לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > הכנה לבגרות > בגרות אונליין

השלמת בגרויות אונליין - הכנה לבגרות באינטרנט


מחפש/ת מידע על לימודים? בגרות אונליין? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
בגרות אנגלית
בגרות במתמטיקה
בגרות סוציולוגיה
בגרות בהיסטוריה
בגרות בלשון
בגרות בכימיה
בגרות בגיאוגרפיה
בגרות באזרחות
בגרות בספרות
בגרות בערבית
 
 
מחשבון חישוב ממוצע הבגרויות
בגרות בפיזיקה
בגרות בתנ"ך
בגרות בביולוגיה
בגרות בצרפתית
לימודי מכינה
מורה פרטי
פסיכומטרי
ימים פתוחים
מכינה לפסיכומטרי

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

בגרות אונליין - השלמה ושיפור בגרויות באינטרנט


השלמה או שיפור בגרויות הם אחד הצעדים החשובים בדרך לקבלה ללימודים אקדמיים או מקצועיים. המסלול המוכר להכנה לבגרות הוא קורסים פרונטליים שמתקיימים במכוני הכנה ובחברות שונות, אך לצדו קיים גם מסלול נוסף ללימוד לבגרות והוא באמצעות קורסים מקוונים.


למידה אונליין לבגרות מתאפשרת דרך אתרים ומיזמים שונים, שמציעים קורסים אינטרנטיים שמקיפים את כל החומר לבגרות ומותאמים לדרישות משרד החינוך. קורסים אונליין מציעים מסלול לימוד גמיש ונוח שאותו ניתן להתאים לצורכים האישיים וללמוד בשלל זמנים, מהבית או מכל מקום אחר.


קורסים אונליין לבגרות נלמדים בשלל מקצועות, בהם מקצועות החובה לבגרות וגם מקצועות בחירה. הם יכולים להתאים הן למי שמשפרים את הבגרויות והן למי ששואפים להשלים בגרות מלאה באופן עצמאי ובמסלול גמיש.


בגרות אונליין חינם


על אף שמרבית הקורסים אונליין לבגרות נערכים בתשלום, ניתן למצוא גם קורסים ללא עלות שניתן ללמוד חינם. הקורסים חינם נערכים במתכונות שונות, חלקם כוללים מאגרים של שיעורים מוקלטים ואחרים משלבים גם הדרכות אחד על אחד עם מדריכים ומורים פרטיים. ניתן ללמוד חינם במגוון של מקצועות לבגרות וברמות שונות.

 


שיפור בגרויות אונליין


שיפור בגרויות באינטרנט מתאים למי שברשותם בגרות מלאה אך ממוצע הציונים שלהם אינו מספיק לקבלה ללימודים במסלול המבוקש. תכניות לשיפור בגרויות יכולות לסייע לתלמידים להעלות את הציון בבגרות וכך לשפר גם את ממוצע הבגרות הכולל. ישנם תלמידים שמבקשים לשפר ציוני בגרות במקצוע אחד, בעוד אחרים משפרים ציונים בכמה בחינות. הקורסים אונליין יכולים להתאים במיוחד גם למי שצריכים לשפר ציונים בכמה מבחני בגרות במקביל, אך לא מעוניינים ללמוד בקורס פרונטלי שנפרד על פני כמה חודשים.

 


לימוד בגרויות באופן עצמאי


לימוד בגרויות באופן עצמאי מתבצע לרוב על ידי תלמידים אקסטרניים שמעוניינים ללמוד לבד לבגרות שלא במסגרת קורס פרונטלי. במקרים בהם נבחנים מעוניינים ללמוד ולגשת לבד לבחינות הם נדרשים לפתוח תיק נבחן במשרד החינוך ולרכוש באופן עצמאי את חומרי הלמידה. אפשרות נוספת היא למידה אונליין, או שילוב למידה מקוונת עם לימוד מערכת ספרי לימוד.


יש לציין כי למידה עצמאית לבגרות מצריכה משמעת עצמית גבוהה, התמדה, רצינות ובנייה של אסטרטגיות למידה נכונות. לא אחת משלימי הבגרויות ניגשים ללימודים לא מעט שנים אחרי סיום התיכון ועליהם לפתח מחדש אסטרטגיות למידה מתאימות לבגרות. עם זאת, ישנם לא מעט תלמידים שמצליחים לגשת לבגרות לבד בהצלחה רבה, בעקבות למידה נכונה ויעילה שמותאמת להם ולצורכים שלהם.

 


בגרות במתמטיקה אונליין - בגרות אונליין 806, 805, 804


קורסים להכנה לבגרות במתמטיקה אונליין מתקיימים בכל רמות הלימוד - 3 יחידות, 4 יחידות ו - 5 יחידות. בכל אחת מהרמות הקורסים מציעים שיעורים מוקלטים ותרגולים לקראת כל אחד מן השאלונים שנדרשים כדי להשלים את הבחינה.


ברמת 3 יחידות בבגרות במתמטיקה נכללים שאלונים 801, 802 ו - 803. ברמת 4 יחידות לימוד נכללים שאלונים 804 ו - 805 וברמת 5 יחידות לימוד נכללים השאלונים 806 ו - 807.


לרוב מבנה הקורסים מותאם למבנה שאלוני הבחינה, הם כוללים שיעור מוקלט ואחריו תרגולים שמסכמים את הנושא ומסייעים בהטמעת החומר. לרוב לקראת סיום הקורס מתקיימים מרתונים מרוכזים שבהם פותרים מבחני בגרות במתמטיקה משנים קודמות. חלק מן החברות מציעות גם שיעורים פרטיים כחלק מהקורס.


בגרות באנגלית אונליין


קורס הכנה אונליין לבגרות באנגלית מקיף את כל החומר הנדרש לשיפור או השלמת הבחינה, הוא נלמד ברמת 3 יחידות, 4 יחידות ו - 5 יחידות לימוד. כל אחת מן הרמות בבגרות באנגלית כוללת שלושה שאלונים. הקורסים מתמקדים בין היתר בדקדוק, התמודדות עם קטעי קריאה (אנסין), כתיבה וכן הרחבה של אוצר המילים לבחינה. חלק מן המסגרות ללימוד אינטרנטי מתקיימות בתשלום ואחרות מציעות תכני לימוד בחינם.


בגרות בפיזיקה אונליין


קורס אונליין להכנה לבגרות בפיזיקה מתאים למי שמעוניינים להשלים או לשפר את הבחינה ברמת 5 יחידות לימוד. הבגרות בפיזיקה היא בין מקצועות הבחירה לבגרות, היא מהווה מרכיב חשוב במיוחד בתעודת הבגרות עבור מועמדים למקצועות כגון לימודי מדעים מדויקים, לימודי מדעי המחשב ומקצועות מדעיים נוספים.


בגרות בהיסטוריה אונליין


הקורסים להכנה אונליין לבגרות בהיסטוריה מתייחסים בדרך כלל לבגרות החובה בהיסטוריה שנלמדת בהיקף של 2 יחידות לימוד. מבחן זה כולל שני שאלונים והוא מקיף מגוון סוגיות בהיסטוריה של ארץ ישראל ובהיסטוריה הכללית. הקורסים המקוונים עוסקים במגוון הנושאים שמופיעים בבגרות בהיסטוריה וגם מסייעים לתלמידים לפתח אסטרטגיות להתמודדות עם שאלות שונות בבגרות.


מתכונת הלימוד


קורסים אונליין לבגרות לרוב משלבים בין שיעורים מוקלטים לבין תרגולים מקוונים שמאפשרים לחזור על החומר הנלמד. ברוב המקרים הקורסים כוללים גם מדריכים שמסייעים לתלמידים להתמודד עם שאלות מורכבות ועוקבים אחרי ההישגים שלהם.
היקפם של הקורסים משתנה בהתאם למקצוע הבחינה ולסוג הקורס המקוון. לרוב הכנה מקיפה וממוקדת לבגרות יכולה להתפרש על פני כמה חודשים. המתכונת הגמישה של הקורסים מאפשרת ללמוד מכל מקום ובכל שעה ביום.


קהל יעד


קורסים אונליין לבגרות מתאימים למגוון של אוכלוסיות וקבוצות גיל, הם יכולים להתאים לתלמידי תיכון שמעוניינים בחיזוק וסיוע לקראת ההגשה לבגרות וכן לתלמידים אקסטרניים שמעוניינים בקורס מקוון. הקורסים מתאימים הן למעוניינים בהשלמת בגרויות והן למי שמעוניינים לשפר את ציוני הבגרות.


בגלל המתכונת הנוחה של הקורסים, הם יכולים להתאים הן למי שמחפשים להשלים או לשפר תעודת בגרות מלאה והן למי שברצונם לשפר ציון במקצוע אחד בלבד. המתכונת מסייעת גם לאנשים עובדים להתאים את קצב ההכנה לשילוב עם העבודה.


מכללות בגרות באינטרנט


קורסים ללא תשלום -

 

 

  • משרד החינוך ומיזם "ישראל דיגיטלית": משרד החינוך מפעיל מיזם מיוחד לשיעורים פרטיים ברשת, שאותם מעבירים מורים מנוסים. בין השיעורים ניתן למצוא תכניות הכנה לבגרות וכן שיעורים לתלמידים בחטיבות ביניים ותיכונים. הלימוד בפרויקט זה זמין לרוב בשעות אחר הצהריים והערב. קיימים שיעורים אחד על אחד, שיעורים קבוצתיים בכיתה וירטואלית ואפשרות ללמוד יחד עם חברים. ניתן להתכונן לבגרות במתמטיקה ולבגרות באנגלית במגוון רמות. כמו כן, מתקיימים שיעורים בלשון לתלמידי תיכון ושיעורים בעברית לדוברי ערבית.

 

  • אנקורי אונליין: רשת ההכנה לבגרות ולפסיכומטרי אנקורי מציעה אתר שמאפשר הכנה לבגרות במתמטיקה. האתר יכול להתאים לתלמידים שלומדים ברשת שמעוניינים בתרגול נוסף וכן למי שלומדים לבגרות באופן עצמאי ומחפשים תרגולים מקוונים. האתר כולל שאלוני בגרות מן השנים האחרונות ואפשרות לאתר שאלות לפי נושאים.


קורסים אונליין בתשלום -

 

 

  • בגרות אונליין: אתר "בגרות אונליין" מציע תכניות בתשלום להכנה מקוונת לבגרות במתמטיקה ברמות שונות, החברה עורכת קורסים מקוונים להכנה לבגרות לשאלונים 801 עד 807. הקורסים כוללים שיעורים מצולמים לצד הסברים על נוסחאות ומשפטים ואסטרטגיות לפתרון תרגילים. הקורסים גם כוללים שיעורים פרטיים שבהם ניתן לחזק את היכולות בנושאים מורכבים.

 

  • אתר "מלומד": זהו אתר ללימוד באינטרנט לבגרות במתמטיקה. הוא מציע למידה מקוונת במגוון של רמות, מנושאים בסיסיים ועד פתרון של שאלוני בגרות. הקורסים כוללים שני שלבים, הראשון הוא שיעורי וידאו והשני תרגולים של תרגילים ושאלוני בגרות. ניתן לקבל הכנה לבגרות ברמת 3 - 5 יחידות.

 

  • אתר "GOOL": האתר מציע תכניות ללימוד אינטרנטי דרך שיעורי וידאו, תרגילים ופתרון מבחנים משנים קודמות. הוא כולל גם ספרי לימוד שהתלמידים יכולים להוריד או להדפיס. האתר מציע הכנה אונליין לבגרות במקצועות שונות כגון בגרות במתמטיקה, בגרות באנגלית, בגרות בפיזיקה, בגרות בכימיה, בגרות בתנ"ך, בגרות בלשון, בגרות באזרחות ובגרות בהיסטוריה. ניתן ללמוד גם בקורס פסיכומטרי אונליין.
רוצה לדעת יותר על בגרות אונליין? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על בגרות אונליין
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד בגרות אונליין

זיו כספי - בגרות באזרחות אנקורי - קורס הכנה לבגרות באנגלית
לחמן - הכנה לבגרות, פסיכומטרי בגרות בקמפוס - קורס פסיכומטרי
מכללת מעוף - הכנה לבגרות, חיפשת השלמת בגרויות? רועי קריב - קורס הכנה לבגרות
בית ספר חרשן - קורסי הכנה לבגרות, צריך השלמת בגרויות? לחמן בגרות | השלמת בגרויות | שיפור בגרויות, מכינים אותך להצלחה
היי קיו - קורס הכנה לבגרות באנגלית, השלמת בגרות באנגלית קידום - קורס הכנה לבגרות במתמטיקה
EZ WAY - קורסי הכנה לבגרות יואל גבע - קורסי הכנה לבגרות
EZ WAY - קורס הכנה לבחינת הבגרות באנגלית EZ WAY - קורס הכנה לבחינת הבגרות במתמטיקה
רז אתגרים חינוכיים - השלמת בגרויות | קורס הכנה לבגרות זיו כספי - בגרות במדעי החברה
זיו כספי - בגרות בתנ"ך זיו כספי - בגרות בפיזיקה
זיו כספי - בגרות בספרות זיו כספי - בגרות במתמטיקה
זיו כספי - בגרות בלשון זיו כספי - בגרות בהיסטוריה
זיו כספי - בגרות בגיאוגרפיה זיו כספי - בגרות באנגלית
יואל גבע - בגרות בתנ"ך יואל גבע - בגרות בפיזיקה
יואל גבע - בגרות בגיאוגרפיה
       


חוות דעת של סטודנטים: הכנה לבגרות (56 חוות דעת)
התקבלו 56 דירוגים בציון ממוצע: 4.2 מתוך 5    
גלעד,אנקורי פסיכומטרי ובגרויות, אנקורי לבגרות, 25/02/2018
דירוג: 1/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהב את היחס הכיפי ללמוד מה שהופך את כל הלימודים לחוויה אחת גדולה שנותנת חשק ללצוד עוד ועוד ולהמשיך להתקדם
תודה רבה

על הקמפוס
רשמתי למעלה כבר על הרוח הטובה שיש במקום והצורה שבה מתבצעת העברת החומר איכותי מאוד ושווה
עינת,קידום פסיכומטרי, קידום - הכנה לבגרות באנגלית, 26/12/2017
דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
המרצים טובים מעבירים את השיעור מעניין אני עושה כמה סימסטרים זה ממש קשה אבל המרצים מקלים ונותנים ביטחון

על הקמפוס
אין קפיטריה אז השאלה לא רלוונטית הקמפוס מעולה זה בתוך קניון כך שאין צורך בקפיטריה ממש נחמד אצלנו ממליצה בחום
 
פורומים בתחום
פורום בגרויות
פורום לקויות למידה
פורום מכינה קדם אקדמית / מכינות
פורום פסיכומטרי
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
תואר ראשון ללא בגרות
הכנה לבגרות - לימודי ערב
ייעוץ לימודים - אנחנו רוצים לעזור!
תנאי קבלה לתואר ראשון
בחינת בגרות בכלכלה, רוצה ללמוד?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד להכנה לבגרות
אנקורי לבגרות
זיו כספי בגרויות
היי קיו בגרויות
קמפוס בגרויות
בגרות בקלות
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על בגרות אונליין?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד הכנה לבגרות
זיו כספי בגרויות
לחמן לבגרות
אנקורי לבגרות
קורסי הכנה לבגרויות - בית ספר חרשן
קורס הכנה לבגרות - רועי קריב
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
הרשמה למכינת ינואר 2019 (לפני 17 שעות, 38 דקות)
השלמת בגרויות בגיל 54 - חוקי משרד החינוך (לפני 3 ימים, 12 דקות)
האם עוד אפשר להירשם למכינה קדם אקדמאית בינואר 2019? (לפני 3 ימים, 10 שעות, 24 דקות)
לימודי מכינה להנדסת תוכנה בסמי שמעון (לפני 4 ימים, 14 שעות, 15 דקות)
שחזור תעודת בגרות מלפני ~30 שנה (לפני 5 ימים, 18 שעות, 59 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD