מלגות לסטודנטים בכפר סבא

מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות לחץ/י מלגות לסטודנטים 

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מלגות לתושבי כפר סבא - מלגות לימוד לסטודנטים בכפר סבא


סטודנטים בכפר סבא, חיפשתם מלגות לימוד?


סטודנטים שלומדים או מתגוררים בכפר סבא ומחפשים סיוע בתשלום שכר הלימוד יכולים להסתייע בשלל מלגות לסטודנטים המוצעות בעיר. חלק מן המלגות ניתנות על ידי ארגונים ועמותות או מטעם העירייה, בעוד מלגות אחרות מופעלות על ידי מוסדות לימוד שממוקמים בכפר סבא. ניתן לקבל מלגות מסוגים שונים, כגון מלגות מעורבות חברתית, מלגות למצטיינים ומלגות לפי תחום הלימוד. רבות מן המלגות מותנות בהשתתפות בפרויקטים חברתיים ובמתן שעות התנדבות למען הקהילה.


אלה הן מלגות הלימוד שמוצעות לסטודנטים מכפר סבא:


שימו לב, המלגות משתנות מעת לעת. אנו ממליצים לפנות ישירות למוסדות הלימוד כדי לקבל את המידע המדויק והעדכני ביותר לגבי מלגות לימוד.

 

 

מלגות מטעם קרנות וארגונים


מלגות הקרן על שם שושנה ופנחס ספיר: קרן שושנה ופנחס ספיר מעניקה מלגות בשיתוף מפעל הפיס, שמיועדות לסטודנטים בני העיר כפר סבא. עליהם להציג רישום על מגורים בעיר בתעודת הזהות. זוהי מלגה לסטודנטים לתואר ראשון בין הגילים 18 - 35 שנים. כדי לקבל את המלגה, יש לקחת חלק ב - 125 שעות שנתיות של פעילות התנדבותית למען הקהילה. רקע התנדבותי קודם יכול להוות יתרון וכן הצטיינות בלימודים. נוסף על כך וועדת המלגה מביאה בחשבון שיקולים סוציו אקונומיים בחלוקת המלגות. גובה מלגות אלה נע בין 4,000 - 12,000 שקלים.


מלגת נשים על שם שלי עמרמי בוזגלו: מלגה לסטודנטיות שמוענקת על ידי מועצת הנשים ומחלקת הצעירים של עיריית כפר סבא. המלגה ניתנת לסטודנטיות תושבות כפר סבא אשר נבחרות על ידי הוועדה. כדי לקבל מלגה זו על הסטודנטיות להגיש הצעות למיזמים קהילתיים לקידום של נערות בעיר ולאחר מכן להפעיל אותם במרכז הנוער העירוני. יכולות לקבל את המלגה סטודנטיות לתואר ראשון או לתואר שני שגילן 21 - 35 שנים. יש יתרון לסטודנטיות מצטיינות עם רקע קודם במעורבות חברתית. גובהה של המלגה כ - 10,000 שקלים.


פרויקט "עתיד בטוח": מלגת עתיד בטוח ניתנת לסטודנטים שלוקחים חלק בפרויקט עתיד בטוח למניעת אלימות בקרב בני נוער. הסטודנטים המלגאים מצטרפים כמדריכים בתכנית לפיתוח מנהיגות נוער ולמניעת אלימות בבתי ספר. סטודנטים שהם תושבי כפר סבא או בוגרי העיר שלומדים לתואר ראשון או לתואר שני יכולים לקבל את המלגה בכפוף לשעות המעורבות החברתית בפרויקט. יש צורך בניסיון קודם בהדרכת בני נוער וילדים. ישנה עדיפות לסטודנטים בשנים א' ו - ב' ללימודיהם. מתאימים שעומדים בדרישות אלה מוזמנים לעבור סדנת מיון. על הנחיית קבוצה אחת בהיקף של כ - 50 שעות הנחיה ועוד 50 שעות להכשרה ניתנת מלגה של כ - 6,000 שקלים. על הנחיית שתי קבוצות ניתנת מלגה של כ - 10,000 שקלים.

 

 


מלגות מטעם מוסדות לימוד


המכללה האקדמית בית ברל: המכללה האקדמית בית ברל מציעה מגוון של מלגות לימוד. אלה כוללות את מלגות קרנות המכללה לסיוע סוציו אקונומי; מלגות לסטודנטים לחינוך שלומדים במסלולים להוראת אנגלית ולחינוך היסודי; מלגות הצטיינות לסטודנטים בשנים מתקדמות וכן מלגות נוספות לסטודנטים שמשתתפים בתכניות מצוינות של מוסד הלימוד. הסטודנטים בבית ברל יכולים להסתייע גם בקרנות חיצוניות שונות.


מכללת אורט כפר סבא: מכללת אורט כפר סבא מעניקה מלגות לימוד להנדסאים שלומדים במסלולי הלימוד השונים בה. המלגות ניתנות על ידי דיקאנט הסטודנטים של מוסד הלימוד על פי קריטריונים שונים, כגון תחום הלימודים, מצב סוציו אקונומי, מצב משפחתי ושיקולים נוספים.

 

 

Whatsapp Whatsapp