קורס מתווכי עסקים במכללת אנגלו סכסון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אנגלו סכסון - מתווכים עסקיים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תיווך עסקים במכללת אנגלו סכסון


מעל 50 אלף עסקים חדשים נפתחים בארץ. רכישה של עסק חדש או רכישת זכיינות היא תהליך מורכב למדי, הכולל שלבים רבים ושבו נחוצה התמצאות בתחומים שונים כגון עסקים, פיננסים, חקיקה ושיווק. בעלי מקצוע המסייעים בתהליכי הקנייה והמכירה של אותם מיזמים או חברות נקראים מתווכי עסקים, או Business Brokers. הם מלווים את הקונים והמוכרים לכל אורך העסקה, מסייעים בתהליכי מיזוג של חברות, מאתרים זכיינים לרשתות, מלווים מסירה של עסקים רווחיים ואחראיים גם על הכנסתן של רשתות חדשות לארץ. כדי לעשות זאת עליהם לפעול מול מגוון גורמים מלבד הקונה והמוכר, כגון עורכי דין, יועצים עסקיים, רואי חשבון ועוד.


במכללת אנגלו סכסון מתקיים קורס להכשרת מתווכי עסקים, הנערך במתכונת קורס אונליין המשלב מפגשים פרונטליים. במהלך התכנית ניתן להכיר את רזי המקצוע ולרכוש כלים פרקטיים לכניסה לתחום. בוגרי התכנית יכולים לפעול בזירה המקומית והבין לאומית כאחד ולהוביל תהליכי מכירה וקנייה של עסקים משלל סוגים. באפשרותם לפעול במסגרת ארגוני תיווך עסקים או להקים עסק עצמאי משלהם. התחום מתאים גם למתווכים בענפים אחרים המעוניינים בהכנסה נוספת ובהגדלת קהל הלקוחות. מדובר בתחום שהביקוש לו הולך וגדל וכך הבוגרים יכולים להשתלב במגוון תהליכים עסקיים מול רשתות גלובליות ועסקים גדולים וקטנים ולסייע לחבר את המשקיע הנכון לעסקה המתאימה.

 

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים רוכשים שלל מיומנויות החשובות בתחום תיווך העסקים. הם מתוודעים למהות התפקיד, לדרישות ותחומי האחריות שלו וכן לשיטות עבודה אופייניות. כמו כן, הם סוקרים תחומים משיקים החשובים להצלחה במקצוע כגון שיווק ופרסום, טכנולוגיות ומערכות אלקטרוניות, ידע בטיפול בחוזים, שירות והתנהלות נכונה מול לקוחות ועוד.

 

בתחילת התכנית מתוודעים למבנה השוק בארץ ובעולם וסוקרים סוגי רשתות וזכיינות בישראל. לאחר מכן, מעמיקים במודלים לתיווך של עסקים תוך היכרות עם תהליכי הכנת העסקים למכירה, איתור של קונים ומשקיעים מתאימים ושיווק העסקים באופן יעיל. כמו כן, הם מכירים תוכנות דיוור לקוחות שיכולות לסייע להגדיל את קהל הלקוחות. בהמשך נלמדים גם מושגים פיננסיים הנחוצים במקצוע כגון קריאת דוחות פיננסיים והערכת שווי עסקים, לצד היבטים משפטיים כגון מסמכים וחוזים בהתאם לסוגי הלקוחות. נוסף על כך, נרכשות מיומנויות ניהול משא ומתן שיכולות לסייע לטפל באופן יעיל בהתנגדויות בתהליך המכירה ולנהל את תהליכי מכירת העסקים.

 

מתכונת הלימוד

 

הקורס מתבסס על שילוב בין שיעורים מקוונים לבין מפגשים כיתתיים המתקיימים בקמפוס מכללת אנגלו סכסון, הממוקם בהרצליה. התכנית מורכבת מ – 25 יחידות לימוד שבכל אחת מהן עוסקים בנושאים חשובים לתפקיד זה. במפגשים הכיתתיים קיימת חובת נוכחות והם מתקיימים אחת לתקופה לפי לוח זמנים שמפרסמת המכללה.


נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים הנלמדים במהלך הקורס:

 

 • בניית מאגר לקוחות
 • טכניקות במשא ומתן
 • שיווק ופרסום דיגיטלי
 • הנעת לקוחות וניהולם
 • שיקולים ברכישת זכיונות
 • סוגי עסקים בשוק הישראלי
 • בירוקרטיה וישויות משפטיות
 • חישובי רווחיות ודוחות כספיים
 • הצגת עסקים לקונים פוטנציאליים
 • הקמת עסק עצמאי בתיווך עסקים
 • ועוד


סגל הוראה


מרצי הקורס הם אנשי מקצוע מנוסים בתחום, ביניהם עורכי דין המומחים לתחום הזכיינות, רואי חשבון המומחים בניתוח פיננסי, מומחים למשא ומתן, יזמים עסקיים, יועצים ארגוניים ועוד.

 

על מוסד הלימוד


מכללת אנגלו סכסון מופעלת על ידי חברת אנגלו סכסון עסקים אשר מספקת שירותים לאנשי עסקים כגון חיבור ללקוחות ומשקיעים ברכישת עסקים. חברה זו מפעילה גם מאגר נתונים ארצי לטובת אנשי המקצוע והיזמים. כדי לסייע בהכשרת מתווכי עסקים הקימה החברה את הקורס הדיגיטלי המותאם לצורכי השוק כיום. כמו כן, היא מציעה שירותים נוספים למנהלים ובעלי עסקים כגון ייעוץ עסקי.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


מסלול לימודי התעודה מיועד למעוניינים לפתח את הכלים להשתלבות בשוק כמתווכי עסקים בארץ או בעולם. הם מתאים הן לבעלי ניסיון קודם בתחומי העסקים והנדל"ן והן לחסרי ניסיון מקצועי קודם. במסלול יכולים ללמוד בין היתר יזמים ובעלי עסקים עצמאיים המעוניינים לרכוש ידע וכלים למינוף או מכירה של העסקים שלהם. כמו כן, התכנית יכולה להתאים ליועצי נדל"ן אשר ברצונם להרחיב את היצע הלקוחות.

 

תעודה


בסיום הקורס המשתתפים נדרשים לעבור מבחן מסכם. העוברים את המבחן בהצלחה מקבלים תעודה מוכרת מטעם אנגלו סכסון. לאחר סיום התכנית הם יכולים להירשם כמתווכי עסקים בארגון תיווך עסקים בין לאומי. כמו כן, באפשרותם להקים עסקים משלהם או לחלופין לעסוק בתחום בתוספת הכנסה. הבוגרים יכולים לשמש מתווכים תחת זכייני בסניפי חברת אנגלו סכסון.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אנגלו סכסון

פורום לימודי תעודה | קורסים

איפה עושים קורס הכנה למבחן NCLEX?
Sabrine Kassas
ללא תגובה
היכן לומדים טכנאי מוצרי חשמל?
בשארה
ללא תגובה
אפשרויות לימוד לקהל הגיל השלישי
אורלי אלקלעי
1 תגובות
היכן לומדים קורס גמול השתלמות?
ואליד זבידאת
1 תגובות
נושאי לימוד בקורס זוגי
רון
1 תגובות
משך ועלות קורס ניהול סיכונים
איה
1 תגובות
איפה לומדים קורס הכנת שוקולד?
שיר שטיין
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp