קורס מדריכי חדר כושר במכללת גבעת וושינגטון לדתיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על גבעת וושינגטון - מדריכי כושר דתי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מדריכי כושר לדתיים במכללת גבעת וושינגטון

 

לאמן בכל הכוח

 

בעשור האחרון המודעות לכושר גופני ולתזונה נכונה הולכת וגוברת, ואיתה גדל מספר האנשים שמקדישים זמן רב לפעילות גופנית במכוני הכושר. חלקם עושים זאת כדי לנהל אורח חיים בריא וחלקם כדי לשמור על הגזרה, אך גם אנשים עם הכוונות הטובות ביותר יכולים להזיק לעצמם פיזית אם הם לא יודעים להשתמש בצורה נכונה במכשירים שחדרי הכושר מציעים.

 

לשם כך מכוני הכושר נזקקים למדריכי כושר מקצועיים אשר מכירים את המכשירים השונים ויודעים להתאים אותם למטרות של כל מתאמן. כמו כן הם נזקקים למדריכים אשר יכולים לבנות תכניות אימון ריאליות אשר בשילוב עם תזונה נכונה יביאו לתוצאות הרצויות וירצו את המתאמן.

 

 

תכנית לימודים

 

קורס מדריכי כושר במכללת גבעת וושינגטון לדתיים מכשיר מדריכים לכושר גופני ולבריאות בדגש על כושר בריא, בטיחותי ותקין. התלמידים לומדים את עקרונות האימון בחדר כושר והם רוכשים את הידע הנצרך בתחומים השונים של הכושר הגופני. במהלך הקורס הסטודנטים רוכשים ידע עיוני, כמו אנטומיה, פיזיולוגיה, תזונה לספורטאים, תורת האימון ופציעות ספורט.

 

כמו כן, הם לומדים כיצד אימון בחדר כושר משפיע על גוף המתאמן ואת דרכי האימון לפיתוח כוח. בהמשך, הם מקבלים הדרכה יסודית על המכשירים השונים המצויים בחדרי הכושר, כיצד לתפעל אותם, כיצד להתאימם לצרכים השונים ואיך להימנע מנזקים אפשריים. בנוסף, הסטודנטים לומדים קורס עזרה ראשונה אשר בסיומו יקבלו תעודת עזרה ראשונה, המהווה תנאי להסמכתם כמאמני כושר.


מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 279 שעות המכילות לימודים עיוניים ותרגולים מעשיים. המתכונת מורכבת מארבעה נושאים עיקריים: מדעי גוף האדם, האימון הגופני ומדעי הכושר, אימון קטינים בחדר כושר וקורס עזרה ראשונה.

 

נושאי הלימוד

 

 • תזונה במנוחה ובמאמץ
 • תורת התנועה
 • שיטות אימון בחדר כושר
 • פעילות גופנית בזמן חולי
 • בניית תכניות אימון
 • פיזיולוגיה של הגוף במאמץ
 • תורת הכושר הגופני
 • פיזיולוגיה של הגוף במנוחה
 • אנטומיה של גוף האדם    
 • פעילות גופנית בזמן בריאות    
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד

 

היחידה ללימודי תעודה של מכללת גבעת וושינגטון מציעה מגוון קורסים ללימודי תעודה בתחומים השונים. הלימודים שהמכללה מציעה מותאמים לתלמידים מהמגזר הדתי, המעוניינים להעשיר את עולמם ולהתפתח מקצועית. כל תכניות הלימוד משלבות לימוד עיוני עם פרקטיקה מעשית. בין הקורסים שמציעה היחידה ללימודי חוץ במכללה אפשר ללמוד קורס מדריכי שחייה, קורס מדריכי טאקוונדו, קורס מאמני טניס וקורס מדריכי כדורסל.

 

תנאי קבלה

 

הקורס פתוח לאנשים שגילם 17 ומעלה אשר נוהגים להתאמן באופן סדיר בחדר הכושר או שיש להם רקע בפעילות ספורטיבית. המועמדים צריכים להביא אישור רפואי המאשר שבריאותם תקינה. הקבלה לקורס מותנית במבחן מעשי ובראיון אישי.

 

 

תעודה

 

תלמידי הקורס אשר עוברים את מבחני הגמר העיוניים והמעשיים מקבלים תעודת מדריך כושר גופני ובריאות על פי חוק הספורט מטעם מכללת גבעת וושינגטון. התעודה כוללת אסמכתא המאפשרת אימון קטינים בחדר כושר. התעודה ניתנת רק לתלמידים אשר מחזיקים בתעודת עזרה ראשונה בתוקף.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת גבעת וושינגטון - המכללה האקדמית לחינוך

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית לחינוך גבעת וושינגטון

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp