קורס אימון עיסקי בתות תקשורת ותוצאות - אלון גל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תות תקשורת ותוצאות - נבחרת העסקים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס נבחרת העסקים - תות תקשורת תוצאות אלון גל

 

מיקסום רווחים ומיצוי של הפוטנציאל העסקי הוא תהליך מאתגר ומורכב. בעלי עסקים משקיעים משאבים רבים כגון זמן, כסף ומאמץ כדי לקדם את העסקים שלהם, אולם לא תמיד מצליחים להגיע לצמיחה והתפתחות ארוכי טווח, מסיבות שונות. כדי להגיע לסיפוק מן הפעילות העסקית ישנו טווח רחב של היבטים שחשוב להבין לעומק, תוך כדי היכרות עם דרכים להתמודדות יעילה עם מחסומים שעלולים לעכב את הצלחת העסק, הן חיצוניים והן פנימיים.


בעלי עסקים ומנהלים שמעוניינים לייעל את הפעילות העסקית שלהם יכולים לקחת חלק בקורס נבחרת העסקים הנערך בחברת תות תקשורת ותוצאות מבית אלון גל. תהליך זה יכול לסייע לבעלי העסקים להגיע להישגים ולהעלות את הרווחיות של העסקים שלהם. שכירים יכולים לעשות שימוש בתכנית זו כדי לקדם את הקריירה ואף להגיע לתפקידים בכירים.

 

 

תכנית הלימודים


תכנית זו מחולקת לשלושה חלקים, שבכל אחד מהם מתמקדים המשתתפים בהיבט אחר של ייעול הפעילות העסקית. תחילה הם דנים בבניית תכניות להצלחה עסקית, תוך התבססות על שיטת האימון של חברת תות תקשורת ותוצאות. הם בוחנים הרגלים שעלולים לעכב את צמיחת העסקים ולומדים על פתרונות המביאים להנעה לפעולה ועל דפוסי תקשורת עסקית יעילים.


בחלקה השני של התכנית, מתמקדים המשתתפים בתחום המכירות. הם לומדים על כלים לבניית פרזנטציות מכירה יעילות תוך היכרות עם שלבי המכירה ועם שיטות שיווק יעילות. כמו כן, הם מתנסים בשלל סימולציות מכירה ומתרגלים גם אילתור בתהליכים אלה.


החלק השלישי של התכנית מוקדש ללימוד תחומי החדשנות והנטוורקינג. המשתתפים בוחנים חסמים אפשריים להישגיות ולומדים כיצד להתגבר עליהם תוך יציאה של הטמעה ומחויבות בעסק. כמו כן, הם לומדים על בנייה של רשתות חברתיות ולוקחים חלק פעיל במפגשי נטוורקינג דרכם הם יכולים לבנות ולמנף את הפעילות העסקית שלהם.

 

מתכונת הלימוד


תכנית זו היא מעשית באופייה והיא כוללת כמה מרכיבים, בהם סדנאות קבוצתיות, מפגשים המתקיימים בקבוצות קטנות, פגישות אישיות והכשרה ממנהלים למנהיגים.


המשתתפים לוקחים חלק ב - "מועדון העסקים" שבו הם משלבים בין תהליכי אימון לבין בנייה והעצמה של העסקים שלהם. הם עובדים באופן מעשי על יצירה של שיתופי פעולה עסקיים חדשים, על בניית נטוורקינג, על בניית מצגות שיווקיות ועל כלים נוספים שיכולים לתרום לצמיחה עסקית.


נוסף על כך, הם לומדים באופן מעשי על תחום כלכלת העסקים וכלכלת הבית. בתחום זה הם מקבלים תמיכה בתהליך יצירת נוכחות דיגיטלית ברשת, כגון סיוע בהקמה של אתרים ועמודים עסקיים, בניית דפי נחיתה ותכנון של תדמית עסקית יעילה אונליין.


נושאי הלימוד


במהלך תכנית זו, המשתתפים דנים במגוון רחב של נושאים, ביניהם גם:

 

 

 • שלבי מכירה
 • שיטות שיווק
 • חסמי הישגיות
 • בניית פרזנטציות
 • בניית רשת חברתית
 • מיומנויות תקשורתיות
 • איתור הרגלים מעכבים
 • פתרונות הנעה לפעולה
 • יצירת מחוייבות והטמעה
 • ועוד
   

סגל הוראה


את תכנית נבחרת העסקים מובילים אלון גל, מאמן אישי ועסקי מנוסה, ואורית ניסים, מאמנת עסקית בכירה. נוסף על כך, בתהליך לוקחים חלק מאמנים עסקיים בכירים.


על מוסד הלימוד


תות תקשורת ותוצאות היא חברת ייעוץ ואימון המנוהלת על ידי אלון גל ופועלת במשך למעלה מעשרים שנה. בחברה זו מציעים שירותים כגון ייעוץ עסקי, אימון אישי וזוגי ועוד. כמו כן, עורכים בה כמה קורסים והכשרות, בתחומי האימון הכלכלי והאישי והקואצ'ינג. בין התכניות הללו ניתן למנות קורס אימון אישי, תכנית תשעת הימים להגדלת הכנסתם של עסקים, תכנית חמשת השלבים לקידום

הקריירה, תכנית לאימון יציאה מהמינוס ועוד.

 

תנאי קבלה


תכנית זו מיועדת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים שברצונם לפתח את העסקים שלהם כדי לשפר את הביצועים ולהגיע לרווחים גדולים יותר. כמו כן, בתכנית יכולים להשתתף אלה המעוניינים להפוך לעצמאיים ולפתוח עסקים חדשים משלהם. גם מנהלים בארגונים ובחברות יכולים לקחת חלק בתכנית זו ודרכה לרכוש כלים לקידום תוצאות עסקיות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: תות תקשורת ותוצאות - אלון גל

פורום לימודי תעודה | קורסים
עלות קורס מכונאות רכב סוג 2
חגי
1 תגובות
מתי נפתח קורס קוסמטיקה סוג 1 במכללת רימונים?
מיטל
1 תגובות
איפה עושים קורס התקנת מיזוג?
סלבה לוקיצוב
1 תגובות
קורס פעילות גופנית לנשים בהיריון ולאחר היריון
שקד שלו
1 תגובות
קורס ניהול מחסן ממוחשב באשדוד
אליהו בוקובזה
1 תגובות
לימודי תעודה או תואר שני בתרגום
תפידה
1 תגובות
עלויות קורס הכנה לוועדת רישוי חשמלאי מהנדס
רמי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp