לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מלגות > מלגות באילת

מלגות לימוד לתושבי אילת


מעל 1,000 מלגות, לא תמצא/י אחת בשבילך?

 

למעבר ללוח מלגות - לחץ/י רשימת מלגות
עוד מסלולים ומידע
הגרלת מלגת לימודים בישראל
מלגות לחיילים
עידוד השכלה במדעים ובטכנולוגיה
מלגות לעידוד נשים באקדמיה
מלגת מפעל הפיס
מלגות לעדה האתיופית
מלגות חונכות
מלגת דיור
מלגה לבגרות
מלגות דתיים חרדים
 
 
מלגות פריפריה
מלגות פר"ח
מלגה לתואר ראשון
מלגות תואר שני
מלגות לפוסט דוקטורט
מלגות לקליטת סגל
מלגות לתואר שלישי
מלגות קיום
מלגות חו"ל
פרסום מלגה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

סטודנט? אתר לימודים בישראל מחלק לך מלגה! לפרטים והרשמה>> (בחסות)

מלגות לסטודנטים באילת - מלגות לימודים לסטודנטים באילת


סטודנטים באילת, רוצים לקבל מלגה?


העיר אילת היא בית למגוון של מוסדות אקדמיים, אלה כוללים שלוחות וקמפוסים של מוסדות לימוד בערים אחרות - כגון אוניברסיטת בן גוריון או מכללת לוינסקי וכן מכללות ובתי ספר שונים ללימודי הוראה, ללימודי תעודה או ללימודי הנדסאים. מאות סטודנטים לומדים היום במוסדות השונים באילת לתכניות לתואר ראשון, לתארים מתקדמים וללימודי תעודה. כמו כן, צעירים רבים תושבי העיר אילת לומדים במוסדות בערים קרובות לה באזור הדרום, או במוסדות באזורים אחרים בארץ.


סטודנטים שהם תושבי העיר אילת או סטודנטים מערים אחרות שלומדים באילת יכולים להיות זכאים למגוון של מלגות לימוד. חלק מן המלגות מוענקות על ידי העירייה, אחרות מטעם מוסדות הלימוד בעיר וחלקן מטעם גופים וקרנות פרטיים. באמצעות מלגות אלה, הסטודנטים יכולים לקבל סיוע במימון עלויות שכר הלימוד ובעזרתו להתמקד בהצטיינות בלימודים ולא במימון עלויות התואר.


הקריטריונים לקבלת המלגות משתנים ממלגה אחת לאחרת. בחלק מן המקרים הן מוענקות לסטודנטים שלוקחים חלק בפרויקטים חברתיים התנדבותיים שמתקיימים בעיר אילת. מלגות אחרות ניתנות לסטודנטים מצטיינים במיוחד שמגיעים להישגים מרשימים במהלך לימודיהם או במסגרת המחקר שהם מבצעים בעיר. סטודנטים אילתיים יכולים ליהנות גם ממלגות סוציו אקונומיות וממלגות לחיילים משוחררים.


קרן אילת - מלגות לימודים עיריית אילת


עיריית אילת מעניקה מלגות לסטודנטים תושבי העיר באמצעות "קרן אילת", אשר פועלת לעידוד להשכלה אקדמית כאמצעי לקידום הסטודנטים לשוק התעסוקה. הקרן נוסדה בשנת 1986 במטרה לקיים מיזמים בתחומי התרבות והחינוך כדי לשפר את איכות חייהם של תושבי אילת מבחינות אלה. הקרן מחלקת מדי שנה מאות מלגות לסטודנטים שלומדים במוסדות הלימוד השונים בעיר, לרבות סטודנטים לתואר ראשון ולתארים מתקדמים.


המלגות ניתנות מדי שנה לסטודנטים שלומדים באילת, וכן לתושבי העיר שלומדים בחוץ לאילת אשר לומדים מקצועות שאינם נלמדים בעיר עצמה. הקרן מסייעת למימון שכר הלימוד לסטודנטים שלומדים במוסדות המוכרים על ידי המל"ג. עליהם להיות בוגרי שירות צבאי או לאומי מלא. המלגה מתאימה גם לעולים חדשים. עליהם לעמוד בדרישות הוותק לתושבות בעיר אילת שמציבה הקרן. סטודנטים מתחת לגיל 35 אשר לומדים באילת פטורים מהצגת וותק בעיר, בתנאי שבתעודת הזהות מצוינת כתובת מגוריהם באילת. סטודנטים שלומדים מחוץ לאילת נדרשים להיות תושבי העיר לפחות חמש שנים ברציפות לפני תחילת לימודיהם. עולים חדשים שהם תושבי אילת נדרשים להתגורר בה ברציפות לפחות שלוש שנים.


כמו כן, במסגרת הדרישות לקבלת מלגות קרן אילת, על הסטודנטים לקחת חלק בפעילות התנדבותית בקהילה. הם נדרשים לקחת חלק בפעילות לפי מסלול המלגה שהם בוחרים.

 

 

מלגת אורות במדבר


מלגת אורות במדבר היא מלגת יהדות אשר פועלת זה מספר שנים בעיר אילת. המלגה שואפת לסייע לסטודנטים להכיר לעומק את השורשים והמקורות היהודיים וכך לחזק את תחושת השייכות שלהם לארץ ולעם היהודי. במהלך פעילות המלגה הסטודנטים לוקחים חלק בקבוצות לימוד, בהרצאות ובפעילויות ובמהלך כל אלה פועלים לסגל לעצמם נקודת מבט רחבה על עולם היהדות ועל המציאות העכשווית במדינת ישראל דרך דיון בסוגיות אקטואליות שונות באמצעות כלים מן היהדות. המלגה מתאימה לסטודנטים שלומדים בעיר אילת במגוון של תכניות ומסלולים, היא מיועדת לסטודנטים לתואר ראשון, לתואר שני וללימודי הנדסאים. הקבלה לתכנית זו מותנית במעבר ראיון קבלה. היקפה של המלגה הוא עד 4,000 שקלים לשנה.


מלגת מגבית קנדה


גובה מלגת מגבית קנדה הוא כ - 2,500 שקלים לשנה. היא ניתנת לסטודנטים אשר לומדים בעיר אילת, אשר לוקחים חלק בפעילות התנדבותית במסגרת פרויקט פר"ח. המלגה מיועדת לבוגרי שירות צבאי או לאומי מלא, שלומדים בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון. המלגה איננה מתאימה לסטודנטים שלומדים בחוגים להנדסה ולחשבונאות.


במסגרת התנאים לקבלת מלגה זו, על הסטודנטים להיות תושבי אילת בפועל (או תושבי חבל אילות), או לחלופין להיות עולים חדשים תושבי אילת שאינם מקבלים סיוע בתשלום שכר הלימוד מטעם משרד הקליטה. כמו כן, מלגות אלה מוענקות לסטודנטים מתחת לגיל 35, או מי שטרם עברו 5 שנים ממועד שחרורם מצבא קבע. עליהם ללמוד בהיקף של לפחות 15 שעות שבועיות באחד מן הסמסטרים ו - 20 שעות שבועיות לפחות בשני הסמסטרים. קבלתה של מלגה זו מוגבלת לעד ארבע שנות לימודים והיא מתאימה לסטודנטים לתואר ראשון.

 


מלגת יורדים בטוח לאילת


מלגת יורדים בטוח לאילת מתקיימת במסגרת מיזם המשותף למשרד החינוך, לעמותת "ידידים" ולחברת אגד. במסגרתה, סטודנטים מלווים בני נוער שנוסעים באוטובוסים לאילת במהלך חופשת הקיץ ללא הוריהם, ומשמשים עבורם מעיין "מבוגרים אחראיים" ודמויות סמכותיות ומדריכות. במהלך התכנית, הסטודנטים שוהים יחד עם בני הנוער כשבוע בעיר ומסייעים לאנשי חינוך במקום בהכוונתם במוקדי בילוי ציבוריים. הם מסיירים בחופים ובפאבים ועוזרים למנוע מקרים של אלימות ובהתמודדות עם מצבי סיכון אליהם עלולים להיקלע בני הנוער במהלך הנופש בעיר. גובהה של מלגה שניתנת לסטודנטים שלוקחים חלק בתכנית זו הוא עד 10,000 שקלים.


מלגות המכון הבין אוניברסיטאי למדעי הים באילת


המכון הבין אוניברסיטאי למדעי הים נוסד בשנת 1968 על ידי המעבדה לביולוגיה ימית של האוניברסיטה העברית. מוסד זה מנהל פעילות מחקר שנפרשת על פני מגוון תחומי דעת שנוגעים למדעי הים, בין היתר נוירוביולוגיה, אוקיאנוגרפיה, אקולוגיה וביולוגיה של חסרי ובעלי חוליות. המכון מעניק מלגות לתואר שלישי, שמיועדות לדוקטורנטים מצטיינים שלוקחים חלק במחקרי המכון. בין היתר, מוענקת מלגה על שם אורן ברקו לסטודנטים מצטיינים שמסיימים את המחקר באילת; מלגה על שם חן אפרת לעוזרי הוראה מצטיינים שמדריכים קורסים במכון הבין אוניברסיטאי; מלגה על שם שושנה פידלר לדוקטורנטים מצטיינים; ומלגות מחקר שבאה לעודד סטודנטים שאינם תושבי העיר אילת לערוך את המחקרים שלהם במכון.

 


קמפוס אילת מלגות


קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון שואף לסייע לסטודנטים מבחינה כלכלית במהלך לימודיהם וכך מציע להם מגוון של מלגות לימוד. בין המלגות החיצוניות שפועלות בשיתוף עם קמפוס אילת אפשר למצוא את מלגת פר"ח, מלגת מגבית קנדה ומלגת ההשלמה. סטודנטים שלומדים בקמפוס אילת יכולים להסתייע גם במלגות כלליות כגון מלגות משרד החינוך, מלגת קרן הישג, מלגות משרד הביטחון ועוד שלל מלגות והטבות.


כמו כן, סטודנטים בקמפוס אילת יכולים להיעזר במלגת דיקן הסטודנטים של האוניברסיטה, המיועדת לסטודנטים עם צורך בעזרה כלכלית. גובה והיקף מלגות הסיוע נקבע לפי החלטת וועדה ציבורית. המלגות מיועדות לסטודנטים לתואר ראשון, יש צורך לקחת חלק בפעילות התנדבותית כדי לקבל את המלגה.


קמפוס אילת - מכללת לוינסקי לחינוך


מכללת לוינסקי לחינוך מפעילה שלוחה בעיר אילת, אשר בה מתקיימים מגוון מסלולי לימוד בתחום החינוך וההוראה. המכללה מציעה ממלגות לימוד לחיילים משוחררים, שנרשמים ללימודים לתואר הראשון במכללה. המלגה לסטודנטים לחינוך מתאימה לחיילים משוחררים עד חמש שנים ממועד שחרורם. המלגה מעניקה סיוע לתשלום שכר הלימוד בשנת הלימודים הראשונה לתואר.

 

מרכז צעירים אילת


מרכז הצעירים של העיר אילת מציע לסטודנטים ולמועמדים ללימודים לקבל שירותי ייעוץ וסיוע במציאת מלגות. מרכז זה פועל לטובתם של הצעירים תושבי אילת בעוד מגוון של מובנים, כגון פיתוח קהילתי, מיזמים ופרויקטים חברתיים, אירועי תרבות, סיוע למשפחות צעירות ועוד שלל היבטים. מרכז הצעירים גם מציע למועמדים ללימודים סיוע בהכוונה למסלולי לימודים שמתאימים להם ובבחירת לימודים.

 

רשימת מלגות: מלגות באילת
לכל המלגות
 יורדים בטוח לאילתהגישו מועמדות
 מכללת לוינסקי אילת - מלגה לחיילים משוחרריםהגישו מועמדות
 מלגת אוניברסיטת בן גוריון באילתהגישו מועמדות
 קרן אילת – עיריית אילתהגישו מועמדות
 המרכז האקדמי למשפט ולעסקים - מלגת ספורטהגישו מועמדות


שאלות הגולשים מהפורום: מלגות באילת
כניסה לפורום מלגות
 מלגה ללימודי הוראה בלוינסקי10/04/2019    (76 צפיות)
 מלגות מתאימות לתושבי אילת לשנה יג23/08/2018    (214 צפיות)
 מלגות לתושבי אילת - לימודים בירושלים19/08/2017    (633 צפיות)
 מלגת פריפריה לתושבי העיר אילת02/08/2017    (687 צפיות)
 בקשת מלגה לתואר ראשון במכללת ספיר16/04/2017    (446 צפיות)
 מלגה לתושבי אילת לתואר ראשון24/08/2016    (448 צפיות)
 מלגה ללימודים באריאל ללא התנדבות קבועה12/08/2015    (576 צפיות)
 פרויקט אופקים להייטק - מכינה בבן גוריון16/04/2015    (768 צפיות)
 מילגה לסיוע בשכר לימוד וקיום 21/10/2014    (749 צפיות)
 חיפוש מלגות לראיית חשבון במכללת כרמל29/09/2014    (633 צפיות)
 מלגת קיום ללימודי ריפוי בעיסוק ויוצאי פריפריה06/08/2014    (563 צפיות)
 מלגה לרכישת מקצוע לאם חד הורית20/07/2014    (698 צפיות)
 מלגה ללימודי הנדסאי בטכני חייל האוויר26/06/2014    (660 צפיות)
 מלגה למכללה באילת22/04/2013    (869 צפיות)
 מלגת לימודים מלאה באילת25/02/2011    (1140 צפיות)
 מלגה למקצוע שיננית19/04/2010    (1873 צפיות)
 
פורומים בתחום
פורום מלגות
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
מסלול מצטיינים בפקולטות שונות בישראל
מלגות לימודים לאימהות חד הוריות ולהורים יחידנים
מלגות מצטיינים למועמדים ולסטודנטים
מלגות ללימודי רפואה
מלגות להנדסאים - פרויקטים וקרנות
עוד מאמרים
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קבלת אישורים למלגות שיקום שכונות (לפני 46 דקות)
מתי תפתח שוב המלגה? (לפני 51 דקות)
קבלה אישור למלגת ההסתדרות (לפני 4 ימים, 14 שעות, 16 דקות)
יצירת קשר עם הסתדרות המורים בקשר למלגה (לפני 4 ימים, 23 שעות, 18 דקות)
תודה רבה. עזרת מאוד (לפני 6 ימים, 18 שעות, 5 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD