רוצה פרטים על השלמת בגרויות - פתח תקווה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הכנה לבגרות בפתח תקוה - השלמת בגרויות פתח תקווה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על השלמת בגרויות - פתח תקווה? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השלמת בגרויות בפתח תקווה


איפה אפשר להשלים ולשפר בגרות בפתח תקווה?


מי ששואפים להתקבל למסלולי תואר ראשון, ללימודי הנדסאי או לתכניות לימודי תעודה מסוימות, נדרשים במרבית המקרים להציג תעודת בגרות מלאה. תעודת בגרות איכותית ובה ממוצע ציונים גבוה יכולה לסייע רבות לקבלה למסלולים מבוקשים. מי שאינם בעלי בגרות מלאה, או שממוצע הבגרויות שלהם אינו מספיק לקבלה, יכולים להשתתף בקורסי הכנה לבגרות.


קיימים מכוני הכנה רבים שמציעים תכניות להשלמה או לשיפור בגרויות. גם בפתח תקווה אם המושבות אפשר ללמוד לקראת מבחני הבגרות במקצועות החובה והבחירה. מי שמתגוררים בפתח תקווה ומעוניינים להשלים את תעודת הבגרות קרוב לבית יכולים לבחור בין כמה מוסדות וכך לשפר את סיכויי קבלתם ללימודים בהמשך דרכם.


הנה מספר אפשרויות שמוצעות להשלמה ולשיפור בגרויות בפתח תקווה:

 


היי קיו - HIGH Q


בעיר פתח תקווה פועלת שלוחה של מכון ההכנה היי קיו והיא ממוקמת בבניין בית צבי, ברחוב הרצל. ברשת זו מתקיימים קורסי הכנה לבגרות במרבית מקצועות החובה והבחירה, ביניהם בגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות לימוד, בגרות באנגלית (ברמת 4 או 5 יחידות), בגרות בפיזיקה, בגרות באזרחות, בגרות בהיסטוריה ובגרות בלשון עברית.


בית הספר מציע לתלמידיו להשתמש במערכת אינטרנטית לתרגול נוסף גם בין השיעורים. זו כוללת משחקי למידה וכן ספריה של שיעורים מוקלטים. מוסד זה מקיים גם קורסי הכנה לפסיכומטרי, קורסי אמי"ר וקורסים לשיפור השפה האנגלית.


לחמן


רשת לחמן מציעה שלוחה בעיר פתח תקווה, בתוך קניון אבנת. הרשת מפעילה מגוון קורסי הכנה, למי שמעוניינים להשלים לבגרות מלאה וגם לאלו שנדרשים לשפר ציונים. בין היתר, מתקיימים קורסים ללימודי לבגרות במתמטיקה ברמת 3 - 5 יחידות ולבגרות באנגלית ברמת 3 - 5 יחידות. כמו כן אפשר להשתתף בקורסי הכנה נוספים לבגרות באזרחות, לבגרות בפיזיקה, לבגרות בהיסטוריה ועוד מקצועות.


בחלק מן המסלולים, מציע בית הספר גם מכינות לבגרות שמתקיימות לפני תחילת הקורסים, שמטרתן לסייע להשלים פערים ולהגיע מוכנים יותר לקורס. התכניות מציעות תרגול רב לתלמידים וכוללות גם פתרון של בחינות לדוגמא. מלבד קורסי הבגרות, ניתן ללמוד גם בקורס פסיכומטרי בשלוחה זו.


קידום לך תצטיין


סניף רשת קידום בפתח תקווה שוכן ברחוב שמשון, בפארק אולימפיה. השלוחה מציעה מגוון של מסלולי השלמת בגרויות, ביניהם הכנה לבגרות במתמטיקה והכנה לבגרות באנגלית.


הרשת עורכת קורסי הכנה לבגרות בבקרים וכן תכניות השלמת בגרויות בערב, לטובת משתתפים עובדים. מלבד שיעורים בכיתה מתקיימות גם הדרכות אישיות וקבוצתיות עם המדריכים וסדנאות לפיתוח אסטרטגיות למידה. חלק מתכניות ההכנה, כמו למשל לבגרות במתמטיקה, כוללות גם שיעורים אונליין ועזרים ממוחשבים לתרגול נוסף. הרשת מאפשרת להתכונן למרבית מקצועות החובה והבחירה לתעודת הבגרות וגם ללמוד לקראת הפסיכומטרי.


אנקורי


שלוחת פתח תקווה של רשת החינוך אנקורי ממוקמת בתוך קניון סירקין, ברחוב אלעזר פרידמן. במסגרתה אפשר ללמוד לקראת שיפור או השלמה של בגרויות בשלל מקצועות חובה ובחירה, כגון בגרות באנגלית, בגרות בספרות, בגרות בתנ"ך, בגרות בלשון, בגרות בגיאוגרפיה ובגרות במתמטיקה.


בבית הספר אפשר להתכונן למועדי הבגרות השונים, כלומר בגרויות חורף וקיץ. השיעורים מתקיימים בכיתות קטנות יחסית וכוללים גם תרגולים ממוחשבים וקבוצתיים. ספרי הלימוד מותאמים לדרישות העדכניות של משרד החינוך, שכן רשת זו גם מפעילה תיכונים אינטרניים. בשלוחת פתח תקווה אפשר גם ללמוד בקורס הכנה לפסיכומטרי.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על השלמת בגרויות - פתח תקווה?

רוצה לדעת יותר על השלמת בגרויות - פתח תקווה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: הכנה לבגרות

התקבלו 65 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp