קורס עיצוב פנים בארכיג'וב סטודיו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ארכיג'וב - קורס עיצוב פנים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיצוב פנים לתעודה בארכיג'וב סטודיו - המרכז למקצועות העיצוב והאדריכלות


חלל מעוצב ואידיאלי


מעצבי פנים נדרשים להתייחס לשלל מאפיינים ותהליכים בעת עיצוב של חלל פנימי. כדי להתאים את התוצאה לצורכים ולרצונות של הלקוחות, הם נדרשים ליישם מיומנויות טכניות ויצירתיות ולהציג תוצאה שהיא בה בעת פונקציונאלית ומקורית. בעולם העיצוב ישנם שלל סגנונות וזרמים, שבאים לשרת אוכלוסיות וקהלי ידע שונים. כך למשל עיצוב של חנות במרכז מסחרי יהיה שונה בתכלית מעיצוב של משרד במגדל משרדים או של בית פרטי של משפחה שלה ארבעה ילדים.


התפתחויות רבות עוברות על תחום עיצוב הפנים לאורך השנים. טכנולוגיות ויישומי מחשב הופכים את עבודתם של המעצבים למתקדמת וליעילה יותר, בכך שהם מאפשרים ליצור הדמיות ושרטוטים באופן מהיר ומקצועי ולאתר בעיות וקשיים עוד לפני תחילת העבודות בשטח. מעצבים שמעוניינים לבלוט בתחרות הרבה בשוק צריכים לשלוט בכלים טכנולוגיים אלה לצד סל המיומנויות המקצועיות שבידיהם.


מרכז ארכיג'וב סטודיו מציע קורס עיצוב פנים לתעודה, שמתאים גם לחסרי רקע קודם בעיצוב שמעוניינים להשתלב בענף מבוקש. התכנית מקנה לתלמידיה היכרות נרחבת עם עולם עיצוב הפנים והיא מתקיימת באופן חווייתי שמשלב לימוד מעשי, כך שהמשתתפים יכולים לתרגל את החומר הנלמד ולצבור ניסיון מעשי ולצאת לשוק העבודה כשבידיהם כלים וידע פרקטי. במוסד הלימוד שואפים לצייד את הבוגרים בכלים מקצועיים בעזרתם הם יכולים להשתלב בתחום עיצוב הפנים, בין אם כעצמאיים ובין אם כשכירים במסגרת משרדי אדריכלים או מעצבים.


תכנית הלימודים


תכנית זו מקנה לתלמידיה הבנה עמוקה של עולם העיצוב והוא מקיף את השינויים והעדכונים האחרונים בתחום עיצוב הפנים. לאורך ההכשרה התלמידים מתוודעים לחומרי בנייה ולתהליכי בנייה חדשניים ורוכשים מיומנויות רישום ושרטוט אדריכלי בסיסיות. בחלקו הראשון של הקורס נלמדות מיומנויות עיצוביות ראשוניות ונסקרת ההיסטוריה של תחום עיצוב הפנים.


בסמסטר השני בתכנית לומדים לעומק על תוכנת סקצ'אפ לשרטוט ולהדמיה אדריכלית. התלמידים בוחנים כיצד ליצור הדמיות תלת ממדיות שונות ולהתאים אותן לצורכים של הפרויקטים ולדרישות של הלקוחות. בחלק השלישי של הקורס דנים בהרחבה בחומרים ובשיטות עבודה ורוכשים כלים מקצועיים לגבי שלבי העיצוב השונים, לרבות עיצוב תאורה וטכניקות דקורציה. נוסף על כך, המשתתפים בוחנים מציאת פתרונות יצירתיים למצבים מאתגרים מן התעשייה.


כמו כן, התלמידים יכולים לבחור להמשיך לסמסטר רביעי ונוסף ובו להכיר תוכנות נוספות ובהן אוטוקאד, רוויט, פוטושופ או וויריי. סמסטר זה כולל היכרות מעמיקה עם התוכנות השונות ויישומן בתהליך עיצוב הפנים. ניתן ללמוד סמסטר זה לאחר תום ההכשרה, או לחלופין במקביל לתכנית בעיצוב פנים וכך לקצר את משך התכנית.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס זה הוא כ - 9 חודשים, הוא כולל כ - 186 שעות לימוד אקדמיות. שיעורים מתקיימים אחת לשבוע בשעות הערב. המסלול מחולק לשלושה סמסטרים. הוא בנוי משיעורים עיוניים ומעשיים כאחד ומשלב עבודה מעשית מרובה בסטודיו. התכנית כוללת גם סיורים לימודיים ומפגשים עם מעצבים, אדריכלים ואנשי מקצוע נוספים שחולקים מניסיונם עם התלמידים. כמו כן התלמידים נדרשים לבצע תרגילים ומטלות גם בבית, בין המפגשים. חלק מן התרגילים מתבצעים באתר הקורס. בסיומו של הקורס מתבצעת מטלה מסכמת בה מיישמים את עקרונות עיצוב הפנים הנלמדות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים במהלך הקורס נכללים:

 

  • תולדות העיצוב
  • תאורה ודקורציה
  • עקרונות תכנון
  • חומרי גמר בעיצוב
  • רישום אדריכלי    
  • תוכנת SketchUp
  • ועוד
  • חומרים ושיטות עבודה    
 

 

על מוסד הלימוד


במסגרת תכניות לימודי התעודה שמתקיימות במוסד זה מתקיימים גם קורס הום סטיילינג, קורס תכנון ועיצוב גינה, קורס עיצוב תאורה וקורסים להיכרות עם תוכנות גרפיקה ועיצוב כגון קורס רוויט, קורס אוטוקאד, קורס פוטושופ, קורס אילוסטרייטור למעצבים, קורס סקצ'אפ, קורס סטודיו מקס 3 וקורס ויריי לסקצ'אפ. כמו כן מתקיימת מכינה לעיצוב ולאדריכלות שמסייעת למעוניינים לבנות תיק עבודות בדרך לקבלה ללימודים אקדמיים.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים למועמדים שאין ברשותם ידע קודם בתחום העיצוב, אשר מעוניינים לפתח קריירה בתחום עיצוב הפנים ומחפשים לרכוש ידע בענף זה מרמת הבסיס.


תעודה


משתתפים שמשלימים את כל חובותיהם במהלך הקורס מקבלים תעודת הכשרה מקצועית שמוענקת על ידי ארכיג'וב סטודיו. כדי לקבל דיפלומה זו עליהם להגיש את כל המטלות לאורך הקורס, לרבו פרויקט הגמר וכן להיות נוכחים בלפחות 30 מבין 35 המפגשים לאורך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ארכיג`וב סטודיו - המרכז ללימודי מקצועות העיצוב והאדריכלות

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp