רוצה להשלים בגרות? לשפר ציון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

בגרות באילת - קורס השלמת בגרויות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הכנה לבגרויות באילת? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


להשלים בגרויות באילת והסביבה


תושבי אילת - רוצים לשפר בגרויות?


תעודת בגרות מלאה ואיכותית היא בין המצרכים החשובים ביותר למעוניינים להתקבל ללימודים, בין אם לימודים אקדמיים לתואר ראשון, לימודי הכשרת הנדסאים וגם מסלולים רבים ללימודי תעודה. לפי הנחיות משרד החינוך בגרות מלאה היא כזו הכוללת 21 יחידות לימוד לפחות והיא מכילה את מקצועות החובה השונים.


מי שמסיבות שונות לא סיימו את התיכון כשבידיהם בגרות מלאה יכולים להשלים את החסר במסגרת מכינה לבגרות, בה מקבלים את כל ההדרכה והסיוע להשלמה של היחידות החסרות, וכן היא מתאימה למי שכבר מחזיקים בתעודת בגרות אבל ממוצע הציונים שלהם אינו גבוה מספיק לקבלה ללימודים. המכינות לבגרות מותאמות לדרישות של משרד החינוך ולתכניות הלימוד העדכניות ובסיומן הבוגרים יכולים לגשת לבגרויות כנבחנים אקסטרניים ולקחת צעד נוסף לעבר הלימודים בהם הם מעוניינים.


למתגוררים בעיר אילת ובסביבתה יש אפשרות להשלים או לשפר את ציוני הבגרות במסגרת מכינות המוצעות באזור. כך ניתן ללמוד לקראת הבגרויות קרוב לבית ולקבל את כל הכלים הנדרשים להצלחה בבחינות הבגרות. רוב מסלולי המכינה מאפשרים להתאים את התכנית לצורכים האישיים של התלמידים וכך לחסוך בזמן יקר ובכסף.

 

 

היכן לומדים?

 

  • אוניברסיטת בן-גוריון קמפוס אילת: נכון להיום, המכינה לבגרות היחידה שמוצעת בעיר אילת מתקיימת בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון. הקמפוס, שנוסד בשנת 2002 הוא חלק בלתי נפרד מקמפוס האוניברסיטה בנגב והוא בא לסייע בהנגשת השכלה גבוהה בפריפריה. המכינה לשדרוג, שיפור והשלמת תעודת הבגרות של קמפוס אילת מעניקה לבוגריה תעודת בגרות שמוכרת על ידי משרד החינוך ומאפשרת קבלה לכל מוסד אקדמי בארץ.


מתכונת המכינה


תכנית הלימוד במכינה מותאם אישית לכל אחד מן התלמידים בהתאם לצורכים האישיים שלהם, במטרה לסיים את השלמת הבגרויות בזמן הקצר ביותר האפשרי. התכנית מחולקת לכמה סמסטרים, אפשר ללמוד עד ארבעה מקצועות בגרות בכל סמסטר. בסיום כל אחד מהסמסטרים ניגשים לכל הבגרויות שנלמדו בו. לצורך השלמת תעודת בגרות מלאה, משך המכינה נע בין ארבעה לחמישה חודשים. המכינה נפתחת בשני מועדים במהלך השנה בהתאם למועדי הבגרויות - בגרות קיץ ובגרות חורף. במכינה מציעים גם סיוע לתלמידים לקויי למידה.


מקצועות לימוד


אלה המקצועות לבגרות שנלמדים במסגרת המכינה:

 

  • בגרות בתנ"ך - 2 יחידות
  • בגרות בהבעה - 2 יחידות
  • בגרות בספרות - 2 יחידות    
 


כמו כן, ניתן ללמוד לכמה מקצועות בחירה, בהם בגרות בגיאוגרפיה ברמת 5 יחידות. בגרות זו זמינה רק במועד הקיץ.


מלגות


רוב הסטודנטים במכינת הבגרויות בקמפוס אילת זכאים למלגות לימוד מלאות מטעם משרד החינוך או משרד הביטחון. הטבה זו אינה משפיעה על כספי הפיקדון הצבאי. במקרים מסוימים, התלמידים יכולים לקבל מלגות קיום, על בסיס מצב כלכלי או משפחתי.

 


קורס פסיכומטרי


בוגרי המכינה יכולים גם להשתתף בקורס פסיכומטרי ללא עלות, בהתאם לתנאים. מימון ההכנה לפסיכומטרי מתקיים על ידי היחידה להכוונת חיילים משוחררים, לפי האחוזים שקובעת וועדת המלגות. לקורס זה ניתן לגשת עד חמש שנים מיום השחרור משירות צבאי או לאומי ועד שנה מיום סיום המכינה.

 

שירות אישי חינם

רוצה להשלים בגרות? לשפר ציון?

רוצה לדעת יותר על הכנה לבגרויות באילת?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד הכנה לבגרויות באילת
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם?