רוצה פרטים על פסיכומטרי פתח תקווה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס פסיכומטרי פתח תקוה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על פסיכומטרי פתח תקווה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לפסיכומטרי בפתח תקווה


איפה לומדים לפסיכומטרי בפתח תקווה?


הפסיכומטרי הוא צעד חשוב בדרך לקבלה ללימודים אקדמיים וכך רבין מהנבחנים מעדיפים לקבל אליו הכנה ממוקדת ומסודרת דרך קורס פסיכומטרי. ישנם מכונים ומסלולים שונים שמציעים הכנה לפסיכומטרי כאשר חשוב למצוא את התכנית שמתאימה באופן הטוב ביותר לצורכים האישיים ולזמינות.


בעיר פתח תקווה יש מספר מכוני הכנה שמציעים קורסי פסיכומטרי, כך שתושבי העיר יכולים ללמוד קרוב לבית. המכונים ובתי הספר ממוקמים ברחבי העיר והם מציעים תרגולים ועזרי לימוד מגוונים במטרה להכין את התלמידים באופן המיטבי לקראת הפסיכומטרי.

 


יואל גבע


רשת יואל גבע מפעילה שלוחה בעיר פתח תקווה, ברחוב שפיגל בסמוך לבניין העירייה. אורכו של הקורס הוא כשלושה חודשים והוא כולל שיעורים בכיתה ותרגול בין השיעורים, אותו התלמידים יכולים לבצע דרך מערכות ממוחשבות, אפליקציות וספרי לימוד. קרוב לסופו של הקורס מתקיימים מרתונים מרוכזים בהם פותרים סימולציות פסיכומטרי ומנתחים דפוסי למידה. מוסד זה מציע גם ללמוד בתכניות השלמת בגרויות במקצועות החובה וברבים ממקצועות הבחירה.


הייקיו - HIGH Q


סניף הייקיו בפתח תקווה ממוקם בבניין בית צבי שברחוב הרצל בעיר. הקורס שמתקיים בקבוצות של כ - 18 תלמידים מאפשר למשתתפים לתרגל באמצעות מערכות ממוחשבות לשינון המילים ולתרגול האנגלית והמתמטיקה וכן להיעזר באפליקציות לניתוח של דפוסי הלמידה. במהלך הקורס עורכים כעשר סימולציות מבחן.


בהייקיו ניתן ללמוד גם במסלול לימודי עצמי לפסיכומטרי, שכוללת ערכת ספרי לימוד עם יותר מ - 30 ספרים וסימולציות, זמינות אונליין של מדריכים ואפליקציות ללימוד למבחן. במוסד זה אפשר ללמוד גם בקורס הכנה לבגרות, בקורס אמי"ר ובקורס אנגלית מדוברת.


קידום


שלוחת פתח תקווה של רשת קידום ממוקמת ברחוב שמשון (פארק אולימפיה). הקורס משלב למידה בכיתה ותרגול אדפטיבי בבית שמותאם ליכולות האישיות של כל אחד מהתלמידים. הם יכולים להיעזר במערכת אונליין, במשחקי למידה ובסיוע אינטרנטי מן המדריכים. קיימים גם שיעורים סינכרוניים לחזרה דרך האתר.בקידום מתקיימות תכניות פסיכומטרי שמותאמות לאוכלוסיות שונות, כגון קורס פסיכומטרי לחרדים, קורס פסיכומטרי בשפה הרוסית וקורס פסיכומטרי לתלמידי תיכון. הרשת מציעה גם קורסי הכנה לבגרות, קורס אמי"ר וקורס הכנה בחינת GMAT.


לחמן


לרשת לחמן שלוחה בפתח תקווה, שנמצאת בקניון אבנת. הקורס נפרש על פני כ - 25 מפגשים. הוא משלב בין למידה בכיתה ותרגול דרך אפליקציות ולומדות ממוחשבות. רשת לחמן מציעה קורסי פסיכומטרי ייעודיים לאוכלוסיות שונות כגון קורס פסיכומטרי לתלמידי תיכון וקורס פסיכומטרי לחיילים בזמן השירות.

 


אנקורי


רשת ההכנה אנקורי מפעילה שלוחה ברחוב אלעזר פרידמן (קניון סירקין) בפתח תקווה. הקורסים מתאפיינים בכיתות לימוד קטנות ובתרגול רב שמאפשר לתלמידים להתכונן באופן מיטבי לבחינה. מדריכי הקורס זמינים לתלמידים גם בין המפגשים בכיתה. כמו כן, התלמידים יכולים גם להיעזר באפליקציות מובייל ואפליקציות פייסבוק לתרגול. באנקורי ניתן גם ללמוד בקורסי הכנה לבגרות בשלל מקצועות חובה ובחירה.


זיו כספי


לרשת זיו כספי שלוחות בפרישה ארצית בהן שלוחת פתח תקווה. הקורס נפרש על פהי כ - 41 מפגשים ובו 328 שעות אקדמיות. במהלך השיעורים התלמידים פותרים בחינות עבר ולקראת סיום המסלול משתתפים במפגשי מרתון בהם פותרים סימולציות ומתמקדים בשאלות קשות במיוחד ובפתרון יעיל ומהיר שלהן.


אקדמיה לעם - רפואה לעם


תכנית אקדמיה לעם מבית המיזם "רפואה לעם" הוקמה על ידי סטודנטים לרפואה כחלק משאיפה להוזיל את עלות קורס הפסיכומטרי. התכנית מפעילה קורסי פסיכומטרי בשלוחות רבות ברחבי הארץ ובהן גם בפתח תקווה, במרכז הצעירים שברחוב מרק לברי. אורכו של הקורס כשלושה חודשים, החודש האחרון מוקדש למרתונים ולחזרות לקראת המבחן. שני השיעורים הראשונים מיועדים ל"הסרת חלודה" ולאחר מכן נלמדים כל הנושאים הנחוצים לפסיכומטרי. המיזם מציע גם קורס השלמת בגרויות וקורס הכנה ללימודי רפואה.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על פסיכומטרי פתח תקווה?

רוצה לדעת יותר על פסיכומטרי פתח תקווה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

חוות דעת של סטודנטים: פסיכומטרי
התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp