רוצה פרטים על קורס פסיכומטרי אונליין?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכנה לפסיכומטרי אונליין מהבית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס פסיכומטרי אונליין? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכומטרי Online ללימוד מקוון מהבית

 

תקופת הקורונה העלתה את הצורך במסלולים ללמידה מהבית. במוסדות אקדמיים רבים מתאימים עצמם לרוח התקופה ומציעים מסלולים ללימוד מקוון. גם בתחום קורסי ההכנה לא נשארים מאחור ומציעים קורסים אונליין.


מי שמעוניינים ללמוד לקראת הבחינה בלי לצאת מהבית יכולים למצוא מספר מסלולים לקורס פסיכומטרי המתקיים במתכונת אונליין. מדובר בקורסים מקוונים שבהם נערכת למידה מרחוק בשילוב טכנולוגיות ועזרים שונים. בקורסים אלה ניתן להתכונן למבחן בתנאים גמישים וללא צורך להגיע לכיתה פיזית. קיימים סוגים רבים של מסלולים ללימוד אונליין לבחינה זו, וכך התלמידים יכולים להתאים את הקורס לצורכים האישיים שלהם וללוח הזמנים.

 

למי זה מתאים?


קורס זה יכול להתאים למגוון רחב של אוכלוסיות המעוניינות במסלול גמיש להכנה לבחינה, ללא למידה פרונטלית. הוא יכול להתאים במיוחד למי שאינם מעוניינים להגיע לכיתה פיזית בתקופת הקורונה ומעדיפים למידה מהבית בזמנים מאתגרים אלה.


כמו כן, הוא יכול להתאים לאנשים עובדים שברצונם לשלב את ההכנה לבחינה בשגרת העבודה והיום יום. מסלולים אלה הם לרוב גמישים באופיים וניתן לקבוע בהם את שעות התרגול וקצב הלמידה, כך שהם מתאימים למי שלוח הזמנים שלהם עמוס.


הקורסים מתאימים הן למי שניגשים למבחן בפעם הראשונה והן למעוניינים בשיפור ציון פסיכומטרי. כך יכולים ללמוד בהם מי שניגשים למבחן מספר רב של פעמים לצורך קבלה למסלולי לימוד מבוקשים במיוחד באקדמיה, שבהם תנאי הקבלה גבוהים.


בחלק ממכוני ההכנה, הקורסים יכולים להתאים גם ללקויי למידה ולאנשים עם הפרעות קשב וריכוז. בתכניות אלה ניתן להתאים את תכנית הלמידה לצורכים האישיים של התלמידים ולקבל הדרכה וסיוע אישיים באופן מקוון, תוך עבודה על נושאים שבהם מתקשים במיוחד, כגון במתמטיקה או באנגלית. בתכניות אלה לעיתים מתרגלים גם אסטרטגיות למידה וטכניקות להתמודדות עם חרדת מבחנים.

 

סוגי מסלולים


קיימים מספר סוגי קורסים, כאשר ההבדלים ביניהם הם בעיקר באופן הלימוד, בכמות התכנים המקוונים ובאופי המעורבות של המדריכים בתהליך הלמידה. כאשר ניגשים לבחור קורס, חשוב להביא בחשבון את השיקולים הללו כדי לקבל את ההחלטה באופן המותאם ביותר לצורכים האישיים. בין סוגי המסלולים המוצעים כיום בשוק:


מסלול לימוד live: קורסים אלה מתקיימים בדומה לקורסים הפרונטליים, אך הלמידה נעשית מהבית. התלמידים לוקחים חלק בשיעורים מקוונים המתקיימים בשידור חי, דרך ה - ZOOM או מערכות דומות, ויכולים להשתתף באופן פעיל בשיעור, לשאול שאלות ולבקש הסברים. השיעורים מוקלטים ונשלחים אל המשתתפים לאחר סיומם, כדי לאפשר חזרה על החומר לאחר מכן.


מסלול מקוון: בקורסים אלה מתבססים על שיעורים מוקלטים שבהם התלמידים יכולים לצפות מהבית בכל עת, בהתאם לצורכיהם. בניגוד לתכניות לייב, המשתתפים יכולים לבחור את שעות הלמידה.


מסלול הכנה עצמית: קורסים ייעודיים ללימוד עצמי לפסיכומטרי. מתאימים בדרך כלל למי שניגשים בפעם השנייה למבחן או למי שמעוניינים לשפר ציון. בקורסים אלה הלמידה מתבססת על ערכות ספרים ותרגילים מקוונים שאותם מבצעים לבד מהבית. בדרך כלל נכללת גם הדרכה של מרצה או בדיקת מבחנים, אולם מעורבות המרצות מצומצמת מאשר בקורסים הרגילים ונדרשת עצמאות והשקעה אישית רבות יותר מצד התלמידים.


מסלולים משולבים: קיימים קורסים היברידיים שבהם משולבת למידה מקוונת יחד עם מפגשים פרונטליים בכיתה. תכניות אלה יכולות להתאים למי שמעוניינים בלמידה מהבית ובאותה עת רוצים לשמור על האפשרות להיפגש עם המרצים וחברי הכיתה באופן מוחשי.


תרגולים אונליין: לצד הקורסים המלאים, ניתן למצוא ברשת מגוון תכנים לפסיכומטרי ללא עלות. מדובר בדרך כלל בתרגילים הנגישים חינם באתרים שונים וכן סימולציות הזמינות לסטודנטים המעוניינים בתרגול נוסף לקראת המבחן.


תכנית הלימודים


במהלך הקורסים מקבלים הכנה ממוקדת לקראת המבחן, תוך היכרות עם כל החלקים והמרכיבים בו. התכנים מותאמים לדרישות המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, שהוא הגוף העורך כיום את הבחינה ומפקח על תכניה.


נלמדים כלים למענה על שאלות בחשיבה כמותית (מתמטיקה), חשיבה מילולית ואנגלית, וכן עקרונות בכתיבה לפרק החיבור. בפרקי העברית והאנגלית מפתחים את אוצר המילים ומכירים ביטויים נפוצים ובמקביל בונים יכולות הבנת הנקרא וכתיבה. הלמידה היא תהליך הדרגתי כאשר המשתתפים משתפרים משיעור לשיעור, תוך פיקוח וליווי של מדריכים ומורים.


אחד הדגשים בקורס הוא פיתוח "חשיבה פסיכומטרית" ואסטרטגיות להתמודדות עם שאלות מורכבות בתנאי לחץ וזמנים קצרים, בדומה לנדרש במבחן עצמו. המשתתפים לומדים לחלק זמנים באופן יעיל, לבחור תשובות ולאתר שאלות מאתגרות במיוחד.

 

מתכונת הלימוד


במסלולי לימוד אלה הדגש הוא על ההכנה המקוונת והאפשרות ללמוד מהבית. הלמידה בקורסים אונליין מתבצעת באמצעות מערכות לימוד מקוונות או ZOOM. הן מבוססות על צפייה בשיעורים מוקלטים או השתתפות בשיעורים בלייב. כמו כן, משולבים בקורסים תרגילים מעשיים כגון סימולציות מבחן, תרגילים מעשיים וכלים לתרגול אוצר מילים. ברבים ממכוני ההכנה מציעים גם אפליקציות ובהן משחקי למידה וכלים לתרגול אנגלית וחשיבה מילולית. במקביל ללמידה המקוונת, המדריכים עורכים ביקורת על הישגי התלמידים, בודקים סימולציות ומציעים מענה על שאלות.


אורך הקורסים הוא לרוב מספר חודשים, בדרך כלל בין חודשיים וחצי לארבעה חודשים, הם מתקיימים בדרך כלל בהתאם למועדי הפסיכומטרי שנערכים כל כמה חודשים, כדי לאפשר למשתתפים הכנה מתאימה בדרך ליום הבחינה.

 

מוסדות


איזי וויי - EZ WAY: ברשת איזי וויי מציעים קורס אונליין לייב, שבו נערכים שיעורים מקוונים בשידור חי. המשתתפים מקבלים גישה לחומרי למידה ותרגול דיגיטליים, לומדות, משחקי לימוד, סרטונים ועוד, וערכת ספרי לימוד. המדריכים בקורס מנתחים את ההתקדמות האישית של הסטודנטים ובונים עבורם תכנית אישית לפי צורכיהם. ניתן לקבל מענה גם באמצעות צ'אט או בווטסאפ. שיטת הלימוד יכולה להתאים למגוון אוכלוסיות, לרבות תלמידים המתקשים במתמטיקה או באנגלית וכן למתמודדים עם הפרעות קשב. תלמידים הזקוקים לכך יכולים לקחת חלק בתרגילים לפיתוח אסטרטגיות למידה. בין הקורסים הנוספים שניתן לקחת בהם חלק ברשת זו נכללים קורס ללקויי למידה וקורס במתכונת אחד על אחד שבו לומדים עם מדריך באופן פרטני.

 

קידום: במכון ההכנה מתקיים קורס Home, מסלול ללימוד עצמי שבו התלמידים לוקחים חלק בתרגולים מקוונים וסימולציות ומקבלים ערכת ספרי לימוד. הסטודנטים מקבלים ליווי יום יומי מהמדריך ולשאול שאלות וגם לצפות בפתרונות לשאלות ותרגילים. ברשת ניתן למצוא קורסי הכנה לבחינות נוספות, כגון קורסים להכנה לבגרויות.

 

הייקיו - HighQ: לחברה זו קורס הכנה Live שבו מתקיימים שיעורים מרחוק במתכונת שידור חי, הסטודנטים לומדים בשעות קבועות ובימים קבועים בשבוע עם מדריך, כאשר השיעורים משודרים במתכונת מקוונת והמשתתפים יכולים לקחת חלק פעיל בשיעור מהבית, לקבל מענה על שאלות ולתרגל. במכון זה מתקיימים גם מסלולי הכנה לבגרות במתכונת פרונטלית, בהם קורס הכנה לבגרות אונליין, במקצועות אנגלית ומתמטיקה. הקורסים הפרונטליים של החברה מתקיימים בפרישה ארצית.


יניב טלמור: חברה זו לקורסי הכנה מציעה קורס מקוון ללמידה עצמאית, הלמידה מתקיימת אונליין בשילוב ערכת ספרים ואפליקציית לימוד. בחברה זו מתקיים גם קורס הכנה לבגרות במתמטיקה. הקורסים הפרונטליים מתקיימים בצפון, בקריית אתא.

 

מכון נועם: זהו מכון לקורסי הכנה, ניתן לקחת חלק בקורסים מקוונים לפסיכומטרי שמתאימה למעוניינים ללמוד לבד מהבית. בין הקורסים הנוספים המתקיימים במכון, במתכונת פרונטלית, נכללים קורס אמי"ר, קורס תי"ל, קורס הכנה לרפואה, קורס מיר"ב ועוד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס פסיכומטרי אונליין?

רוצה לדעת יותר על קורס פסיכומטרי אונליין?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס פסיכומטרי אונליין
חדש! סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים שתשנה לך את החיים

רוצה לדעת מה מתאים לך ללמוד?


מאות אנשים כבר התקדמו, רוצה גם? 

Whatsapp Whatsapp