רוצה פרטים על קורס אנגלית לילדים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס אנגלית לילדים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס אנגלית לילדים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס השפה האנגלית לילדים ונוער


אנגלית מהווה משאב חיוני במיוחד בחיים בעידן הגלובלי של היום ומשום כך ישנה חשיבות רבה ללימוד השפה כבר מגיל צעיר. מחקרים מראים כי היכרות מוקדמת עם שפה חדשה יכולה לסייע רמות ללימוד שלה בהמשך החיים ולהפנמה של כישורים וכללים משמעותיים. אלה יכולים לשמש את הצעירים גם בעתיד, במסגרת העבודה, האקדמיה ומסגרות נוספות בחיים.


הורים שמעוניינים לסייע לילדיהם ברכישת השפה יכולים לרשום אותם לקורס אנגלית לילדים. זוהי מסגרת ייעודית שבה ניתן להכיר את השפה הבין לאומית כבר מגיל צעיר, וכך להניח את היסודות לעתיד. היום במרבית בתי הספר בחינוך הפורמלי מתחילים ללמד את השפה מגיל 7 – 8 בערך, אולם קיימים קורסים המתאימים גם לשכבות גיל צעירות יותר, כבר מן הגיל הרך וכך ניתן להתאים עבור הלומדים הצעירים תוספת ותגבור ללמידה הקיימת בבית הספר ולאפשר להם לתרגל אותה גם מחוץ לשעות הלימודים.


ישנו שוני גדול בין האופן שבו ילדים ומבוגרים רואים את העולם סביבם, חווים חוויות ולומדים דברים חדשים. לכן יש צורך בהתאמת חומרי הלמידה ואופן הלימוד לצורכים שלהם. בעידן המסכים והדיגיטל, על הלמידה להיות חווייתית בהתאם ולהגיע מתוך עולמם של הלומדים הצעירים כדי לעורר בהם עניין, סקרנות ורצון להתמיד. בקורסים הייעודיים נושאי הלימוד ודרכי הלמידה מתאימות במיוחד עבורם. בדרך כלל, קורסים אלה משלבים אפליקציות, משחקים, סרטים ותכנים חווייתיים נוספים כדי לסייע להם לרכוש את השפה באופן מהנה ולקבל כלים חשובים להמשך החיים.

 

תכנית הלימודים


בקורס זה ניתן לרכוש את היסודות בשפה האנגלית. התלמידים מכירים את אותיות ה – ABC ונחשפים למילים וביטויים ראשוניים ושימושיים. ברמות קושי ושכבות גיל מתקדמות יותר, מכירים בסיס בדקדוק ולומדים לבנות משפטים בשלל נושאים. כמו כן, בקורסים ניתן לרכוש יסודות בקריאה וכתיבה של סיפורים ברמה המותאמת לתלמידים.


כמו כן, ישנם קורסים שבהם שמים דגש על אנגלית מדוברת. במסלולים אלה מתמקדים בשיחה בעל פה תוך היכרות עם מבחר ביטויים שימושיים מחיי היום יום. נושאי השיחות יכולים לכלול סוגיות מבית הספר, מהבית, חברים, תחומי עניין, טיולים ועוד. במהלך ההכשרה מפתחים מיומנויות ניסוח והגייה נכונה וכן רוכשים כלים לפיתוח הביטחון העצמי והשטף בעת השיחה.


מתכונת הלימוד


קורס אנגלית לילדים מתקיים במגוון רחב של מתכונות. חלק מן התכניות נערכות כמפגשים פרונטליים בקבוצות קטנות, שבהן לומדים את השפה ומתרגלים אותה בפועל עם מורים בעלי ניסיון בהוראת אוכלוסיות צעירות. כמו כן, מוסדות רבים מציעים קורס אנגלית אונליין, מסלול אותו יכולים הצעירים ללמוד דרך האינטרנט באתר או אפליקציה ייעודיים. את הקורס אונליין ניתן ללמוד מהבית או מכל מקום, ולהתאים את זמני הלמידה וקצב הלימוד לצורכים האישיים של כל לומד.


הקורסים לרוב מתקיימים במתכונת חווייתית כדי להתאים לאופן הלמידה המיטבי והמתאים ביותר ללומדים צעירים. השיעורים לרוב כוללים שילוב של משחקים, שירים, הפעלות וצפייה בסרטונים תוך התאמה לשכבת הגיל. לעיתים הם מקבלים גישה גם לאפליקציה למשחק ולתרגול. בשיעורים נערכות שיחות בין המורים לתלמידים שבהן עוסקים בשלל נושאים מתוך עולם התוכן שלהם. השאיפה היא שדרך תרגול מתמיד בכיתה וגם בבית בין השיעורים, התלמידים יכולים לחזק את השליטה בשפה ולרכוש ביטחון בעת הדיבור.

 

נושאי הלימוד


במהלך הקורס לומדים מגוון של נושאים, הנה כמה מהם:

 

  • הכרת ה – ABC
  • הרחבת אוצר מילים
  • ניהול שיחה שוטפת
  • פיתוח הבנת הנשמע
  • יסודות בדקדוק וניסוח
  • שפה מדוברת ומבטאים
  • היכרות עם תרבויות בעולם
  • ועוד

 

למי מתאימים הקורסים


הורים רבים מתלבטים מהו הגיל המתאים ביותר שבו כדאי לשלוח את הילד או הילדה ללמוד את השפה, מסיבה זו מוצעים היום מגוון של מסלולים שמתאימים למגוון רמות ושכבות גיל. קיימים קורסים לתינוקות ופעוטות, מסלולים לתלמידי גנים וכן תכניות המתאימות ללומדים בבתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים ותיכונים. בכל מסלול מותאמים התכנים במיוחד לצורכים של אותה שכבת גיל, ליכולות הקוגניטיביות והרגשיות של התלמידים ולנושאים המעניינים אותם ומגיעים מתוך עולמם. גם הצוות המלמד הוא בעל הכשרה מיוחדת ללימוד אוכלוסיות צעירות כדי לאפשר למידה מיטבית. הלימודים נערכים בקבוצות הומוגניות שבהן הרמה והגיל של הלומדים דומים.


נוסף על כך, ישנם קורסים שמתאימים למגוון רמות לימוד. קיימים קורסי אנגלית למתחילים שמתאימים למי שעושים את הצעדים הראשונים בשפה וכן קורסים לממשיכים ולמי שכבר מכירים את השפה אך רוצים להמשיך להתקדם. המסלולים למתקדמים יכולים גם להתאים למי שחוזרים משהות ממושכת בחו"ל ומעוניינים לשמר את כישורי השפה הקיימים של ילדם. קיימות גם הכשרות המתאימות לאוכלוסיות ייעודיות, כגון קורסים שבהם ניתן להתכונן לבגרות באנגלית. באופן זה, ההורים יכולים להתאים את רמת הלימוד לצורכים האישיים של ילדיהם.

 

 

עלות הלימודים


מחיר הקורס משתנה בין המוסדות, העלות יכולה להיות תלויה במבחר גורמים כגון משך הקורס, היותו פרונטלי או מקוון, מספר הלומדים בכיתה, קיומם של עזרי למידה כגון ספרים ומשחקים ושיקולים נוספים. מחירי הקורסים יכולים לנוע סביב כמה אלפי שקלים למסלולים מקיפים שאורכם כמה חודשים עד שנה. כמו כן, ניתן למצוא קורסים קצרים יותר שבהם העלות נקבעת לפי שיעור.

 

מוסדות לימוד


בין המוסדות שבהם ניתן למצוא קורס אנגלית לילדים ניתן למנות:


ג'רוזלם פוסט לייט טוק (אונליין, טלפוני): חברת Jerusalem Post Lite Talk עורכת קורסים ייעודיים לילדים, שמתקיימים במספר מתכונות אפשריות לרבות בקורסים אינטרנטיים, בקורסים טלפוניים שבהם משוחחים בטלפון עם מאמן מנוסה, או בלימוד המתבסס על מגזינים ייעודיים לילדים. בחברה מציעים קורסים המותאמים לשלל שכבות גיל, החל מהגיל הרך ועד לתלמידים בבתי ספר תיכוניים. במהלכם ניתן לעבוד על כישורים כגון הבנת הנקרא, שיחה בעל פה ועוד. בחברה נערכים גם קורסים למבוגרים משלל סוגים ומתכונות.


ברייט אינגליש: במוסד הלימוד מציעים קורסים לילדים במתכונת אונליין או בקבוצות קטנות בלמידה פרונטלית. מושם דגש על למידה חווייתית ומהנה ועל התאמת התכנים לרמת הקושי של התלמידים ולשכבת הגיל שלהם. המורים עורכים עם התלמידים שיחות ברמת קושי שהולכת ועולה עם התקדמות הקורס ותוך הרחבה של אוצר המילים. התלמידים מקבלים גישה לחומרי קריאה, ספרונים וסרטונים לתרגול והעשרת הלמידה. מתקיימים בבית הספר קורסים נוספים ללימוד השפה, לרבות קורס הכנה לבגרות באנגלית, קורס מדוברת, קורס לאנשי עסקים וקורסי הכנה למבחנים כגון TOEFL או אמי"ר.


אינגליש סנטר (ראשון לציון): בבית הספר מתקיימים קורסים ברמות שונות, מכיתות א' עד י"ב. כמו כן מתקיימת קייטנת אנגלית ומסלולי לימוד עם מורה פרטי. הקורסים הקבוצתיים מתקיימים בקבוצות קטנות של עד שישה תלמידים. במהלכם מתמקדים במיומנויות קריאה, דיבור ודקדוק. בחברה גם שלל קורסים למבוגרים ברמות שונות.


הלן דורון (ברחבי הארץ): זוהי חברה המתמחה בהוראת אנגלית כשפה שנייה שבהם מתמקדים בשפה המדוברת. ניתן למצוא קורסים לשלל גילים, החל מתינוקות ועד לבני נוער. קיימים גם קורסים לתקופות החגים ולחופש הגדול. בשיעורים משולבים שירים, סיפורים ופעילויות והם מותאמים לרמת השליטה של הלומדים בשפה, ממתחילים ועד ממשיכים. לחברה מרכזי לימוד במגוון ערים בארץ.


The English House (גבעתיים): החברה מציעה קורסים בשלל רמות, בהם קורסים מגיל גן חובה ועד קורסים לנוער. נערכים גם קורסי קיץ ברמות השונות. במהלך ההכשרות מחלקים את הלימוד למספר דגשים בהם לימוד מבוסס דיבור, לימוד מבוסס כתיבה ושמיעה ולמידה מבוססת תנועה.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס אנגלית לילדים?

רוצה לדעת יותר על קורס אנגלית לילדים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס אנגלית לילדים

חוות דעת של סטודנטים: שפות

התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp