קורס Full Stack בסמארט קולג`

שירות אישי - צור קשר

סמארט קולג`
סמארט קולג`
סמארט קולג`
סמארט קולג`

אהבת? שתף ב:

קורס מפתחי פול סטאק בסמארט קולג' - קורס Full Stack Web Development


בתעשיית ההייטק הדינמית של הים נדרשות יכולות ראיית רב מערכתיות כדי להוביל תהליכים מוצלחים לטווח הארוך. בין התפקידים שהביקוש להם הולך ועולה הם מפתחי פול סטאק (Full stack) אשר מתמחים הן בפיתוח צד הלקוח והן בפיתוח לצד השרת.


המעוניינים לפתוח דלת לקריירה בהייטק שברצונם להשתלב בתפקידים מבוקשים בעולם הפיתוח יכולים ללמוד בקורס Full Stack Web Developer המתקיים במכללת Smart College. בקורס זה שואפים להכשיר את הדור הבא של מפתחי הפול סטאק והוא כולל מגוון של תכנים פרקטיים שיכולים לשמש את המשתתפים בהמשך דרכם.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס התלמידים מקבלים נקודת מבט מקיפה על תעשיית ההייטק והתכנות ומקבלים את הכלים הנדרשים להשתלבות בתפקידי מפתחים. בתחילת התכנית נלמדים מבואות שבוקרים תחומים מרכזיים בתחום המחשבים. בין היתר נלמדות מספר שפות תכנות מבוקשות הנדרשות לצורך תהליכי הפיתוח בהמשך. כמו כן, המבואות כוללים נגיעה בתחום בדיקות התוכנה ובשפות סקריפט ותוכנה ייעודיים לבדיקות.


לאחר מכן, ממשיכים המשתתפים ללימוד מעמיק בתחום פיתוח פול סטאק. הם לומדים על טכנולוגיות פיתוח צד לקוח ויצירה של ממשקים שונים ולאחר מכן ממשיכים ומעמיקים בסוגי ממשקים דינמיים ומעוצבים. לצורך כך הם מכירים מקרוב את שפת ג'אווה סקריפט.


נוסף על כך, הם לומדים על פיתוח לצד שרת בסביבות עבודה שונות לפיתוח Back End, בהן PHP וג'אווה סקריפט. כמו כן, הם לומדים על תחום אחסון הנתונים וחשיבותו בתפקוד השרת. הם מתמקדים בין היתר בעבודה עם מסדי נתונים מובנים כגון MongoDB ו - MySQL ועוסקים גם באפיונים של תחום הביג דאטה.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני 4 חודשים, הוא מחולק ל - 56 שיעורים וכולל כ - 250 שעות ללימוד פרונטלי הכוללות פרויקט ו - 200 שעות לעבודה עצמאית של המשתתפים בבית. התלמידים נדרשים לתרגל בבית במשך כ - 12 שעות מדי שבוע, לביצוע של מטלות ופרויקטים שונים לחזרה על החומר הנלמד. השיעורים נערכים פעמיים במהלך השבוע ומתקיימים בשעות הערב במתכונת נוחה לאנשים עובדים.


במהלך התכנית משולבות הדגמות וסימולציות שמדמות את סביבת העבודה של מפתחי פול סטאק. הקורס משלב גם פרויקט שבו המשתתפים מיישמים את כל הידע הנלמד.


נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נכללים התחומים הבאים:

 

 

  • תכנות SQL
  • יישומים לצד לקוח
  • HTML ו - CSS3
  • פיתוח בשפת JAVA
  • פיתוח פרונטאנד עם Angular 5
  • תכנות מונחה עצמים ב - Javascript
     

סגל הוראה


המדריך בקורס הוא בעל ניסיון רב בתחום הבינה העסקית ושפת SQL. הוא משמש יועץ בתחום הקמת מסדי הנתונים עבור חברות גדולות במשק.


על מוסד הלימוד


במכללת Smart College ניתן ללמוד בשלל קורסים נוספים בתחומי הפיתוח, הבדיקות והדיגיטל. בין הקורסים המתקיימים במוסד זה אפשר למנות קורס פיתוח בשפת פייתון, קורס ניהול מדיה חברתית, קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות, קורס מפתחי BI וקורס משולב לבדיקות אוטומטיות וידניות. בקורסים אלה משולבים תרגולים ופרויקטים מעשיים רבים שמטרתם לסייע לתלמידים להתכונן בפועל לאתגרי התעשייה.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס, על המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד לפחות שברשותם יכולות בסיסיות בעבודה מול מחשב וידע ברמה טובה בשפה האנגלית. כמו כן, עליהם לעבור ראיון אישי לבחינת התאמתם לתכנית. הקורס יכול להתאים גם לחסרי רקע מקצועי קודם בתחום ההייטק והתוכנה שמעוניינים לקבל את הכלים הנדרשים להשתלבות בתעשייה כמפתחי פול סטאק.


תעודה

 

תלמידים שמשלימים את הקורס בהצלחה מקבלים תעודת גמר המוענקת על ידי מכללת סמארט. כדי קבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהמפגשים לפחות, להשלים את כל הפרויקטים המעשיים והמטלות לאורך הקורס, לעבור בהצלחה את הבחינות הפנימיות ולבצע את שעות התרגול העצמיות בבית בין השיעורים.

למידע נוסף לחצו: סמארט קולג` - Smart College

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם