חברת תות תקשורת ותוצאות - אימון וקואצ'ינג בשיטת אלון גל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תות תקשורת ותוצאות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


חברת תות תקשורת ותוצאות מבית אלון גל


אימון בכל תחומי החיים


תות תקשורת ותוצאות, שהמייסד והמנהל שלה הוא אלון גל, היא חברה הפועלת בתחומי האימון והייעוץ למעלה מ - 2 עשורים.

 

החברה מעבירה הדרכות במגוון של תחומים, ביניהם ייעוץ לעסקים, ייעוץ סביב התנהלות כלכלית נכונה, קואצ'ינג ליצירת קשרים זוגיים ולשיפור מיומנויות תקשורת, ועוד. התכניות השונות משמשות להכשרת מנהלים, להתגברות על חסמים אישיים, למימוש והעצמה אישיים, ולקידום תחום המנהיגות.


האימון האישי מבית אלון גל פותח על ידו לכדי שיטה, שעליה מבוססות תכניות הלימודים והקורסים המתקיימים בתות תקשורת ותוצאות. השיטה משלבת בין עבודה על פי תכנית הבנויה משלבים ברורים ופשוטים, וכן הקנייה של כלים ומיומנויות פרקטיות לחיים.


בתות תקשורת ותוצאות, פועל המועדון היוקרתי לעצמאות כלכלית, שמשלב בין תכנית לימודים בת 5 מפגשים שבה מוקנית התנהלות כלכלית נכונה, כולל תכנון ובקרה של הכנסות והוצאות כלכליות, ובנייה אחראית של תקציב. לאחר השלמת המפגשים במסגרת המועדון, המסיימים נחשבים לחברי מועדון שנתיים, ויכולים להיעזר בצוות המאמנים בתות לאורך השנה. במועדון מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים במגוון תחומים, הניתנים ממומחי נדל"ן, מומחים פנסיוניים וביטוחיים, מומחי מס, ועוד.


מועדון נוסף שפועל במסגרת תות הוא מועדון העסקים, שבו המשתתפים לומדים כיצד ליצור שיתופי פעולה עם חברות ועסקים אחרים, על יכולות עמידה והצגה מול קהל, וכן נעזרים בשירותים כמו בניית אתר ועמוד עסקי, ויצירת נוכחות דיגיטלית.

 


קורסים והכשרות בחברת תות תקשורת ותוצאות


קיים מבחר של מסלולי לימוד בתות, וביניהם קורסים, סדנאות, תכניות אימון וכן תכנית להכשרת מאמנים.


קורס הכשרת מאמנים

 

מי שמעוניינים לסייע לאנשים ממגוון רקעים באוכלוסיה במימוש עצמי ובהצבת מטרות ועמידה בהן, יכולים להשתתף בהכשרה לאימון בשיטת תות תקשורת ותוצאות. במסגרת האימון בשיטה זו, שמים דגש על פיתוח וחיזוק של יכולות מנהיגות אישית אצל הלקוחות. המאמנים הם זכיינים של השיטה, ויכולים להיעזר במערך התמיכה של החברה לפיתוח מקצועי ואישי באמצעות השתתפות בקורסים, הכשרות המשך והשתלמויות, במאגר הלקוחות והנהלת החשבונות וכן בקליניקות האימון האישי של תות.


התעודה, שניתנת למי שמסיימים את הקורס בהצלחה ועומדים בדרישותיו, מוכרת על ידי לשכת המאמנים בישראל.

 

 

אימון כלכלי ועסקי

 

בתות מתקיימות מגוון של תכניות לאימון עסקי ולאימון כלכלי, שמיועדות למי שרוצים להגדיל את רווחיות העסקים שלהם, ומי שרוצים ללמוד התנהלות כלכלית נכונה, וביניהן:

 

  • נבחרת העסקים: תכנית להצלחה עסקית המיועדת למנהלים, למי שברשותם עסק קטן או בינוני, וכן מי שמעוניינים בפתיחת עסק. תהליך הלמידה הוא מגוון ודינמי ומתבצע בסדנאות קבוצתיות, מפגשים בכיתות קטנות, בפגישות אישיות, וכן תוך השתתפות במועדון העסקים. הפעילות במועדון מסייעת להם בהטמעת טכנולוגיות עדכניות, שיווק דיגיטלי ואינטרנטי, בתוך ראיית העולם העסקית שלהם. המשתתפים מתמקדים במהלך ההכשרה בבניית תכנית עבודה להצלחה בעסק, חיזוק מיומנויות במכירות, ופיתוח יכולות נטוורקינג, יצירת קשרים ויזמות.

 

  • שיטת "תשעים הימים" להגדלת הכנסות בעסק: התכנית מיועדת לבעלי עסקים שמעוניינים להרחיב את פעילותם העסקית. התכנים אשר מועברים במסגרת התכנית כוללים ניתוח של תמחור מוצרים ושירותים בעסק וכן ניתוח של הוצאות העסק, הבנה של מושג "מכפילי ערך" וכיצד ליישם אותו בפעילות העסק. כמו כן, המשתתפים רוכשים כלים לשיווק בצורה אפקטיבית, ולומדים כיצד לבנות שיתופי פעולה עסקיים.

 

  • תכנית חמשת השלבים לקידום קריירה מצליחה: תכנית הלימודים כוללת 5 שלבים שמטרתם לסייע בהתפתחות מקצועית והתקדמות בקריירה. בתכנית מקנים למשתתפים ידע ומיומנויות תקשורת עם חברים לעבודה, מנהלים ואלו שעובדים תחתיהם. כמו כן לומדים על כלים להצלחה ולהגברת המוטיבציה, מזהים את החוזקות של המשתתפים ובונים תכנית להתקדמות בקריירה. התכנית מבוססת הן על נקודות החוזק של כל משתתף והן על החזון והשאיפות שלהם.

 

  • המירוץ לדירה ב180 יום: משבר הדיור בישראל הוא מציאות מוכרת, עמה אנשים רבים מתקשים להתמודד. קורס המירוץ לדירה ב - 180 יום מיועד למי שנמצאים בקשיים כלכליים ואינם מצליחים לחסוך על מנת לקנות דירה. הקורס מקנה כלים מעשיים למשתתפיו, ותכנית הלימודים שלו ממוקדת בפיתוח כלים לחיסכון, הקניית הבנה כלכלית בבניית תקציבים ועמידה בהם, מציאת אפיקים נכונים להשקעה, וכן התמודדות עם מכשולים.

 

 

  • תכנית אימון ליציאה מהמינוס בתשעים יום: מטרת התכנית להקנות כישורי חיסכון והתנהלות כלכלית נכונה, כמו גם לבנות תכנית פרקטית ליציאה מחובות כלכליים קיימים. במסגרתה המשתתפים לומדים לזהות את נקודות החולשה שלהם בחסכון, וכן בונים תקציב משפחתי שיכול לסייע להם ביציאה מחובות. דגש נוסף בקורס הוא על פיתוח תקשורת בריאה בתוך המשפחה, כאשר המאמנים מעבירים תכנים מעולם הייעוץ לכלכלת המשפחה.

 

 

אימון אישי וקואצ'ינג

 

חלק מתכניות האימון בתות מתמקדים בהעצמה אישית ושיפור של היבטים שונים בחיי המאומנים. בין תכניות האימון האישי והקואצ'ינג המתקיימות בחברה, ניתן למנות:

 

תכנית שבעת התחומים - העצמה ומימוש עצמי: תכנית אימון זו מיועדת להעלאה של שביעות רצון המשתתפים מחייהם. הם בוחרים את התחומים שמהם הם אינם מרוצים, וביחד עם מאמן אישי בעל ניסיון בשיטת תות תקשורת, הם קובעים מטרות, מזהים את המכשולים ואת החסמים האישיים, ובונים תכנית עבודה שמטרתה העלאת שביעות הרצון.


יצירת זוגיות בשישה חודשים: התכנית מאפשרת רכישת כלים להתגברות על חסמים אישיים, ובמסגרתה שמים דגש גם על העשרה עצמית של המשתתפים. במהלך ההשתתפות בתכנית, לומדים לזהות אמונות חוסמות, מפתחים מיומנויות תקשורת אפקטיבית, ומטמיעים את המודלים של תות תקשורת: מודל הכרה בעצמי ומודל ההוקרות.

 

סדנאות

 

בתות מוצעות גם סדנאות לחיזוק יכולות במגוון של ענפים, וביניהן:

 

סדנת סגנונות תקשורת: הסדנה מיועדת למי שמרגישים חסמים ביכולות התקשורת הבין אישית שלהם, ומעוניינים לרכוש כלים לתקשורת ויצירת הקשבה אצל בן השיחה. המשתתפים לומדים לזהות את סגנון התקשורת שלהם, ולאחר מכן רוכשים היכרות עם סגנונות תקשורת אחרים ומתרגלים ניהול שיחה המתאימה לסגנון התקשורת של בן השיח.

 

 

סגל ההוראה


סגל ההוראה בקורסים ובהכשרות השונות בתות כולל מאמנים ומדריכים בעלי ניסיון בהוראת התחום וכן בהדרכה בשטח. בין המרצים ניתן למנות את המייסד והמנכ"ל של תות, אלון גל, שעוסק באימון אישי ובהכשרת מאמנים מעל ל - 15 שנים, פרסם ספרים בנושא, ומייעץ במגוון של פלטפורמות, פרטיות וציבוריות.


נוסף על כך, מדריכים בתכניות הלימוד השונות מאמנים עסקיים בכירים, מנחי קבוצות, מאמנים אישיים בעלי ניסיון בעבודה בתחום, ועוד.


הקורסים וההכשרות מתקיימים בקבוצות קטנות, על מנת לאפשר יחס אישי, ליווי ותמיכה מצד צוות המאמנים והמדריכים.

 


קהל היעד


קהל היעד של הקורסים רחב, וכולל בעלי עסקים שרוצים להתרחב, להגדיל את הכנסותיהם ולייעל את פעילותם. כמו כן, קיימות תכניות שמתאימות למי שרוצים לפתח כישורי חיים כגון יכולות מנהיגות, מיומנויות תקשורת, חיסכון והתנהלות אחראית עם כספים, או חיזוק במגוון תחומים בחייהם האישיים, כגון זוגיות וקריירה. בחברה נערכת גם תכנית הכשרה למאמנים בשיטת אלון גל. התכנית מיועדת למי שרוצים להפוך את הקואצ'ינג והאימון האישי למקצוע.

 

  • מתעניינים בטיפול בקשיים באמצעות שיטות מתחום הרפואה האלטרנטיבית? קראו על קורס דמיון מודרך

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על תות תקשורת ותוצאות

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

תות תקשורת ותוצאות
16/12/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

תכנים ומרצים מקצועיים, אוירה טובה והכי חשוב המון ערך

על הקמפוס

אין משהו במיוחד במקום מדובר בלימודי תעודה אבל נחמד מאוד ומספיק טוב בשביל הסטודנטים.

תות תקשורת ותוצאות
12/11/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

קורס סופר מקצועי ומקיף, אלון סוחף וסבלני. התכנים מאוד ברורים. אני בהחלט מרגיש שאוכל להתקדם בעזרת הקו קרא עוד...

על הקמפוס

מקום נחמד, יש חניה בסביבה, חסר מה לאכול.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp