קורס פוטושופ למעצבים ולאדריכלים בארכיג'וב סטודיו

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על ארכיג'וב - פוטושופ למעצבים ואדריכלים.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


(בחסות)

קורס פוטושופ לאדריכלים ולמעצבים - ארכיג'וב סטודיו


מכירים לעומק את פוטושופ


מעצבים ואדריכלים עושים שימוש נרחב בתוכנת פוטושופ של בית התוכנה "אדובי" במהלך עבודתם. תוכנה זו מאפשרת להם לעצב שלל מוצרים, כגון כרסות, תכניות מכר, הגשות לתחרויות וכן פרזנטציות עבור לקוחות. כמו כן, התוכנה מאפשרת לבחון היבטים שונים של פרויקט, לרבות חומרים וצבע ואפשרויות תכנון וכך לייעל את מהלך הפרויקט דרך איתור של תקלות ובעיות כבר בשלב התכנון המוקדם. התוכנה גם מציעה למשתמשים בה ליצור הדמיות מתקדמות, דרכן אפשר לחבר בין סקיצות לסימולציות משלל סוגים.


כדי להשתמש באופן יעיל ומקצועי בתוכנת פוטושופ, יש צורך להכיר את מגוון הכלים והאפשרויות שהיא מציעה לרשות משתמשיה, ואת תהליכי העבודה שמקובלים בה. כמו כן, כדי להישאר מעודכנים במתרחש בזירת העיצוב הדינמית, חשוב להכיר את השכלולים השונים שמוכנסים אל התוכנה ולשלוט בגרסאות האחרונות שלה.


בארכיגו'ב סטודיו, ניתן ללמוד בקורס פוטושופ לאדריכלים ולמעצבים, זהו קורס פוטושופ שבו לומדים על הגרסה החדשה של תוכנת Adobe Photoshop CC ומתמקדים בצורכים המקצועיים של העוסקים באדריכלות ובעיצוב בעת השימוש בתוכנה. במהלך קורס זה לומדים על שלל תהליכי עבודה מתקדמים בתוכנה, כאשר באמצעות סל המיומנויות הרחב שנרכש במהלכה יכולים הבוגרים ליצור פרזנטציות ופרויקטים מורכבים ואיכותיים יותר וכך למנף את הקריירה.

 


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס לומדים מיומנויות עבודה מקצועיות לשימוש בתוכנת פוטושופ CC. במהלך הקורס הם שמים דגש על טכניקות עבודה שמותאמות לענפי העיצוב והאדריכלות וכן מתמקדים בנושאים של פרזנטציה עיצוב ואדריכלית בסיוע של פוטושופ.


בתחילת הקורס הם לומדים על עקרונות יסוד לעבודה בתוכנה, לרבות עבודה בשכבות, שימוש בטקסט ובפילטרים, עבודה עם מסכות שכבה ועם אפקטים מיוחדים וכן הם עורכים היכרות עם שלל סוגי הקבצים עמם ניתן לעבוד. לאחר מכן, הם לומדים על תהליכי השיפוץ והריטוש של תמונות סרוקות ודיגיטליות ועל עבודה עם קבצים מיובאים מתוכנות נוספות. בהמשך התכנית, הם רוכשים ידע בנוגע לשילוב בין תוכנת פוטושופ לתוכנות אחרות, כגון אוטוקאד, למטרות עריכת גיליונות מעוצבים לשרטוט. לאחר מכן, הם דנים בתהליך היצירה של הדמיות ופרזנטציות אותן נתן להציג בפני לקוחות, תחרויות או מעסיקים ובוחנים שילוב של דמויות ותמונות במסגרת הדמיות אלה, כדי לשוות להן מראה ריאליסטי ומקצועי.


מתכונת הלימוד


קורס זה כולל כ - 74 שעות לימוד אקדמיות, הוא מחולק ל - 14 מפגשים שמתקיימים אחת לשבוע. המסלול מורכב משני קורסים, האחד הוא קורס פוטושופ - יסודות שכולל 8 מפגשים ומורכב מ - 42 שעות לימוד, השני הוא קורס פוטושופ מתקדם שאורכו 32 שעות אקדמיות והוא מחולק ל - 6 מפגשים.


הקורס כולל שיעורים עיוניים לצד תרגולים מעשיים בעיצוב באמצעות פוטושופ, שבהם מתרגלים בין היתר עיצוב של פרזנטציות להצגה ללקוחות או להוספה לתיק עבודות מקצועי. כמו כן, הקורס כולל אתר אינטרנט מלווה, בו המשתתפים יכולים לבצע תרגילים מעשיים שונים גם בין המפגשים וכך לחזק את שליטתם במיומנויות שנלמדות.


נושאי הלימוד


משתתפי הקורס לומדים על מגוון רחב של נושאים וביניהם גם:

 

 • ייבוא קבצים מתוכנות
 • שכבות התאמה ומילוי
 • ביצוע שינויים בתמונות
 • שתילת חומרים בהדמיות
 • עבודה לדפוס ולמדיה דיגיטלית
 • שיפוץ תמונות סרוקות ודיגיטליות
 • הפיכת סקיצות להדמיות פוטושופ
 • ייצוא של שרטוטי אוטוקאד לפוטושופ    
 • פונטים וטקסט
 • שימוש בכלי ציור
 • מסכות וקטוריות
 • אפקטים מיוחדים
 • עבודה עם שכבות
 • עבודה עם פילטרים
 • הכנת חזית מעוצבת    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


ארכיג'וב סטודיו הוא מוסד להכשרה בתחומי האדריכלות והעיצוב, אשר ממוקם בעיר תל אביב. הקורסים במוסד זה מתאימים לאדריכלים ולמעצבים וכן למעוניינים להשתלב מבחינה מקצועית בענפים אלה. הקורסים מותאמים לדרישות עדכניות של התעשייה והם משלבים למידה מעשית כדי לאפשר לתלמידים להכיר מקרוב כלים מבוקשים בתעשיית העיצוב. בין הקורסים שאפשר ללמוד בארכיג'וב סטודיו אפשר למנות קורס רוויט, קורס אוטוקאד, קורס סקצ'אפ, קורס סטודיו מקס, קורס הום סטיילינג, קורס עיצוב פנים וקורסים נוספים.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לאנשי מקצוע מנוסים בענפי האדריכלות, היצירה והעיצוב. יכולים ללמוד בו אדריכלים, מעצבים תעשייתיים, מעצבי פנים, מהנדסים, אדריכלי נוף, הנדסאים ואמנים. כמו כן, יכולים ללמוד בו גם סטודנטים שנמצאים בעיצומם של לימודים בענפים אלה ומעוניינים לשכלל את השליטה שלהם בתוכנת פוטושופ.


תעודה


תעודת גמר מטעם ארכיג'וב סטודיו מוענקת למשתתפים אשר עומדים בהצלחה בכל הדרישות במהלך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ארכיג`וב סטודיו - המרכז ללימודי מקצועות העיצוב והאדריכלות

פורום לימודי מחשבים

קורס הגנת סייבר וניהול רשתות
באקי
ללא תגובה
סוג העבודה לסטודנטים במדעי המחשב
נרמין
1 תגובות
קורס מחשבים שאפשר לעשות עם 3 יחידות מתמטיקה
אנה
1 תגובות
איפה נלמד קורס java script?
אמיר
1 תגובות
הסבה לתכנות ללא ידע קודם - תואר או קורס?
לוי האן
1 תגובות
לימוד תכנות ועבוד CNC ב5 צירים
נעים ג'ק
1 תגובות
מתי נפתח קורס אוטוקאד?
ענת
1 תגובות
קורס אופיס ברמת למתחילים
אדוה דואק
1 תגובות
בחירת קורס - בניית אתרים או פיתוח תוכנה
אהרון
1 תגובות
לשלב קורס בהתחלת לימוד מדעי מחשב
חיים
1 תגובות
תואר שני בביג דאטה
משה
1 תגובות
קורס תוכנת MS Project בתל אביב
דימא אמסיס
1 תגובות
קורס SAP בתל אביב
שרונה רחמן
1 תגובות
קורס הכרת המחשב לעובדי חברה
אפי גילור
1 תגובות
תואר בתכנות ללא פסיכומטרי
שי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון 1,085 חוות דעת

 • 4.2

  מכללת תל חי 548 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב 687 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים