטודנטים למשפטים, מלגות לסטודנטים לתקשורת ומלגות לסטודנטים למדעי המדינה. זאת במטרה לעודד את הסטודנטים להשתלב בעמדות מפתח במערכת המשפט, הממשל והמדיה לאחר תום לימודיהם.

 

 

מלגות לבני העדה הבוכרית


מלגת קרן "אבוקה": קרן אבוקה מציעה מלגות לקידום חינוך אקדמי עבור בני העדה הבוכרית, מלגות אלה ניתנות בהתאם למצבם הסוציו אקונומי של הסטודנטים. גובה מלגה זו הוא כ - 1,000 שקלים. כדי להגיש מועמדות יש למלא טפסים אותם ניתן להשיג במשרדי הקרן, ואליהם לצרף מסמכים מתאימים.


מלגת קונגרס יהודי בוכרה העולמי: זוהי מלגה לסטודנטים לתואר ראשון ממוצא בוכרי, שלומדים במוסדות מוכרים להשכלה גבוהה. קונגרס יהודי בוכרה העולמי הוא גוף שפועל לקידום יהודי בוכרה ולשימור המורשת שלהם בישראל.


מלגות לבני העדה הדרוזית


מלגה על שם סלים שופי: בני ובנות העדה הדרוזית יכולים להסתייע המלגה על שם סלים שופי, שמיועדת לבוגרי שיאות צבאי או לאומי מלא, שלומדים לתואר ראשון במוסד מוכר. במסגרת המלגה יש לקחת חלק ב - 100 שעות של פעילות קהילתית. גובה המלגה כ - 10,000 שקלים.


מלגת ארתקאא: המלגה, שמיועדת לסטודנטים דרוזים, צ'רקסים ולבני החברה הערבית, מתאימה לסטודנטים לתואר ראשון שהיקף לימודיהם לפחות 12 שעות שבועיות. לשנתיים הראשונות, גובה המלגה כ - 10,000 שקלים לשנה. לכל אחת מן השנים הנותרות ללימודים, גובהה 5,000 שקלים.


מלגה לסטודנטים מצטיינים: זוהי מלגת מצטיינים שמוענקת על ידי העמותה הדרוזית למדעים, מנהיגים ומצוינות. היא ניתנת לבעלי הישגים גבוהים בלימודי פיזיקה, לימודי ביולוגיה, לימודי כימיה, לימודי מדעי הרפואה, לימודי הנדסה, לימודי כלכלה, לימודי מנהל עסקים ולימודי חשבונאות. יש צורך לקחת חלק ב - 30 שעות שנתיות של פעילות חברתית.


מלגות מטעם משרד החינוך לדרוזים ולצ'רקסים: המלגה ניתנת על ידי לשכת הממונה על החינוך הדרוזי והצ'רקסי של משרד החינוך, היא מיועדת ללומדים לתואר ראשון ולתואר שני, ישנה עדיפות למקצועות לימוד מועדפים. כמו כן, נבחן הרקע הסוציו אקונומי של הסטודנטים. מי שזכאים למלגות ממוסד הלימוד לא זכאים לקבל מלגה זו.


מלגת עמותת סא"ל סאלח פלאח: מלגה לסטודנטים דרוזים אשר סיימו את השירות הצבאי משנת 2009 ואילך ולומדים במוסדות מוכרים. המלגות מוענקות לסטודנטים ללימודי אנגלית, לימודי הנדסה ביורפואית, לימודי אופטיקה, לימודי מתמטיקה, לימודי מוסיקה לתואר ראשון, לימודי רפואה, תואר ראשון בתיאטרון ולימודי רוקחות, והיא מיועדת בעיקר לסטודנטים מצטיינים. כדי לקבל את המלגות, יש לקחת חלק בפעילות התנדבותית.

 


מלגות לסטודנטים ערבים


מלגות המועצה להשכלה גבוהה לסטודנטים ערבים: במל"ג פועלים להעלות את שיעור הסטודנטים הערבים שלומדים לתואר ראשון וכך מעניקים מלגות לעידוד לימודים במקצועות נבחרים. מדי שנה ניתנות כ - 650 מלגות לימוד, לסטודנטים שמגיעים מרקע סוציו אקונומי נמוך. המלגה מציעה גם שירותי הכוונה וייעוץ למועמדים ללימודים.

 

מלגת קרן הוואקף המוסלמי: המלגה מתאימה לסטודנטים מן העדה המוסלמית שלומדים לתואר ראשון, בהתאם למצבם הכלכלי. היא ניתנת ללומדים לפחות 13 שעות בשבוע, בעדיפות לסטודנטים ללימודי הנדסה, למדעים מדויקים, לרוקחות, לפסיכולוגיה, למנהל עסקים, להוראת אמנות ולמוזיקה.

 

קרן רוקייה ביאדסה: מלגה זו מציעה תמיכה כלכלית לסטודנטים ערבים החל מן השנה השנייה לתואר הראשון, בהתאם למצב הסוציו אקונומי. ישנה עדיפות לסטודנטים נזקקים ולסטודנטים יתומים.

 

מלגת הקרן על שם יוסף סמואל: מלגה לסטודנטים למשפטים, שמיועדת לסטודנטים ערבים החל מהשנה השלישית לתואר, וכן ללומדים לתואר שני ושלישי. היא ניתנת לפי הישגים אקדמיים גבוהים, וכן למי שלוקחים חלק בפעילות התנדבותית.

 

מלגת אגודת הגליל - האגודה הלאומית ערבית למחקר ולשירותי הבריאות: קרן זו פועלת לקידום הקהילה הערבית ומחלקת מלגות לסטודנטים למקצועות הסביבה והבריאות. יש לציין כי מלגות אלה אינן מוענקות על בסיס קבוע, אלא לפי תקציבי האגודה.

 


מלגות ליוצאי גרמניה


מלגה על שם וורנר שולץ: זוהי מלגה לסטודנטים ממוצא גרמני, שלומדים לתואר שני באוניברסיטה העברית או לדוקטורנטים מצטיינים באוניברסיטה. על המועמדים לקבלת המלגה לצרף לבקשתם משמכים המאשרים את מוצאם, קורות חיים וגיליונות ציונים.


מלגות ליוצאי תימן


מלגת קרן יני"ב: זוהי מלגת סיוע לסטודנטים יוצאי תימן, שמוענקת על ידי אגודת יני"ב לסיוע ליוצאי תימן. היא ניתנת לפי הרקע הסוציו אקונומי של הסטודנטים. מדי שנה ניתנות כ - 50 מלגות בגובה של כ - 500 שקלים.


מלגת הקרנות המאוחדות: מלגה לסטודנטים יוצאי תימן שמבקשים סיוע שמימון שכר הלימוד. היא ניתנת על סמך קריטריונים שונים, שמשתנים מדי שנה.

 


מלגות לסטודנטים ממוצא ספרדי


קרן יהושע סלטי: קרן זו מציעה סיוע כלכלי לסטודנטים ממוצע ספרדי שמגיעים מרקע סוציו אקונומי נמוך ומציגים הישגים גבוהים בלימודיהם. היא מיועדת לסטודנטים ללימודי מדעי החיים, ללימודי מדעים מדויקים, ללימודי משפטים, ללימודי רפואה, ללימודי יהדות וללימודי מדעי החברה והרוח. המלגה מתאימה לסטודנטים לתואר ראשון, לאחר שנת לימודים אחת לפחות. יש להציג ממוצע 82 ומעלה בשנה הראשונה ללימודים. כמו כן, הגיל לקבלת המלגה הוא עד 28 שנים. גם סטודנטים לתואר שני, שגילם עד 32 שנים וממוצע הציונים שלהם 86 ומעלה יכולים לקבל מלגה זו.


מלגות ליוצאי טורקיה


מלגת לשכת יוסף נייגו: לשכת יוסף נייגו מעניקה מלגות לסטודנטים יוצאי טורקיה, שלומדים לתואר ראשון ואשר אחד מבני משפחתם ממוצא טורקי. ישנה עדיפות לסטודנטים שמגיעים מרקע סוציו אקונומי נמוך.


מלגת התאחדות יוצאי טורקיה: התאחדות יוצאי טורקיה מציעה מלגות לסטודנטים, לפי קריטריונים שונים. יש צורך בהצגת מספר המלצות בעת הגשת טופס המלגה. סכום המלגה משתנה משנה לשנה.


מלגות לעולי הולנד


קרן מלגות ליוצאי הולנד וצאצאיהם ע"ש ליאו וריק כהן: הקרן מציעה מלגות לסטודנטים בעלי קשר משפחתי מקרבה ראשונה ליוצאי הולנד, כגון מי שאימם, אביהם, סבם או סבתם יוצאי הולנד. היא מתאימה גם לעולים לארץ מהולנד וליורדים מישראל שחיו לפחות עשור בהולנד לפני שובם לארץ. הקרם מעניקה מלגות לתואר ראשון, מלגות לתואר שני ומלגות ללימודי תעודה.היא מביאה בחשבון את הכנסות הסטודנטים ובני ביתם. לא ניתן לקבל מלגה זו יותר מ - 3 פעמים. כמו כן, היא ניתנת לסטודנטים עד גיל 40.


מלגות ליוצאי דרום אפריקה


מלגת הפדרציה הציונית הדרום אפריקאית: הפדרציה מציעה מלגות לתואר ראשון, לסטודנטים שמוצאם בדרום אפריקה או שמוצא הוריהם מדרום אפריקה. ישנה עדיפות לסטודנטים ממוצא דרום אפריקאי עד דור שלישי בארץ. מובא בחשבון גם הרקע הסוציו אקונומי של הסטודנטים.

 

 

רשימת מלגות: מלגות לפי מוצא
לכל המלגות
 האקדמית נתניה - מלגה לסטודנטים בני העדה האתיופיתהגישו מועמדות
 מלגות לספורטאים המסלול האקדמי המכללה למינהלהגישו מועמדות
 מלגת מחייה לדוקטורט בפסיכומטריקה בחולהגישו מועמדות
 פרויקט מנהיגות אתיופית למען הקהילה של מתנס ליאו באק ותכנית דגלהגישו מועמדות
 מלגת לשילוב פסיכומטריקה בלימודי דוקטורטהגישו מועמדות
 מלגות לסטודנטים בני העדה הנוצריתהגישו מועמדות
 מלגה על שם סלים שופי לבני העדה הדרוזיתהגישו מועמדות
 מלגות לתואר שני במדעים - מכון ויצמן למדעהגישו מועמדות
 חוקרי ויצמן הצעירים - תכנית לתלמידי תואר ראשוןהגישו מועמדות
 מלגת דוד לופאטי לתואר שני - מכון ויצמן למדעהגישו מועמדות
 מלגה לתושבי באר שבע, יוצאי העדה העיראקיתהגישו מועמדות
 מלגה לסטודנטים במכללת אורט סינגאלובסקיהגישו מועמדות
 מלגת עמירים - אייסף הגישו מועמדות
 מלגה לקורס TOEFL עבור ערבים ואתיופיםהגישו מועמדות
 מלגה מטעם קרן הוואקף המוסלמיהגישו מועמדות
 מלגת מנהיגי שוליך ללימודי מדעים, הנדסה וטכנולוגיההגישו מועמדות
 המרכז הבינתחומי - תוכנית ישראל שבלבהגישו מועמדות
 קרן רש"י - מלגה לבוגרי כפרי נוער ופנימיותהגישו מועמדות
 קרן עליזה שגריר - מימון סרטים דוקומנטריםהגישו מועמדות
 קרן המלגות על שם נדב מילוא הגישו מועמדות
 קרן CHUTICK - מלגות לעידוד נשיםהגישו מועמדות
 ארגון בטרם - מלגת מחקר בתחום בטיחות ילדיםהגישו מועמדות
 המכללה האקדמית צפת - מלגה לעולים אתיופיםהגישו מועמדות
 מלגת לניר - מלגה לבני מיעוטיםהגישו מועמדות
 משרד המדע וטכנולוגיה - מלגה לסטודנטים דרוזים, צ'רקסים וערבים הגישו מועמדות
 האגודה הישראלית לבעיות הפרלמנטריזם - מלגת מחקר הפרלמנטריזםהגישו מועמדות
 עיריית יבנה - מלגה לתושבי העירהגישו מועמדות
 קרן פינצנסון מאנגליה - מלגה לסטודנטים במכללה האקדמית צפתהגישו מועמדות
 קרן מרטין גהל - מלגה לסטודנטים מעוטי יכולתהגישו מועמדות
 המרכז הבינתחומי - מלגה לבעלי נתוני קבלה גבוהים תואר שני בממשלהגישו מועמדות
 המרכז הבינתחומי - מלגה לבני העדה הדרוזית בתוכנית למנהיגות לאומיתהגישו מועמדות
 המכללה האקדמית תל-חי - מלגה עבור חונכות לסטודנט הערביהגישו מועמדות
 מלגות להשלמת בגרויות 2012הגישו מועמדות
 קרן מחקר ע"ש מקס ובלה גוגנהייםהגישו מועמדות
 מטריקס - מלגה עבור מפוטרי היי-טקהגישו מועמדות
 אוניברסיטת בן גוריון - מלגה לסטודנטים מצטיינים בפעילות חברתיתהגישו מועמדות
 מכללת לוינסקי - הנחה בשכר הלימוד, מלגההגישו מועמדות
 אגודת הסטודנטים תל אביב - פרוייקט הידברות ח'וואר הגישו מועמדות
 מועצה מקומית שוהם - מלגה לתושבי שוהםהגישו מועמדות
 מלגה לעתודאים מצטייניםהגישו מועמדות
 מלגת קול קורא לסטודנטים לתואר שני / שלישיהגישו מועמדות
 מלגות לסטודנטים ממוצא אתיופי באוניברסיטת אריאלהגישו מועמדות
 האוניברסיטה העברית- מלגה ע"ש וורנר שולץ הגישו מועמדות
 אוניברסיטת בר אילן - מלגת נשיא לדוקטורנטיםהגישו מועמדות
 הוועדה לתכנון ולתקצובהגישו מועמדות
 מלגת מחקר - מלגה מטעם יד ושםהגישו מועמדות
 המועצה הציונית לישראל - מלגה לסטודנטים דרוזים הגישו מועמדות
 מלגה מטעם הקרן סיוע לסטודנטיםהגישו מועמדות
 מכללת אורנים - קרן בודפשטהגישו מועמדות
 מכללת אורנים - מלגת שוויצריההגישו מועמדות


שאלות הגולשים מהפורום: מלגות לפי מוצא
כניסה לפורום מלגות
 מלגה לקורס מזכירות לבת העדה האתיופית14/05/2019    (211 צפיות)
 קבלת מלגה על בסיס הישגים בלימודים02/05/2019    (72 צפיות)
 מלגה למשלימי שירות לאומי מעדות המזרח07/01/2019    (119 צפיות)
 סיוע בדמי מחייה לבני העדה האתיופית28/12/2018    (175 צפיות)
 מלגות לבני העדה הבוכרית10/12/2018    (189 צפיות)
 מלגות בתחום החינוך לבני 40+15/11/2018    (147 צפיות)
 בירור סטטוס בקשת מלגה16/10/2018    (276 צפיות)
 מלגה לבני העדה הרוסית15/10/2018    (382 צפיות)
 איזה מסמכים נדרשים על מנת לקבל מלגה על בסיס מצב כלכלי?02/10/2018    (323 צפיות)
 מלגה לבני עדות המזרח ללא התנדבות23/09/2018    (841 צפיות)
 מלגה לחרדים ממוצא אתיופי28/08/2018    (203 צפיות)
 מלגות הוראה על רקע עדתי30/07/2018    (208 צפיות)
 מלגת קיום להשלמת בגרויות לבני העדה האתיופית 24/05/2018    (259 צפיות)
 מציאת מלגות לימודים פתוחות 10/05/2018    (255 צפיות)
 מלגות ייעודיות ליוצאי העדה האתיופית 08/05/2018    (404 צפיות)
 מלגות לשנת הלימודים הבאה15/02/2018    (499 צפיות)
 חיפוש מלגות לשנת 201813/02/2018    (1059 צפיות)
 מלגות לנשים יוצאי העדה התימנית31/01/2018    (739 צפיות)
 אישור למלגת שיקום שכונות בירושלים09/01/2018    (662 צפיות)
 איך מוצאים מלגה שמתאימה לי?02/01/2018    (687 צפיות)
 מלגה לישראלים ממוצא אתיופי 27/12/2017    (657 צפיות)
 קבלת מלגה ללא שירות לאומי מלא15/11/2017    (634 צפיות)
 מלגות לסטודנטים דרוזים - בן לאם חד הורית10/09/2017    (690 צפיות)
 מלגות שונות - צבא/ארץ מוצא/ מצב כלכלי25/08/2017    (429 צפיות)
 עזרה במציאת מלגות קיום להנדסאים ממוצא אתיופי07/08/2017    (787 צפיות)
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
מלגות לכנס פוסט דוקטורט בחו"ל (לפני 7 שעות, 2 דקות)
מלגה לתואר ראשון בחינוך מיוחד (לפני 1 ימים, 7 שעות, 13 דקות)
סיוע דחוף ללימודים של ביתי נעה (לפני 1 ימים, 7 שעות, 27 דקות)
האם אפשר לקבל מילגה ללימודי רפואה משלימה? (לפני 1 ימים, 7 שעות, 34 דקות)
מלגות לתלמידי תיכון שרוצים ללמוד במקביל באקדמיה (לפני 1 ימים, 8 שעות, 24 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD