רוצה פרטים על קורס מתווכי עסקים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס תיווך עסקים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס מתווכי עסקים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מתווכי עסקים - ביזנס ברוקר

 

זירת היזמות הישראלית היא פעילה ושוקקת, מדי שנה עשרות אלפי עסקים חדשים נפתחים בארץ, החל מעסקים משפחתיים קטנים ועד לסטארט אפים טכנולוגיים פורצי דרך. גם רשתות בינלאומיות חדשות משתלבות מדי שנה בשוק הישראלי. עסקאות קניה ומכירה של אותן חברות הופכות לנפוצות יותר ויותר, וכך עולה גם הצורך באנשי מקצוע מיומנים שיכולים ללוות ולסייע בתהליך העסקה, הן למוכרים והן למשקיעים הפוטנציאליים. כך נולד תפקיד מתווך העסקים, הידוד גם בשם ברוקר עסקים (Business Broker).


אנשי מקצוע אלה שולטים באמנות הקניה והמכירה של עסקים וחברות והם בעלי הידע והכלים לאיתור של עסקאות כדאיות, למציאת הקונים המתאימים ביותר ולהתמודדות עם קשיים ואתגרים לאורך הדרך לסגירת עסקה רווחית ומוצלחת. בארץ נמצא ענף זה בצמיחה וההערכות הן כי הביקוש לאנשי מקצוע אלה רק יילך ויגבר.


בעלי זיקה לעולם העסקים המעוניינים לרכוש את הכלים לפיתוח קריירה חדשה ודינמית יכולים ללמוד בקורס מתווכי עסקים. במהלך קורס זה מכירים לעומק את תהליכי המכירה והקניה של עסקים וחברות על כל מרכיביהם ולומדים כיצד להוביל עסקאות אלה באופן הרווחי והמוצלח ביותר.

 


הגדרה


ברוקרים עסקיים הם כאמור אנשי מקצוע המומחים לתיווך של עסקאות קניה ומכירה של עסקים. במסגרת תפקידם הם אחראיים על מציאה ואיתור של קונים פוטנציאליים חברה או עסק המוצעים למכירה ועל סגירת כל שלבי העסקה עד לחתימתה. כמו כן, הם עוסקים בהכנסת שותפים לעסקים פעילים, מיזוג של חברות, ובתהליכי קישור ביו זכיין לרשת מזכה. הם מציעים שירותי ייעוץ והכוונה ללקוחותיהם, שיכולים להיות יזמים המעוניינים לקנות עסק חדש או לחלופין בעלי עסק שברצונם למוכרו.


זהו תפקיד דינמי שבו יש צורך בכישורים כגון חוש עסקי מפותח, התמצאות בשוק הפיננסי, יחסי אנוש מצוינים וכן יצירתיות ו"ראש גדול". כדי לבצע אותו בהצלחה יש צורך בהבנה משפטית של עיסוק בחוזים ומסמכי מכירה, בבקיאות בכלים פיננסיים כגון הערכת שווי וכן באוריינטציה שיווקית ופרסומית כדי להצליח להביא את העסקה לקהל ידע רחב ככל האפשר. ככל שהמומחים מתמצאים יותר בסוגיות הללו ובקיאים יותר בתהליכים האקטואליים המתרחשים בשוק המקומי, כך עולים הסיכויים שלהם לאתר עסקאות פוטנציאליות וליצור קשרים מוצלחים בין קונים ומוכרים, וכך לזכות ברווחים גדולים יותר.

 

תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים עוסקים במגוון רחב של שיקולים ושלבים בתהליך המכירה והקנייה. הם מתוודעים לעקרונות בניהול לקוחות ואיתור קונים ומשקיעים, וכן לתהליכי ניהול משא ומתן הנחוצים בביצוע העסקה. נוסף על כך, נלמדים היבטים פיננסיים ומשפטיים שבאים לידי ביטוי בעסקאות, כגון התמצאות בדוחות כספיים וקריאת מסמכים וחוזים.


כמו כן, הם סוקרים מגמות אקטואליות בשוק הישראלי וכן בזירה העולמית, תוך הבנת סוגי העסקים השונים והמאפיינים של עולם הזכיינות הישראלי. נוסף על כך, מתמקדים בקורס בתוכנות וכלים שיווקיים שיכולים לסייע בניהול לקוחות ובאיתור של משקיעים ושותפים פוטנציאליים.


מתכונת הלימוד


מתכונת הקורסים מותאמת לצורכים של אנשים עובדים ומאפשרת לשלב בין הלימודים לבין לוח הזמנים המקצועי של מנהלי עסקים ויזמים. בדרך כלל, הקורסים מבוססים על שילוב בין מפגשים פרונטליים בכיתה לבין לימודים מקוונים, כאשר חלק מן התכניות מתקיימות כקורסים אונליין.


בקורסים הללו המשתתפים לומדים מהבית דרך האינטרנט ויכולים לצפות בשיעורים מוקלטים והרצאות דרך המחשב או הסמארטפון. הקורס מחולק לכמה חטיבות שבכל אחת מהן מתמקדים בנושא מרכזי לתפקיד הביזנס ברוקר. בסים ההרצאה המוקלטת לרוב מתקיים מבדק ממוחשב או תרגיל שבו מיישמים את החומר הנלמד.


בעזרת הלמידה המקוונת ניתן להתאים את הלימוד ללוח הזמנים ולקצב הלמידה האישי. כמו כן, ניתן לחזור על שיעורים ולתרגל מספר רב של פעמים נושאים מורכבים יותר הנלמדים בתכנית. לרוב כדי לסייע למשתתפים משולבים מפגשים עם המרצים וכן קיים מענה דרך המייל או אתר הקורס לשאלות וקשיים. משך הקורס הוא גמיש אך במקרים רבים ניתן להשלימו במשך פרק זמן של כמה חודשים.


נושאי הלימוד


המשתתפים בקורס זה לומדים מגוון של נושאים, ביניהם התחומים הבאים:

 

 

 

קהל יעד ותנאי קבלה


קורס זה מתאים במיוחד למועמדים המגיעים מענפי העסקים והיזמות המעוניינים לרכוש כלים לפיתוח הקריירה ולהשתלבות בשוק בתפקידי ברוקר עסקי. הוא יכול להתאים לבעלי עסקים גדולים וקטנים שברצונם לרכוש כלים למכירה של היוזמות או למינוף שלהן. גם יזמים עצמאיים המעוניינים לשדרג את הידע שברשותם יכולים ללמוד בקורס. כמו כן, יכולים ללמוד בתכנית בעלי תפקידים שונים בענפים כגון ייעוץ נדל"ן ותיווך נדל"ן שברצונם להרחיב את קהל הלקוחות ולשדרג את הפעילות המקצועית.


הקורס מתאים הן לבעלי ניסיון מקצועי קודם בזיקה העסקית והן לחסרי ניסיון קודם ביזמות עסקית. בין היתר יכולים ללמוד בו גם בוגרי לימודים אקדמיים במקצועות משיקים המעוניינים לרכוש כלים פרקטיים נוספים לפיתוח קריירה, וכן עובדים בענפים שונים המעוניינים בהסבה מקצועית לענף מבוקש בשוק הישראלי.

 

תעודה


בסיום הקורס משתתפים שעומדים בכל החובות הלימודיים מקבלים תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד. לרוב כדי לקבל את התעודה יש להגיש את כל המטלות ולעיתים לעבור בחינה מסכמת.


יש לציין כי כיום כדי לעבוד כמתווכי עסקים אין צורך ברישיון או תעודת מקצוע. עם זאת, התעודה הניתנת בתום הקורס יכולה לסייע לבוגרים בהשתלבות בשוק העבודה ולהקנות להם יתרון מול מתחרים. כמו כן, הידע הנרכש במהלך הקורס יכול לסייע להם בפיתוח תחילת הקריירה כברוקרי עסקים.


אפשרויות תעסוקה

 

בפני בוגרי לימודי התעודה נפתחות שלל אפשרויות תעסוקה. הם יכולים להשתלב כשכירים בחברות בתחום הברוקר העסקי או לחלופין לפתוח קריירה עצמאית ולהקים עסק משלהם. ניתן לעסוק בענף זה הן כקריירה ראשית והן כהכנסה נוספת לבעלי תפקידים בשוק העסקי. כך למשל מנהלים, בעלי עסקים קטנים ויזמים יכולים להשתמש בידע הנלמד כדי לנהל עסקאות חדשות באופן יעיל ורווחי יותר.


עסקאות למכירה וקנייה של חברות ועסקים מתקיימות הן בשוק המקומי והן במרחב הגלובלי. בוגרי הקורס יכולים בין היתר לתווך רכישה או קנייה של ארגונים ישראלים וכן לפעול להובלת תהליכי כניסת רשתות בינלאומיות לארץ. כמו כן, גם מתווכים בענפים אחרים, כגון נדל"ן, יכולים להיעזר בידע הנרכש בקורס כדי להרחיב ולפתח את הפעילות העסקית ולהציע שירותים מקיפים יותר ללקוחות קיימים.

 

 

מוסדות לימוד

 

מכללת אנגלו סכסון: במכללת אנגלו סכסון מתקיים קורס תיווך עסקים שבנוי משילוב לימודים מקוונים עם מפגשי כיתה. השיעורים הפרונטליים מתקיימים בקמפוס בהרצליה פיתוח. בתכנית נכללות 25 יחידות לימוד אינטרנטיות בשלל נושאים מרכזיים בעולם מכירת וקניית עסקים. יש לציין כי בקורס חובת נוכחות במפגשי הכיתה. את הקורס מעבירים מרצים בעלי ניסיון בתחומי היזמות, הניהול והפיננסים. המכללה מופעלת על ידי חברת אנגלו סכסון עסקים, שלה ותק של מעל 55 שנים בתחום השירותים לאנשי עסקים. בחברה מתמחים בליווי וייעוץ לתהליכי רכישה ומכירה של עסקים, ליווי רשתות זכיינות ואיתור של שותפים עסקיים פוטנציאליים.


אתם ודאי רוצים לדעת היכן עוד מתקיים הקורס, מה עלות הלימוד ומתי מתקיים יום פתוח. נציגי השירות האישי שלנו כאן עם תשובה לכל שאלה, אנו ממליצים לכם להסתייע בשירות האישי שלנו חינם ולחסוך לעצמכם כסף וזמן יקר.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס מתווכי עסקים?

רוצה לדעת יותר על קורס מתווכי עסקים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס מתווכי עסקים

חוות דעת של סטודנטים: קורס ניהול

התקבלו 8 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp