רוצה פרטים על קורס אנגלית בשרון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי השפה האנגלית באזור השרון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אנגלית בשרון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי אנגלית בשרון


מעוניינים בקורס אנגלית בנתניה, בכפר סבא, בחדרה ובסביבה?


המציאות העסקית של היום הביאה לכך שהעולם כולו מתנהל כמו כפר גלובלי אחד. ארגונים ישראלים צריכים לבצע שיתופי פעולה מתמידים עם עסקים ממדינות ברחבי העולם, כשאחד הכלים החיוניים לביצוע התנהלות זו הוא שליטה טובה באנגלית. גם בחיי היום יום, הטכנולוגיה והרשתות החברתיות מעלות את הצורך שלנו להבין אנגלית ולשוחח בה באופן בטוח ושוטף.


מי שמעוניינים ללמוד את השפה הבינלאומית, או מי שכבר יודעים אנגלית אבל מחפשים דרך ללטש ולשפר את השליטה שלהם בשפה זו, יכולים לקחת חלק במסלולים מגוונים ללימוד השפה האנגלית. אלה מוצעים ברמות קושי שונות וחלקם מותאמים למטרות ספציפיות, כגון קורסי אנגלית עסקית או אנגלית מדוברת.


מי שמתגוררים באזור השרון ומחפשים הכשרה קרוב לביתם יכולים למצוא מגוון של מוסדות לימוד שבהם אפשר ללמוד אנגלית. המכללות ובתי הספר ממוקמים בערים כגון נתניה, כפר סבא, הרצליה וחדרה. בחלק מהמוסדות אפשר לבחור בקורסי ערב או מסלולי לימוד גמישים וכך להתאים את לימוד האנגלית לחיים האישיים, בדרך לקידום היכולות האישיות ולשדרוג הקריירה.

 


לימודי אנגלית בנתניה


המכללה למינהל


במכללה למינהל, המפעילה שלוחה בעיר נתניה, אפשר ללמוד בקורס אנגלית עסקית. מטרתו של הקורס היא שיפור כישורי התקשורת העסקית והארגונית של המשתתפים בשפה האנגלית, לרבות יכולות הבנת הנשמע, השיחה בעל פה והכתיבה העסקית. הם לומדים על ביטויים עסקיים רלבנטיים לתהליכים כגון עסקאות מול גורמים בחו"ל והבדלים תרבותיים מבחינה עסקית.


המסלול נפרש על פני כ - 40 שעות לימוד אקדמיות והוא נערך במסלול ערב שמתאים לשילוב עם עבודה. לאורך הקורס מתרגלים כישורים כגון ניהול משא ומתן בשפה האנגלית, כתיבה של מיילים ותכתובת עסקית והעברת מצגות. מתקיימות כמה מטלות ופרויקטים יישומיים להטמעת החומר. במכללה עורכים שלל תכניות להכשרה מקצועית לצד מסלולי לימודי הנדסאים. תכניות הלימוד מותאמות לדרישות התעשייה וכך אפשר לבחור בין קורסים בתחומים כגון חשבונאות, ניהול, מחשבים, הכשרת טכנאים וגרפיקה.


הייקיו HIGH Q


למוסד זה שלוחה בעיר נתניה ושלוחות נוספות באזור השרון, לרבות בחדרה, ברעננה, בהרצליה ובכפר סבא. בבית הספר מתקיים קורס אנגלית מדוברת, ששם דגש על שיפור יכולות השיחה השוטפת באנגלית. המסלול נלמד בשיטה שקרויה 'השיטה הקוגניטיבית' שמדמה את האופן בו ילדים רוכשים שפה דרך התנסות בפועל.


הקורס מוצע ברמות שונות לפי הרקע של המשתתפים ושליטתם הקודמת באנגלית. התרגולים מתקיימים בקבוצות קטנות במיוחד. אורכו של הקורס הוא כשלושה חודשים והוא משלב תרגולים פרקטיים ושיחות בכל שיעור. במוסד הלימוד אפשר ללמוד גם בקורס הכנה לבחינת אמי"ר, בקורס פסיכומטרי ובתכניות להשלמת בגרויות.

 


לימודי אנגלית בכפר סבא


מכללת השרון


במכללת השרון שבכפר סבא מתקיימים שני קורסים באנגלית מדוברת, האחד ברמת מתחילים והשני ברמת מתקדמים. אורכם של שני הקורסים כעשרה מפגשים והם כוללים כ - 40 שעות לימוד. במסלול אנגלית למתחילים רוכשים אוצר מילים בסיסי, מכירים את האותיות באנגלית ולומדים על כללי ההגייה. מסלול זה מתאים לחסרי ידע קודם באנגלית, בכל הגילים.


המסלול למתקדמים מספק מיומנויות הבנה גבוהות יותר של שיחות וטקסטים. בשני התכניות שמים דגש על הגברת הביטחון העצמי של התלמידים ועידודם לשוחח בחופשיות באנגלית ומבלי חשש. המכללה עורכת מגוון של קורסים ותכניות הכשרה מקצועית, בתחומים כגון בניית אתרים, הנהלת חשבונות, כתיבה ושימוש ביישומי מחשב כגון תוכנת אקסל.

 

 

לימודי אנגלית ברעננה

 

ברליץ


בית הספר לשפות ברליץ מפעיל שלוחה בעיר רעננה שבה יכולים ללמוד תושבי השרון במגוון של קורסים. בין היתר מתקיימים בברליץ רעננה קורסים ללימוד השפה האנגלית ברמות שונות, הכוללים קורס אנגלית למתחילים וקורס אנגלית למתקדמים. מתקיים גם קורס אנגלית עסקית. בקורסים בברליץ שמים דגש על השפה בעל פה ועל פיתוח שליטה ושטף באנגלית מדוברת.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אנגלית בשרון?

רוצה לדעת יותר על קורס אנגלית בשרון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: שפות

התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp