רוצה פרטים על קורס הכנה לבגרות באשקלון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

שיפור בגרות באשקלון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הכנה לבגרות באשקלון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכנה לבגרות באשקלון


איפה משפרים ומשלימים בגרויות באשקלון?


אחד המרכיבים החשובים בדרך לקבלה לאקדמיה הוא תעודת בגרות מלאה ואיכותית. ממוצע גבוה בציוני הבגרות יכול לעזור להתקבל לחוגים מבוקשים רבים. מי שסיימו את התיכון ללא בגרות מלאה, או שממוצע הבגרויות שלהם אינו גבוה מספיק כדי להתקבל למסלולים מסוימים יכולים להשתתף בקורסי הכנה לבגרות בהם אפשר להשלים את המקצועות החסרים.


תושבי אשקלון והסביבה יכולים לבחור מבין כמה מוסדות להכנה לבגרות שממוקמים ברחבי העיר. חלק מתכניות השלמת הבגרויות מתקיימות במסגרת מכוני הכנה פרטיים ואחרות נערכות במסגרת מכינות שמפעילים מוסדות אקדמיים בעיר. במסגרת המסלולים ניתן ללמוד לקראת מקצעות החובה ורבים מבין מקצועות הבחירה לבגרות. לרוב אפשר להתאים את משך ותדירות הקורסים לצורכים האישיים וכך לעבוד וללמוד במקביל.


מכינות לבגרות באשקלון


המכללה האקדמית אשקלון


במכללה האקדמית אשקלון פועלת מכינה קדם אקדמית להשלמת בגרויות. מכינה זו מתאימה במיוחד לבוגרי שירות צבאי או לאומי בין הגילים 19 - 26 שברצונם להשלים את תעודת הבגרות או לשפר ציונים במקצועות מסוימים, לצורך קבלה למגוון החוגים שמתקיימים במכללה. המסלול מציע הכנה לכל מקצועות בגרויות החובה ולחלק ממקצועות החובה שנלמדים ברמת 5 יחידות. מכינה זו מוכרת ללימודים על חשבון הפיקדון עבור חיילים משוחררים.


משך המכינה לבגרות משתנה לפי צורכי התלמידים וכמות המקצועות שברצונם להשלים. ישנה אפשרות לקבלת מלגות השלמת בגרויות (לרוב על סמך מצב סוציו אקונומי) ולהשתתפות באבחונים לאיתור של לקות למידה. תלמידי המכינה יכולים גם ללמוד בקורס פסיכומטרי בעלות מוזלת. כמו כן, המכללה מפעילה מסלולי מכינה נוספים, בהם מכינה ייעודית למדעי המחשב וכלכלה ומכינה ייעודית למדעי החברה. מכינות אלה מחליפות את תעודת הבגרות ומאפשרות קבלה למסלולים מגוונים במכללה. מוצעת גם מכינת 30+ שמיועדת למועמדים מעל גיל 30 בוגרי 12 שנות לימוד.

 


מכונים להכנה לבגרות באשקלון


הייקיו HIGHQ


לרשת ההכנה הייקיו סניף באשקלון הממוקם בקניון חוצות. במכון זה אפשר ללמוד לקראת מבחנים בשלל מקצועות, בהם הבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות, בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות, בגרות בלשון וגם לחלק ממקצועות הבחירה, בהם בגרות בפיזיקה ובגרות בגיאוגרפיה.


תלמידי קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה יכולים להיעזר באתר אינטרנט ובו ניתן לפתור בחינות משנים קודמות, לתרגל נושאים שונים ולצפות בשיעורים מוקלטים בספריית השיעורים הוירטואלית (שנקראת LOD). כמו כן באפשרותם לתרגל גם דרך אפליקציות ומשחקי למידה במובייל.


בית הספר חרשן


סניף אשקלון של רשת ההכנה "חרשן" ממוקם ברחוב אורט בעיר. בית הספר מציע קורסים להשלמה ולשיפור בגרויות במרבית מקצועות החובה והבחירה, הכוללים בגרות במתמטיקה, בגרות בלשון, בגרות באנגלית, בגרות בתנ"ך ואחרים.


הקורסים כוללים שיעורים פרונטליים בכיתה וגם שיעורי עזר שמוצעים בכל ימי השבוע בהם מקבלים תגבור נוסף במקרה הצורך. שיעורים אלה מוצעים בהכנה לבגרות במתמטיקה, לבגרות באנגלית ולבגרות בפיזיקה. ברשת זו ניתן ללמוד גם בקורסי פסיכומטרי. כמו כן מציעים לתלמידים שירותי ייעוץ שיכולים לסייע להם לבחור במסלול לימודים שמתאים להם.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הכנה לבגרות באשקלון?

רוצה לדעת יותר על קורס הכנה לבגרות באשקלון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם? 

Whatsapp Whatsapp