תואר שני במנהל עסקים בהתמחות סייבר ומודיעין עסקי תחרותי באקדמית נתניה

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במנהל עסקים בהתמחות סייבר ומודיעין עסקי תחרותי באקדמית נתניה

תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול רב תחומי סייבר, ביטחון, מודיעין תחרותי וניהול משברים באקדמית נתניה


מנהלים עם ביטחון


תחומי הביטחון העסקי והמודיעין העסקי התחרותי הפכו לכלים בלתי נפרדים מהזירה הארגונית וישראל הפכה לאחת המדינות הדומיננטיות בתחום זה. כדי לבלוט בין המתחרים בתחומם, להתמודד עם משברים ולהתגונן מפני איומים קיברנטיים, יש צורך להחזיק בסל כלים ניהוליים רחב מאוד ולדעת להתנהל בתנאים של חוסר ודאות ודינמיות רבה.


האקדמית נתניה מציעה תכנית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול רב תחומי - סייבר, מודיעין תחרותי, ביטחון וניהול משברים. מסלול רב תחומי זה בתואר השני במנהל עסקים מעניק לסטודנטים ידע נרחב בתחום הניהולי והעסקי ומתמקד בהיבטים בביטחון בארגונים, כדי להתמודד עם אתגרי המאה העשרים ואחת בסביבה העסקית המתקדמת. הכלים שנלמדים במסלול זה מאפשרים לעובדים במערכת הביטחון להשתלב בתפקידים מבוקשים אחרי הפרידה וכן מסייע לבוגרים לשדרג את היכולות המקצועיות כבר במהלך השירות.


תכנית הלימודים


הסטודנטים במסלול לומדים על תפישת האבטחה בארגונים ובוחנים דרכים לניתוח של סיכונים ולבנייה של תכנית מתאימה להתגוננות מפניהם. כך הם סוקרים איומים עכשוויים במרחב הסייבר ורוכשים כלים מענף אבטחת המידע והגנה על רשתות. נוסף על כך, הם דנים בתחום המודיעין העסקי ותרומתו לפירמות וסוקרים שיטות לבנייה של ערכת מודיעין שמתאימה לצורכי הארגון. כמו כן, הם מכירים גישות לניהול של משברים ומצבי חירום ולמיון של עובדים תוך הקפדה על מהימנותם.

 


מתכונת הלימוד


אורכו של התואר השני הוא כשנה וחצי, הוא בנוי מארבעה סמסטרים שנלמדים ברצף, כולל חודשי הקיץ. שיעורים מתקיימים באחד מימי השבוע בשעות אחר הצהריים ובימי שישי בשעות הבוקר. הסטודנטים בהתמחות לוקחים חלק בקורסים עיוניים וגם בהרצאות אורח של בכירים מהתעשייה ומתחום המודיעין העסקי וכן בתרגולים מעשיים שכוללים משחקי תפקידים וניתוח של אירועים מן התעשייה.


נושאי הלימוד

 

  • יסודות סייבר
  • ניהול משברים
  • מדיניות עסקית
  • ניהול משא ומתן    
  • ועוד


סגל הוראה


ראש מסלול ההתמחות הוא דוקטור שמומחה לתחום המודיעין העסקי התחרותי. הוא משמש יועץ אסטרטגי לתחום ניהול המודיעין בסביבות תחרות עסקית בארגונים.


על מוסד הלימוד


בתואר השני במנהל עסקים באקדמית נתניה ומצעות התמחויות נוספות בהן תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול פרויקטים ומערכות מידע ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות ניהול משאבי טבע וסביבה. כמו כן, אפשר ללמוד בתכניות לתואר מוסמך כגון תואר שני בנדל"ן, תואר שני במשפטים ותואר שני בבנקאות ושוק ההון.

 


תנאי קבלה


תנאי הקבלה לתואר שני במנהל עסקים כוללים תואר ראשון בממוצע של לפחות 83. אין צורך בהצגת ציון בבחינת GMAT. כמו כן, מוסד הלימוד מביא בחשבון את הניסיון המקצועי של המועמדים ודורש הצגה של המלצות מגורמים מתאימים בתעשייה. התכנית מתאימה במיוחד לעובדים במערכת הביטחון כגון בצה"ל, משרד הביטחון, המשטרה ושב"כ.


תעודה


לבוגרים ניתן תואר שני MBA במנהל עסקים מטעם האקדמית נתניה, שם ההתמחות מצוין על גבי התואר.

עוד מסלולי לימוד - האקדמית נתניה
Whatsapp Whatsapp