קורס אוטוקאד דו ממד בארכיג'וב סטודיו

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על ארכיג'וב - אוטוקאד דו ממד.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אוטוקאד דו ממד בארכיג'וב סטודיו - קורס AutoCAD


לעלות רמה בעולם השרטוט הממוחשב


שרטוטים הם חלק בלתי נפרד מעבודתם של מהנדסים ואדריכלים. השרטוט משמש אמצעי לתכנון מוקדם של הפרויקט, וכן הוא מאפשר ביקורת ומעקב אחרי התקדמותו. תחום השרטוט עבר תמורות משמעותיות בעשורים האחרונים כשהיום רובו המכריע של השרטוט נעשה באמצעים ממוחשבים ודיגיטליים. אנשי המקצוע נעזרים בתוכנות ייעודיות שמעניקות להם את מכלול היישומים והכלים להם הם זקוקים כדי לתכן פרויקט מוצלח, והכל באופן קל ומהיר לתפעול.


אחת התוכנות המרכזיות בתחום השרטוט הממוחשב היא תוכנת אוטוקד של בית התוכנה אוטודסק. תוכנה זו פופולרית במיוחד בקרב משרדי אדריכלים וסטודיו לעיצוב ולתכנון וכך היום כמעט ואין אנשי מקצוע שאינם עושים בה שימוש בחלק כלשהו מעבודתם. את השימוש באוטוקאד ניתן גם לשלב עם יישומים אחרים כדי להבטיח את איכותו של השרטוט ומכאן גם את הגיוון והיצירתיות של הפרויקט.


בארכיג'וב סטודיו ניתן ללמוד בקורס אוטוקאד דו ממד, שבו יכולים המשתתפים להכיר לעומק את תוכנת AutoCAD ואת שימושיה המגוונים ביצירה של שרטוטים מקצועיים. המסלול, שמותאם לעוסקים בענפי האדריכלות, ההנדסה והעיצוב השונים, מאפשר ללומדים להתנסות בעצמם בשלל הכלים והיישומים שקיימים בתוכנה ולהכיר טכניקות יעילות ליצירה של שרטוטים מתקדמים. בעזרת סל הכלים הנרחב שיש ברשות בוגרי קורס מקיף זה, הם יכולים להתקדם בתחומי העיצוב והאדריכלות וכן לקדם ולשפר את איכות הפרויקטים שלהם, וכך לתת מענה מהיר וממוקד יותר לצורכי הלקוחות שלהם.

 


תכנית הלימודים


מסלול זה מעניק לתלמידיו מיומנויות עבודה מקצועיות עם תוכנת AutoCAD, והוא שם דגש על טכניקות שמותאמות לעוסקים במקצועות עיצוב הפנים, האדריכלות, העיצוב התעשייתי, השרטוט וההנדסה. משתתפי הקורס לומדים כיצד לעבוד באופן יעיל ונכון על התוכנה, ממיומנויות בסיסי ועד לשימוש בכלים ויישומים מתקדמים שהיא מציעה.


תחילה הם מתוודעים לפקודות ליצירה של אובייקטים משלל סוגים, לעריכתם ולשכפול שלהם ובהמשך לומדים כיצד לעבוד עם שכבות, עם טקסט ועם מידות. הם גם סוקרים אפשרויות מתקדמות להדפסת פרויקטים ולעריכת גיליונות. מוסף על כך, הם לומדים כיצד יוצרים תכניות ושרטוטים מקצועיים, וכיצד משרטטים חזיתות וחתכים באופן נכון.


מתכונת הלימוד


התכנית נפרשת על פני כ - 64 שעות לימוד אקדמיות והיא מחולקת ל - 12 מפגשים שנערכים אחת לשבוע. הקורס מתקיים במתכונת ערב. במהלך התכנית המשתתפים לוקחים חלק במגוון של תרגולים מעשיים בכיתה וגם נדרשים לבצע מטלות מעשיות בבית, בין המפגשים, דרך התרגולים הפרקטיים הללו הם צוברים ניסיון שיכול לסייע להם כמשתמשי אוטוקאד בתעשייה. נוסף על כך, הם יכולים להיעזר באתר האינטרנט של הקורס שבו נכללים תרגולים מגוונים בשימוש באוטוקאד.


נושאי הלימוד


הנושאים שנלמדים במהלך הקורס כוללים בין היתר:

 

 • שימוש ויצירת בלוקים
 • שיטות לשרטוט מדויק
 • שרטוט חתכים וחזיתות
 • פקודות יצירת אובייקטים
 • שימוש באינטרנט ואוטוקאד
 • ייבוא וייצוא לתוכנות אחרות
 • עריכה ושכפול של אובייקטים
 • עבודה בצוותים ושילוב שרטוטים
 • הדפסה מתקדמת ועריכת גיליונות    
 • עזרי שרטוט
 • בלוקים ופונטים
 • הכנסת תוספות
 • עבודה בשכבות
 • עבודה עם טקסט
 • עבודה עם מידות
 • עקרונות הבחירה    
 • ועוד

 


על מוסד הלימוד


מרכז ההכשרה ארכיג'וב סטודיו מתמקד בענפי העיצוב, התכנון והאדריכלות והוא ממוקם בעיר תל אביב. דרך תכניות הלימוד השונות שנערכות במוסד זה, שואפים לספק כלים מקצועיים לאנשי מקצוע בתחומים אלה וכן להעניק ידע ומיומנויות למי שמעוניינים להשתלב בענפים הללו ולפתח קריירה מקצועית.


בין הקורסים שניתן ללמוד בארכיג'וב סטודיו אפשר למנות קורס תוכנת רוויט, קורס תוכנת סקצ'אפ, קורס ויריי לסקצ'אפ, קורס פוטושופ - יסודות, קורס פוטושופ לאדריכלים ולמעצבים, קורס סטודיו מקס 3D MAX, קורס עיצוב פנים, קורס הום סטיילינג ומסלולים נוספים. התכניות מועברות על ידי מרצים מנוסים בתחום העיצוב והאדריכלות, אשר מעבירים מן הידע והניסיון שלהם אל המשתתפים.


תנאי קבלה


הקורס מתאים לאנשי מקצוע מנוסים בתחומי העיצוב, ההנדסה והאדריכלות, שמעוניינים לרכוש כלים מקצועיים ומעשיים לעבודה עם תוכנת אוטוקאד. הוא מיועד למעצבי פנים, לאדריכלים, למעצבים תעשייתיים, למהנדסי בניין, לאדריכלי נוף, לשרטטים ולהנדסאים. כמו כן, הוא יכול להתאים לסטודנטים למקצועות אלה שמעוניינים לשלב היכרות עם תוכנת אוטוקאד במהלך לימודיהם כדי לשכלל את המיומנויות המקצועיות.


תעודה


לבוגרי הקורס מוענקת תעודת גמר על ידי ארכיג'וב סטודיו. כדי לקבלה עליהם לעמוד בכל הדרישות במהלך הקורס ולהגיש את כל המטלות והחובות הנדרשים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ארכיג`וב סטודיו - המרכז ללימודי מקצועות העיצוב והאדריכלות

פורום לימודי מחשבים

הבדלים בין תארים בתחום ההייטק ותכנות
בר
ללא תגובה
היכן מתקיים קורס אוטוקאד?
לנה
ללא תגובה
מעבר מהנדסת תוכנה בבן גוריון למדעי המחשב במכללה
ש
1 תגובות
קורס של תוכנת hashcat
ירון
1 תגובות
הסבה מסיעוד לבדיקת תוכנה בגיל 50
אלינה
1 תגובות
מה אפשר ללמוד בגיל 17 כדי להשתלב בהייטק?
יונתן
1 תגובות
מכללות ללימודי תעודה למקצועות הייטק
מורן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,769 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל983 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים929 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp