רוצה פרטים על השלמת בגרויות - כפר סבא ורעננה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

שיפור בגרויות בשרון - בגרויות ברעננה, בגרויות כפר סבא

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על השלמת בגרויות - כפר סבא ורעננה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השלמת בגרויות ברעננה וכפר סבא


היכן משפרים בגרויות באזור השרון - רעננה וכפר סבא?


השלמת תעודת הבגרות היא בין הצעדים החשובים בדרך לקבלה ללימודים. ממוצע בגרויות גבוה יכול לסייע מאוד להתקבל למסלולי לימוד מבוקשים וכך לפתוח דלת לקריירות רבות ומגוונות. למי שמסיבות אלו ואחרות לא סיימו את בית הספר התיכון כשבידיהם תעודת בגרות מלאה יש שלל אפשרויות להשלים את תעודת הבגרות או לשפר את הציון במקצועות מסוימים בה.


תושבי אזור השרון שמעוניינים להשלים או לשפר בגרויות יכולים לעשות זאת קרוב לבית, במסגרת מכוני ההכנה השונים שממוקמים באזור. בערים רעננה וכפר סבא פועלות כמה רשתות שבהן אפשר ללמוד בקורסי הכנה לבגרות במקצועות החובה ובשלל מקצועות בחירה.

 


הייקיו HIGHQ


רשת הייקיו מפעילה שני סניפים באזור השרון, שלוחת רעננה ממוקמת במרכז אלרם שברחוב אחוזה. סניף כפר סבר נמצא מול קניון ערים, בבית בר עוז שברחוב וייצמן. בשני הסניפים אפשר להשלים בגרויות במקצועות חובה רבים ובהם בגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות ובגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות. נוסף על כך מציעים קורסי הכנה למקצועות בחירה לבגרות כגון בגרות בפיזיקה (5 יחידות) ובגרות בגיאוגרפיה (5 יחידות).


היקף קורסי ההכנה הוא כ - 300 שעות אקדמיות. הקורסים כוללים שיעורי תגבור ותרגולים בהם עונים על שאלות קשות ומחזקים את השליטה בנושאים מורכבים. למשלימים את הבגרות במתמטיקה מוצע גם אתר אינטרנט המכיל תרגולים ושיעורים מוקלטים וכן אפליקציות סלולר לתרגול נוסף. במכון זה אפשר גם ללמוד לקראת הפסיכומטרי, וכן בקורסי הכנה לבחינת אמי"ר ובקורסי אנגלית מדוברת.

 


זיו כספי


סניף השרון של מכון זיו כספי ממוקם בצומת רעננה - כפר סבא, במרכז שרונה שבדרך השרון. רשת זו עורכת קורסים להכנה לבגרות במגוון של מקצועות, ביניהם בגרות במתמטיקה (3 - 5 יחידות לימוד), בגרות באנגלית (4 או 5 יחידות), בגרות במדעי החברה, בגרות בלשון, בגרות בתנ"ך, בגרות באזרחות ובגרות בגיאוגרפיה. בזיו כספי יכולים משתתפים שעומדים בכל התנאים לגשת לקורס חוזר אם הציון שמתקבל נמוך מ - 90.


הקורסים מתקיימים בהתאם למועדי הבגרויות ואורכם נע בין שלושה לארבעה חודשים. במהלכם צוות המדריכים עוקב אחרי ההתקדמות של כל אחד מהתלמידים ומעניק סיוע נוסף באמצעות שיעורי תגבור גם מעבר למפגשים בכיתה. לקראת מועד הבגרות מתקיימים מפגשים במתכונת אינטנסיבית יותר בהם פותרים בחינות ממועדים קודמים. רשת זו מציעה גם קורס הכנה לפסיכומטרי.


אנקורי


באנקורי מפעילים סניף בעיר רעננה, שממוקם ברחוב אחוזה בעיר. אפשר ללמוד למרבית מקצועות החובה כגון בגרות במתמטיקה, בגרות באנגלית, בגרות בספרות, בגרות בהבעה עברית ובגרות בהיסטוריה וכן לשלל מקצועות בחירה מורחבים כגון בגרות בפיזיקה, בגרות בכימיה ובגרות בגיאוגרפיה.


במכון זה אפשר להשלים תעודת בגרות מלאה, בגרות חלקית וגם לשפר ציון במקצוע יחיד לפי הצורך. כמו כן, המכון שם דגש על גודל הכיתות ומקפיד על קבוצות קטנות. אנקורי מפעילה רשת של תיכונים אקסטרניים וכך תכניות הלימוד מותאמות במיוחד לתכנים העדכניים כפי שאלה מוכתבים על ידי משרד החינוך. רשת זו מציעה לתלמידים גם קורס פסיכומטרי.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על השלמת בגרויות - כפר סבא ורעננה?

רוצה לדעת יותר על השלמת בגרויות - כפר סבא ורעננה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

רוצה לדעת מה לעשות עם החיים שלך?


יש לך הזדמנות לעשות צעד משמעותי בחיים שלך עוד היום! 

Whatsapp Whatsapp